Sayfa 8/19 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
220 sonuçtan 85 ile 96 arası

Konu: Bir sistem yaratmak.

Rooks çevrimdışı çift hesap sebebiyle uzaklaştırıldı
    Yer
    İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    293
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    704
    Toplam Teşekkür
    242 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı belhal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın rooks seninde ortak sisteminiz var formülünü bi zahmet verebilirmisiniz faydalansak.
    15daklık 2008de 63bin 2009da 45bin puan veren bir sistem istiyosan veririm hemde komisyon düşülmüş hali.ama ref+3 lü bir sistem istiyosan elimizde kalmadı taze bitti.
    hatta vericeğim formülü geliştirebiliriz burda.ama yok yok ref+3 ü -3 yapalım onu geliştirelim daha yararlı olur hem sistem yaratmış oluruz..
    bana formül ver diyerek yine benim sazan beyin sisteminin formülünü istediğimi sanıyosun.çok yazıkki anlaşılması güç şeyler yazmıyorum ona rağmen anlaşılamıyor.
    Yaklaşımın çok klasik ama içeriği karmaşık aslında.hiçbişi vermiyen birini savunup, verilsin diyen birinden sisteminin formülünü istemek hmmm.
    yalnız formülü vermeden önce 51 tane teşekkür isterim yoksa vermem

Yer
    İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    293
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    704
    Toplam Teşekkür
    242 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı vobarey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oralarda evet tonla sistem var ama elinize alıp hamurlarını aylar boyu yoğurmadıkça bir cacık etmezler...

walter amcaya para vermemek için paylaşımlar yapılmalı tabi ki ama bilgilerin değerli olduğu da unutulmamalı... Ben verdiğim paranın hakkını alamadığımı düşünüyorum ancak bu o kodların içinde aradığım sistemin yatmadığını göstermez... Sonuçta arayışlarımız hep devam edecek bitmeyecek bitmemeli de...

Bence bu topikten çıkarılacak tek Sonuç var;

Bir kişi daha foruma küstürüldü herkese hayırlı olsun...
    doğuş üniversitesindeyken şöyle bir olay başıma gelmişti.hocamız yarınki çok önemli ve bi o kadarda zor final sınavının sorularını vericekti bizde evde çalışıp cevaplarını evde bularak gelip sınava giricektik.düşünün artık ne kadar zor sorularki 1 gün önceden verilmesine rağmen cevaplanamicağını öngrüyo hocamız tarafından.sınıfa tam o sırada biri geç geldi hocada onu sınıfa sokmadı.çocukta hocaya ağır bi laf etti ve hoca ne yaptı sizce? soruları vermiyorum çok kızdım dedi çekti gitti sınıftan.herkes çocuğu kantinde buldu ve kızdı hatta kavga çıkmıştı.şimdi soru şu: hocamız o soruları gerçekten vericekmiydi yoksa vermicekmiydi.bunu hiçbi zaman bilemicez dimi.bilgi vermeye aç birini küstürmek bu kolaymış sınıfa geç gelmek

3. The Following User Says Thank You to Rooks For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    22.658
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.559
    Toplam Teşekkür
    6.153 Yazısı Teşekkür aldı

Beyler konu haklı veya haksız olmanız değildir.

Konu size karşı hiçbir saygısızlık etmeyen, sizden yaşça ve tecrübece büyük birine büyük saygısızlık etmiş olmanızdır.

Fikirlerinizde haklı olabilirsiniz, ancak bu fikirleri ifade etmenin yolu bu değildir. Bence sizlere yakışmamıştır.

Ben Pala'ya inanmıyorum ama o bana inanıyor...

5. The Following 6 Users Say Thank You to Strategist For This Useful Post:

Yer
    İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    293
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    704
    Toplam Teşekkür
    242 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı positive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.trader.online.pl/

bir sürü sistem ve indikator mevcuttur. deneyin mutlaka faydalanacağınız sistem ve indikatorler bulucaksınız
    şu link varya süper ötesininde ötesinde bir link.ama yok siz ref+3 ü anlatıcak birini küstürdünüz derseniz o zaman ayrı tabi haklısınız.alalım bu linkten bir sistem onu geliştirelim.sayın sazan veya astatin bilmiyomu bu siteyi.ordaki sistemler işe yaramazmı.ref+3 ten daha çok işe yaradıkları kesin.hadi geliştirelim o zaman beraber içinizde varsa tabi.yada onun yerine size movlu basit bir formül yazim buraya onu geliştirelim.vermek istedikten sonra insanın içinde olucak geçiceksiniz bunları.
    banada öyle formül falan ver demeyin bende öyle güzel bir sistem falan yok olsa ne işim var voborsada zaten.ben gidiceğim yeri biliyorum zaten.benimle aynı fikirde olanlara direk sitenin adını veririm hayatınızda görmediğiniz bilgiyi alırsınız.desteklemiyenler burda soru cevap takılsınlar belki birgün ref+3, -3 olur yanınada cci14 koyulurda adam olurda birileri kullanır.desteklemiyenler bu son cümlene inanıyo olmalıki bilgi vermek istemiyen birini savunuyolar.

Teşekkür Teşekkür 
    394
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    654
    Toplam Teşekkür
    218 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı Strategist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler konu haklı veya haksız olmanız değildir.

Konu size karşı hiçbir saygısızlık etmeyen, sizden yaşça ve tecrübece büyük birine büyük saygısızlık etmiş olmanızdır.

Fikirlerinizde haklı olabilirsiniz, ancak bu fikirleri ifade etmenin yolu bu değildir. Bence sizlere yakışmamıştır.

Hadi bakalım, bu gece burdayız demek ki, şimdi cevaplar gelir.

8. The Following User Says Thank You to mur@t For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    22.658
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.559
    Toplam Teşekkür
    6.153 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı mur@t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi bakalım, bu gece burdayız demek ki, şimdi cevaplar gelir.
    Yok, ben daha uzatmam. İki arkadaşın da kötü bir niyeti olduğuna inanmıyorum. İfadeler gereğinden çok sert oldu ve maksadı aştı diye düşünüyorum o kadar. Kimseyi kırmayı gerektirecek bir durum yoktu ortada. Bu tartışma benim için burada son bulmuştur. Söz hakkı doğuran birşey yazdıysam o söz hakkı kullanılır, itirazım olmaz.

Ben Pala'ya inanmıyorum ama o bana inanıyor...

10. The Following User Says Thank You to Strategist For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    9.908
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    15.844
    Toplam Teşekkür
    5.163 Yazısı Teşekkür aldı

Yaw bir iki fikir daha üretseydik bir sonraki level'a geçecektik bence... Şimdi komple game over oldu hatta hard disk çöktü...

O bu önemli değil, Sazan abi'nin kalbi kırıldı. Hiç gerek yoktu ki buna akşam akşam...
    evet müsade edilmedi sn.sazan'ın devam etmesine.. belki de harika birşeyler çıkacaktı ortaya..

sanırım suçlamada bulunan kişiler sn.sazan'ı tanımıyorlar ve ne kadar bilgi yüklü ve paylaşımcı bir insan olduğunu bilmiyorlar..

gidin bakın o zaman hisse.net'e ve sn.sazan'ın her biri birer kitap olabilecek topiclerine..

yapmayın, etmeyin.. böyle değerli bir insanın topiğe küstürülmesi çok büyük bir kayıptır.. suçlamalara söyleyecek kelime bulamıyorum, sadece çok büyük talihsizliktir diyorum..

12. The Following 6 Users Say Thank You to jerfin For This Useful Post:

Yer
    İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    293
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    704
    Toplam Teşekkür
    242 Yazısı Teşekkür aldı

Yok, ben daha uzatmam. İki arkadaşın da kötü bir niyeti olduğuna inanmıyorum. İfadeler gereğinden çok sert oldu ve maksadı aştı diye düşünüyorum o kadar. Kimseyi kırmayı gerektirecek bir durum yoktu ortada. Bu tartışma benim için burada son bulmuştur. Söz hakkı doğuran birşey yazdıysam o söz hakkı kullanılır, itirazım olmaz.
    tabiki kötü niyetim yok benim.buluşma ayarlıyalım biyerde gelim görün nasıl biriyim.ama şu olaya kızarım.robin hood gibi fakirin hakkını savunurum.sistemsizleri savunurum burda.burdaki sistem arayışında olan insanlara benmi vericem 3 kuruşluk bilgimle yoksa sazan beymi astatin beymi.vermek zorundalarmı hayır.bir çaba içindeler ama vermiyolarmı evet!!!internetteki bilgileri veya forumlardaki bilgileri yada kitaplardaki bilgileri satmayın bize.tecrübelerinizi dile getirin.yoksa link vermeye geldikten sonra tonla link verim ama sonuç yine aynı olur.madem sistem yaratılıcak yaratılsın o zaman.başkada bir isteğim yok şahsi bir olayım hele hiç yok.şahsi bişi olması için tanıdık olması lazım o insanın.voborsa insanları kaliteli ama bilgi paylaşımı sıfır olan bir site.neyi tercih ettiğimiz bize kalmış orası ayrı.
    en basit yoldan söylüyorum traderonlinedaki sistemler cidden güzel ve geliştirilebilir.hadi görelim üstad dediklerimiz ne kadar bilgi vermek istiyo.

Yer
    İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    293
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    704
    Toplam Teşekkür
    242 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı Cerphin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet müsade edilmedi sn.sazan'ın devam etmesine.. belki de harika birşeyler çıkacaktı ortaya..

sanırım suçlamada bulunan kişiler sn.sazan'ı tanımıyorlar ve ne kadar bilgi yüklü ve paylaşımcı bir insan olduğunu bilmiyorlar..

gidin bakın o zaman hisse.net'e ve sn.sazan'ın her biri birer kitap olabilecek topiclerine..

yapmayın, etmeyin.. böyle değerli bir insanın topiğe küstürülmesi çok büyük bir kayıptır.. suçlamalara söyleyecek kelime bulamıyorum, sadece çok büyük talihsizliktir diyorum..
    kitap heryerde var.PDF desen elimde 2500tane var trading ve stratejiyle ilgili.istersen tek tek copy paste yapim.benim hakkımdada 1 sene sonra rooks diye bir arkadaş vardı link vermişti kitap olur bunlar dicenmi?
    teo+saraylı ile bence sazan beyi karıştırmayın arada uçurum var

Teşekkür Teşekkür 
    9.908
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    15.844
    Toplam Teşekkür
    5.163 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı Rooks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kitap heryerde var.PDF desen elimde 2500tane var trading ve stratejiyle ilgili.istersen tek tek copy paste yapim.benim hakkımdada 1 sene sonra rooks diye bir arkadaş vardı link vermişti kitap olur bunlar dicenmi?
    teo+saraylı ile bence sazan beyi karıştırmayın arada uçurum var
    ya tamam teo ve saraylı, tr'deki borsa forum camiasının en paylaşımcı insanları.. en mükemmel sistemleri, stratejileri karşılıksız vermiş insanlar..

ama sn.sazan'a da haksızlık etmeyin bence.. ve insanları kıyaslamak hiç hoş bir yaklaşım değil bence..

sn.sazan'ın bu forumda yokluğu büyük bir EW analistinin kaybı demektir..

bi topic aç paylaş o zaman elindeki PDF leri.. sen de foruma bir katkıda, bir paylaşımda bulunmuş olursun en azından di mi?

16. The Following 4 Users Say Thank You to jerfin For This Useful Post:

Yer
    İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    717
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    756
    Toplam Teşekkür
    262 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı Cerphin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bence harika şeyler çıkmayacaktı ortaya.. Az önce svg rooks'unda verdiği okul örneğindeki gibi sınav sorularını verip vermeyeceğini bilemeyiz. Vermek isteyen verir ama. Sınıfa geç kalmanın sorumluluğu başkadır, sınav sorularını vereceğini söyleyen hocanın sorumluluğu başkadır. Sınav sorularını arkadaşınız gec kaldı diye vermiyorum demek o hocanın gücsüzlüğüdür başka bir şey değildir. O öğrenciyi sınıfın önüne atmaktır, yanlıştır...

Kaldıki eğer ortaya bişey cıkıcaksa hala cıkabilir. Çıkacaksa eğer cıkmalıdır.. Ama niyet belli düşünce belli... Benim sazan beyle ikili diyaloğumda olmuştur. Karşındaki ky yi kendine tehtid gibi gören biri benim gözümde bu piyasada takdir etmediğim bir olgudur. Bu benim görüşümdür kimseye atfen yazmıyorum bunları. Lütfen kimse cevap hakkı doğuracak şeyler yazmasın. bu konu gereğinden fazla uzadığını düşünüyorum ve bir yere ulaşamayız bu konuşmalarla...

Ben düşüncemi açıkça savundum. Biri eğer paylaşım adına birşey yapıcaksa dalga geçer gibi değil belirli saygı çercevesinde yapmalıdır.

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür
    33.405 Yazısı Teşekkür aldı

Konu hakkında diyeceklerimi ilk mesajımdadedim..Ama konu farklılaşıyor artık..Bir kez daha rica:
    Topiği, içeriğini, topik sahibinin tarzını, paylaşım derecesini v.b. beğenmeme hakkınız elbette var. Ama, bütün bunları kabul ederek bu topiği izleyenlerin haklarına ve isteklerine de saygı göstermek zorundasınız. Burada bulunmak gibi bir zorunluluğunuz yok. Konu gittikçe dağılıyor. İsteyen netteki sitelerden, isteyen kitaplardan, isteyen forumlardan, isteyen bir başkasından öğrenir her ne öğrenecekse. Ancak şu an yazılar gittikçe kişiselleşiyor ve şu kadar basit bir gerçeği perdelemekten başka bir işe yaramıyor. Topiği bu haliyle izleyenler var, onlara saygı duyun lütfen. Bu iş bu kadar basit.
    BANGA mühim

19. The Following 6 Users Say Thank You to Astatin For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri