Sayfa 7/19 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
220 sonuçtan 73 ile 84 arası

Konu: Bir sistem yaratmak.

Rooks çevrimdışı çift hesap sebebiyle uzaklaştırıldı
    Yer
    İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    293
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    704
    Toplam Teşekkür
    242 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı Astatin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söyle de bilelim bu bağın ne olduğunu? Somut ve gerekçeli olarak yazılan şeylere yanıt vermektense speküğlasyon yapıyorsun. yaptığınız şey şu: Topiğe gelip, aha ben bu paylaşım şeklini beğenmiyorum, topiğin sahibi de egoisttir v.b. v.b. v.b. v.b. Okumayıverirdiniz olur biterdi.. Neyse bu konuyu uzatmayacağım. Ancak topiğin takipçisi olarak, topiği izleme hakkımıza saygı duymanızı bekliyoruz. Topikten hoşlanmadıysanız takip etmeyiverirsiniz olur biter. Bu yol herkes için daha sağlıklı değil mi?
    hayır diil.burda sanırım sizin farketmediğiniz sistemlerden hiç anlamıyan ama sistem yaratılıcak umuduyla bekliyen insanlar var.biri ref +3 yazınca müthiş puanlar veriyo diyen arkadaşlarımız var.neden onların zamanını çalıyosunuz onu merak ediyorum.kısa yoldan basit veya karmaşık formül veya sistemlerle başlansa bizde hep beraber bunu geliştirmeye çalışsakmı daha sağlıklı yoksa sen sor ben söylim ama kod vermem diyerek işi yokuşa sürmek sonundada hiçbişi vermemekmi daha sağlıklı?

2. The Following User Says Thank You to Rooks For This Useful Post:

Yer
    İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    717
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    756
    Toplam Teşekkür
    262 Yazısı Teşekkür aldı

aslında benim canımı sıkın insanlar birbirlerine yardım etmiyor burda, sanki yardım ederse yardım ettiği kişinin kazanması ile kendi kaybedicek diye düşünüyor... aslında herkezi silip süpüren yabancı fonlar... ky de böle birbirine karşı cepe alırsa işimiz iş.. allahtan foreks forumlarında böyle bir sorun yok ve yabancı dilim var o forumlarda da yazabiliyorum.. forekste herkez el ele sistemle mucadele ediyorlar... birlik bveraberlik var...

haklısın ama uzatmayacağım bu konuu uzaaar gider gereksiz yere..

herkez istediğini alır umarım

Teşekkür Teşekkür 
    394
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    654
    Toplam Teşekkür
    218 Yazısı Teşekkür aldı

Ben öyle görmüyorum. Topiğin ilk bir kaç mesajını (SAZAN a ait olanları) oku lütfen. Hepsi bir kenara "ötelenmiş hareketli ortalamalar" dan haberin var mıydı veya c nin 3 önceki 3 günlük hareketli ortalamanın altına inmesinin al koşulu olabileceği aklının ucundna geçer miydi? bu bilgileri hangi kitapda bulacağını araştırmak bile günler alır.

Her neyse; konu bu değil. İnsanların beklentileri farklı olabilir. Ancak bu beklentilerine uygun bir içerik bulamayanlar, topiği okumazlar olur biter. Ama tercih edilen yol topiği açan kişiyi karalamak olmuş...Sorun bu

Tartışmadan muaf olarak bilgi olsun diye yazıyorum, matrikste mov. av. parametrelerinde öteleme diye bir seçenek vardır, oraya kaç yazarsanız o kadar bar ötelenmiş olur.

5. The Following 4 Users Say Thank You to mur@t For This Useful Post:

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür
    33.405 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı mur@t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tartışmadan muaf olarak bilgi olsun diye yazıyorum, matrikste mov. av. parametrelerinde öteleme diye bir seçenek vardır, oraya kaç yazarsanız o kadar bar ötelenmiş olur.
    evet var.. ama bunun varlığından değil bu şekilde kullanımından bahsediyorum..(sonuçta matrikse olmasına da gerek yok, bir satır kodla kendinizde çizdirirsiniz ...)
    BANGA mühim

7. The Following User Says Thank You to Astatin For This Useful Post:

Yer
    İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    293
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    704
    Toplam Teşekkür
    242 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı Strategist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw bir iki fikir daha üretseydik bir sonraki level'a geçecektik bence... Şimdi komple game over oldu hatta hard disk çöktü...

O bu önemli değil, Sazan abi'nin kalbi kırıldı. Hiç gerek yoktu ki buna akşam akşam...
    bir sonraki level olmicaktı.olucağına inanıyosan gerçekten yanılmışın.denemesi bedava özelden sor bakalım ne alıcaksın sazan beyden.
    gerek yoktu lafınada katılmıyorum tamtersine asıl buna gerek vardı.biri bilgi vericekse versin oyuncak gibide oynamasın.forumda herkese linkini verdiniz 50 teşekkür alındı ki niye o teşekkürler alındı anlamış diilim.vermek istiyen zaten verir kanıttırmaya gerek yok.insanın içinde olucak önce..ben sayın teo ve saraylının teşekkür topladığını hatırlamıyorum 3 kuruş bilgi vericek diye

9. The Following User Says Thank You to Rooks For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    394
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    654
    Toplam Teşekkür
    218 Yazısı Teşekkür aldı

evet var.. ama bunun varlığından değil bu şekilde kullanımından bahsediyorum..(sonuçta matrikse olmasına da gerek yok, bir satır kodla kendinizde çizdirirsiniz ...)

Dediğim gibi sadece bilgi amaçlı yazdım. Belki bundan sonra faydalanan olur, ben bir aralar kullanmıştım.

11. The Following 5 Users Say Thank You to mur@t For This Useful Post:

Yer
    İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    293
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    704
    Toplam Teşekkür
    242 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı mur@t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediğim gibi sadece bilgi amaçlı yazdım. Belki bundan sonra faydalanan olur, ben bir aralar kullanmıştım.
    murat beyi tanımam etmem.ağzından 1 cümle laf çıktı oda bilgi veren bişi.matrikste bunu yapmasını bilmeyenler şuan öğrenmiş oldu mesela.bilgi zorla verilmez,bilgiler paylaşılır onun üzerine bilgi katılır vsvs...
    tekrar ediyorum sayın sarylı 3 gün uğradı foruma gerçekten çok güzel bir sistem verdi gitti.noldu sayın saraylıya parasımı battı verince yoksa hayatından bişeymi eksildi.şimdi burdan sazan beyde sisteminin formülünü versin vermezse kötü biri gibi bişey çıkartırsınız onuda açıklim bari anlama güçlüğü çekenlere...istenilen şey komple sistem diil kaldıki komple sistem olsa bile enorton beyin dediği gibi herkesin stratejisi ona uymicağı için zaten kullanılamicak ama fikir oluşturucak.olayda bu zaten.bizi aydınlatması.ref +3 beni aydınlatmıyo açıkçası heleki süper bir sistemin grafiği hiç aydınlatmıyo.ne yapıyo? umutlandırıyo.sonra noluyo? fosssssss...
    iş; vermek olduktan sonra insanın içinde olucak gerisi traş.cımbızla lafmı alıcaz onun bunun ağzından heleki öğretmek istiyen karşı tarafsa.çok ilginç gerçekten

13. The Following User Says Thank You to Rooks For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    3.797
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.236
    Toplam Teşekkür
    358 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı Rooks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    murat beyi tanımam etmem.ağzından 1 cümle laf çıktı oda bilgi veren bişi.matrikste bunu yapmasını bilmeyenler şuan öğrenmiş oldu mesela.bilgi zorla verilmez,bilgiler paylaşılır onun üzerine bilgi katılır vsvs...
    tekrar ediyorum sayın sarylı 3 gün uğradı foruma gerçekten çok güzel bir sistem verdi gitti.noldu sayın saraylıya parasımı battı verince yoksa hayatından bişeymi eksildi.şimdi burdan sazan beyde sisteminin formülünü versin vermezse kötü biri gibi bişey çıkartırsınız onuda açıklim bari anlama güçlüğü çekenlere...istenilen şey komple sistem diil kaldıki komple sistem olsa bile enorton beyin dediği gibi herkesin stratejisi ona uymicağı için zaten kullanılamicak ama fikir oluşturucak.olayda bu zaten.bizi aydınlatması.ref +3 beni aydınlatmıyo açıkçası heleki süper bir sistemin grafiği hiç aydınlatmıyo.ne yapıyo? umutlandırıyo.sonra noluyo? fosssssss...
    iş; vermek olduktan sonra insanın içinde olucak gerisi traş.cımbızla lafmı alıcaz onun bunun ağzından heleki öğretmek istiyen karşı tarafsa.çok ilginç gerçekten
    Sayın rooks seninde ortak sisteminiz var formülünü bi zahmet verebilirmisiniz faydalansak.
    Bir mum,diğer bir mumu tutuşturmakla
    Işığından bir şey kaybetmez
    Hz.Mevlana

15. The Following User Says Thank You to V.O.B For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    1.462
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.915
    Toplam Teşekkür
    553 Yazısı Teşekkür aldı

gerçekten tuhaf bu topiğin bu noktaya gelebilceği aklımın ucuna gelmemişti, herşeyden öte sn Sazan'ın verdiği kod nihayetinde bi paylaşımdır ve iyi niyetlli oldunu samimiyetle indandım bi girişimdi.... bana kazandırabilen zaman zaman ortalama üstü sayılabilcek sistemlere sahibim ama gerçekten sn sazan gibi sistem üstadı değilim basit bi amatörüm, bu topik saysesinde sistem konusundaki sınırılarımızı daha zorlayabilcemizi düşünmüştüm, çeşitli denemeler ve girişimlerden sn sazandan feedback almak (açıkladığı sistem vesilesi ile), ilerde kendi oluşturabileceğimiz sistemlerde bize farklı bakış açısı kazandırabilirdi, kaç kişi Sn sazan larossian veya Saraylı gibi 10 yılı aşkın sistem tecrübesine sahipki ben daha çok yeniyim ve kanatimce bu tecrübeyi değerlendirmek gerkiyodu yazık olmuş....
    "Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur..."(NFK)

17. The Following 8 Users Say Thank You to zozo For This Useful Post:

Yer
    İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    717
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    756
    Toplam Teşekkür
    262 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı belhal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın rooks seninde ortak sisteminiz var formülünü bi zahmet verebilirmisiniz faydalansak.
    http://www.trader.online.pl/

bir sürü sistem ve indikator mevcuttur. deneyin mutlaka faydalanacağınız sistem ve indikatorler bulucaksınız

Teşekkür Teşekkür 
    4.342
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.905
    Toplam Teşekkür
    903 Yazısı Teşekkür aldı

amacımız nedir? küçük yatırımcıya araba üretmesini mi öğreteceğiz? yoksa ona araba ona bunu kullanmasını mı?

20. The Following 4 Users Say Thank You to sovalye For This Useful Post:

Yer
    Çanakkale/Biga
    Teşekkür Teşekkür 
    540
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    602
    Toplam Teşekkür
    147 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı positive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.trader.online.pl/

bir sürü sistem ve indikator mevcuttur. deneyin mutlaka faydalanacağınız sistem ve indikatorler bulucaksınız
    oralarda evet tonla sistem var ama elinize alıp hamurlarını aylar boyu yoğurmadıkça bir cacık etmezler...

walter amcaya para vermemek için paylaşımlar yapılmalı tabi ki ama bilgilerin değerli olduğu da unutulmamalı... Ben verdiğim paranın hakkını alamadığımı düşünüyorum ancak bu o kodların içinde aradığım sistemin yatmadığını göstermez... Sonuçta arayışlarımız hep devam edecek bitmeyecek bitmemeli de...

Bence bu topikten çıkarılacak tek Sonuç var;

Bir kişi daha foruma küstürüldü herkese hayırlı olsun...
    Amaç eğlenceyse psikolojinizle takılın amaç kazanmaksa sisteminize güvenin...

22. The Following 7 Users Say Thank You to vobarey For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri