Sayfa 928/1440 İlkİlk ... 42882887891892692792892993093897810281428 ... SonSon
17273 sonuçtan 11.125 ile 11.136 arası

Konu: EW and NEoWave clup

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür
    33.405 Yazısı Teşekkür aldı

kapatıp 400 paun üstüne yine açtım şortları..yalnız .çok gorkuyorum..gece dow eksiye dönmezse, bunlar günlükte bir dip yapma çabası olabilir bizim tarafta
    BANGA mühim

2. The Following 3 Users Say Thank You to Astatin For This Useful Post:

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür

85,975 kapanış kabulumdur..teorik olarak...
    BANGA mühim

4. The Following 3 Users Say Thank You to Astatin For This Useful Post:

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür

Alıntı Astatin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    85,975 kapanış kabulumdur..teorik olarak...
    bilemedikya gapanışı la...hehehe.. sistemleri seviyorum, bollingeri seviyorum..cillop gün oldu...2500 puan ...stresli...ama çıtır çıtır..

PS: Filex, abicim şu şaka olayını ortadan kadlırsan diyorum..bugün gerçi insaflıydın yine, 1100 puancık terste baktın, bigün gün içi 2000 puanlık bile bir şaka yapmıştın hadi tamam kaldırmayalım ama 500 puanla falan sınırlayak şunu.

PS2: Geceye şort kaldım ama müsterih de değilim hani..DOW bir ipnurluk yapıp artısını abartırsa yarın çok bağırırık...amma bu ikinci seans satış da insani bir satış değil di..ne bileyim birazda başka şeylerin etkisi var mı acaba diye geçti içimden..Arınç başkan yardımcısının dünkü basın toplantısındaki yüz hali, ben bugün var yarın yok der gibiydi..bi erken seçim haberi filan...du bakalım...gece uzun, gece gorkunç, gece gaçınılmaz...geceyi bekleyelim
    BANGA mühim

6. The Following 3 Users Say Thank You to Astatin For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    2.521
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.838
    Toplam Teşekkür
    552 Yazısı Teşekkür aldı

Gurt başgan,
    Buradaki metaforu çözemedim valla..Yani;a)" Ortamda ayu sayısı çok arttı, terso zamanıdır dikkat" mi diyon yohusam b)"Ayılar yavruladı çoğaldı güçlendi mi deyon c) Yavrılayan ayı güçten düşer az dinlenmeye çekilir, daha güçlü guvvetli dönemk için mi diyon..

Bence c diyon ama sence ne diyon

Not: Şahsen sadece bu forumda yazsamda diğer bir forumdada mesajları izliyorum. Orada 87500 lere kadar hep alım fırsatı yorumları baskınken, dün palatron giyotini indirince 86500 ler gibi yorumlar 180 derece döndü...Nerden şortlarsan şortla kazanırsına döndü yorumlar. İşte saat 5 den sonra OPUS DEI olan algı Ayu algısıydı dediğim şey de o zati. Şortları gapatmamın nedenlerinden biri de o..Yukarıda c dememin nedeni de o...
    Demek istediğim aslında C şıkkına yakın lakin net olarak değil. İşin asıl kısmı AYI piyasasına aslında girişin daha yeni olduğu.
    Bakma ve takılma rakamlara.

Yeni vade de yeni trend gibi göstermek için ayının yavrularını kullanacak biraz katliam yapacak ki inandırıcı olsun.
    Ben piyasada yokum şuan ama 92.000 üzeri planları paylaşacağım.

8. The Following 4 Users Say Thank You to kurt For This Useful Post:

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür

Alıntı kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demek istediğim aslında C şıkkına yakın lakin net olarak değil. İşin asıl kısmı AYI piyasasına aslında girişin daha yeni olduğu.
    Bakma ve takılma rakamlara.

Yeni vade de yeni trend gibi göstermek için ayının yavrularını kullanacak biraz katliam yapacak ki inandırıcı olsun.
    Ben piyasada yokum şuan ama 92.000 üzeri planları paylaşacağım.
    Şöyle "geçici dibin" şanına yakışır hareketler yapmamıştı bugüne kadar..Bugünkü hareket o şana yakışır hareket veya öncüsü olabilir. Aslında bu akşam DOW eksi kapatsa, yarın ilk yarım saat içinde önümüzdeki bir kaç günün yönünü anlayacaktık...Eksi bir gaple açtıktan sonra, bugünün kapanışı üzerinde saatlik kapanış yapacak olsa, kesinlikle şortlar kapanmalı, otherwise şort devam olacaktı..Ama gel gör ki dow artı kapattı, fdow da bu cihette meylederse, sabah bizim ağalara, çok geniş psikolojik harekat alanı tanıyacak. Çünkü artı gap sonrası; "ulan yine dünkü gibi gömecek mi" düşüncesi ile "yok hacı dün dip yapmış işte" düşüncesi arasında kalan ky yi evir çevir yapacaklar. Dip oluşumlarında veya tepe oluşumlarında malum, indik mindik sistem v.s. hallaç pamuğuna çevriliyor işe yaramıyor. Breh amma yazmışım.. 92000 mi dedin gurt başkan..ehmmm..biz şu şortları bi kapayaydık önce iyiydi Şaka bir yana ben hakiki dibi, erken seçim haberi, akp den büyükbaşlardan birinin istifası, 28 şubat soruşturmasının işadamlarına uzanması, dow da dramatik bir düşüş sonrası burda önce ciddi eksi sonra aynı gün artı kapanış gibi marjinal bir durumun olacağı bir günde bekliyorum...yanılabilirim
    BANGA mühim

10. The Following 4 Users Say Thank You to Astatin For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    2.521
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.838
    Toplam Teşekkür
    552 Yazısı Teşekkür aldı

Şöyle "geçici dibin" şanına yakışır hareketler yapmamıştı bugüne kadar..Bugünkü hareket o şana yakışır hareket veya öncüsü olabilir. Aslında bu akşam DOW eksi kapatsa, yarın ilk yarım saat içinde önümüzdeki bir kaç günün yönünü anlayacaktık...Eksi bir gaple açtıktan sonra, bugünün kapanışı üzerinde saatlik kapanış yapacak olsa, kesinlikle şortlar kapanmalı, otherwise şort devam olacaktı..Ama gel gör ki dow artı kapattı, fdow da bu cihette meylederse, sabah bizim ağalara, çok geniş psikolojik harekat alanı tanıyacak. Çünkü artı gap sonrası; "ulan yine dünkü gibi gömecek mi" düşüncesi ile "yok hacı dün dip yapmış işte" düşüncesi arasında kalan ky yi evir çevir yapacaklar. Dip oluşumlarında veya tepe oluşumlarında malum, indik mindik sistem v.s. hallaç pamuğuna çevriliyor işe yaramıyor. Breh amma yazmışım.. 92000 mi dedin gurt başkan..ehmmm..biz şu şortları bi kapayaydık önce iyiydi Şaka bir yana ben hakiki dibi, erken seçim haberi, akp den büyükbaşlardan birinin istifası, 28 şubat soruşturmasının işadamlarına uzanması, dow da dramatik bir düşüş sonrası burda önce ciddi eksi sonra aynı gün artı kapanış gibi marjinal bir durumun olacağı bir günde bekliyorum...yanılabilirim
    Elbet kaparsın şortu ve fırsatlar çok fazla olacak.

Amaç yeni şortçu bulmak ve ayı yavrusunu seven kesimi biçmek olduğundan, bu yönde sıkıntı yok.

92.000 çok önemli neden dersen diyemem ama rakamı verdim. Bu arada sen pozisyon alırmısın dersen? tabi ki hayır. Ben zaten kotayı aştım bu yıl için.

Ama hastalık oldu bu forumda yazma olayı. Aynen devam. Artık senin buradan devam edecez. Mecburi hizmet.

İşlem adet ve hacmini birde hızını bilemediğimden anlık olarak yorum yapamam ama 92.000 ler çok kısa zamanda görülecek. Bildiğim tek şey bu. Sonrasına bakmak lazım.

12. The Following 4 Users Say Thank You to kurt For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    2.521
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.838
    Toplam Teşekkür
    552 Yazısı Teşekkür aldı

Dediğin dip sanırım 48-50 bin arası olacak tabi vob için konuşuyorum ama zaman var daha. Parti hazır değilse hiç bir şey olmaz.

YAPRAK KIPIRDAMAZ tarzı oldu.

14. The Following 4 Users Say Thank You to kurt For This Useful Post:

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür

Elbet kaparsın şortu ve fırsatlar çok fazla olacak.

Amaç yeni şortçu bulmak ve ayı yavrusunu seven kesimi biçmek olduğundan, bu yönde sıkıntı yok.

92.000 çok önemli neden dersen diyemem ama rakamı verdim. Bu arada sen pozisyon alırmısın dersen? tabi ki hayır. Ben zaten kotayı aştım bu yıl için.

Ama hastalık oldu bu forumda yazma olayı. Aynen devam. Artık senin buradan devam edecez. Mecburi hizmet.

İşlem adet ve hacmini birde hızını bilemediğimden anlık olarak yorum yapamam ama 92.000 ler çok kısa zamanda görülecek. Bildiğim tek şey bu. Sonrasına bakmak lazım.
    yok yaw burası benim değil...kurucusu Selçuklu gral ama %100 halka açık sahipsiz, free format topik...biz kalanlarız...ben eğlence olsun diye yazıyorum, sen de hastalık oldu diye yazacağım diyorsun ortama bir de femen katılaydı iyiydi
    BANGA mühim

16. The Following 3 Users Say Thank You to Astatin For This Useful Post:

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür

Dediğin dip sanırım 48-50 bin arası olacak tabi vob için konuşuyorum ama zaman var daha. Parti hazır değilse hiç bir şey olmaz.

YAPRAK KIPIRDAMAZ tarzı oldu.
    buuummm..ben mutlak minimumu değil de yerel minimumu, hani örneğin senin 92+ dediğin yerlere gitmeden önceki minimumu kast etmiştim...sen sanırım ayu piyasasının sonunu kast ediyorsun..bu arada sorması ayıp 48-50 derken BIST100 mi, VOB30 mu kastın
    BANGA mühim

18. The Following 3 Users Say Thank You to Astatin For This Useful Post:

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür

pardon...PİS YARDI
    Yaw bu arada..tamam biri haftalık öbürü 5 dakika, ama bollingerse bollinger..5 dakikalık fiyat bollingere yeni gelin gibi yapışıyorda, haftalık niye yapışmasın...dimi yaw..ayunun rüyasu
    BANGA mühim

20. The Following 3 Users Say Thank You to Astatin For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    2.521
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.838
    Toplam Teşekkür
    552 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı astatin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buuummm..ben mutlak minimumu değil de yerel minimumu, hani örneğin senin 92+ dediğin yerlere gitmeden önceki minimumu kast etmiştim...sen sanırım ayu piyasasının sonunu kast ediyorsun..bu arada sorması ayıp 48-50 derken bıst100 mi, vob30 mu kastın:d
    imkb 30 yani vob olur kendileri.

22. The Following 4 Users Say Thank You to kurt For This Useful Post:

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür

imkb 30 yani vob olur kendileri.
    ın god we trust
    BANGA mühim

24. The Following 2 Users Say Thank You to Astatin For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 72 kullanıcı var. (0 üye ve 72 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri