Sayfa 5389/13018 İlkİlk ... 438948895289533953795387538853895390539153995439548958896389 ... SonSon
156216 sonuçtan 64.657 ile 64.668 arası

Konu: 1.VoBjektif Seans Odasi

Teşekkür Teşekkür 
    4.077
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.831
    Toplam Teşekkür
    915 Yazısı Teşekkür aldı

gökhanı okumak zorunda kalmamak için 1 haftadır buraya girmiyorum kontrol panelinden engellemek mümkün değil hata veriyor sn. hellim ilgilenirse sevinirim.

----------------------------
    Veritabanımızda 'GÖKHANFINDIK' isimli bir Üye bulunamıyor. Lütfen geri giderek Üye ismini değiştirin yada, Üye Listesinden seçin .
    ------------------------------

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür
    1.547 Yazısı Teşekkür aldı

Herkes anlaştığına göre herşey yolunda devam ozaman durmak yok yola devam.Bir bayram günüydü bir arkadaş yüzde 70 kaybetmişti full long yakalanmıştı.Bayramdan sonra birisi de çaktı lafı yav bu ne lahana turşusu böyle hem yüzde 70 kaybet açılışta sonra 1e 2 1e 3 yaptım yaz demişti.Ey gidi günler ne günlerdi be.Sonra kendi dedikleri olmayınca kendine forum kurup bazı yalamaların apla apla diye yağ cektiği pek muhterem bir bayan buradan giderken de özelden ve genelden kurduğu forumun ismini güzelce bir reklam etti.Endeks tavan olduğu gün short yakalanıp foruma ben longtum diyen de aynı şahsiyetti.Bunları hep gördük yaşadık.Geçmişten ibret almayan toplumlar ayakta kalamaz diye doğru diyorlar.

Teşekkür Teşekkür 
    9.908
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    15.844
    Toplam Teşekkür
    5.163 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı GÖKHANFINDIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes anlaştığına göre herşey yolunda devam ozaman durmak yok yola devam.Bir bayram günüydü bir arkadaş yüzde 70 kaybetmişti full long yakalanmıştı.Bayramdan sonra birisi de çaktı lafı yav bu ne lahana turşusu böyle hem yüzde 70 kaybet açılışta sonra 1e 2 1e 3 yaptım yaz demişti.Ey gidi günler ne günlerdi be.Sonra kendi dedikleri olmayınca kendine forum kurup bazı yalamaların apla apla diye yağ cektiği pek muhterem bir bayan buradan giderken de özelden ve genelden kurduğu forumun ismini güzelce bir reklam etti.Endeks tavan olduğu gün short yakalanıp foruma ben longtum diyen de aynı şahsiyetti.Bunları hep gördük yaşadık.Geçmişten ibret almayan toplumlar ayakta kalamaz diye doğru diyorlar.
    kimsenin anlaştığı falan yok gökhan.. herkes senin üslubundan şikayetçi, sen hala aynı üslupla devam ediyorsun.. ne zaman hatalarının farkına varacaksın..

gidenlerin arkasından konuşuyorsun.. sen nasıl pozisyonunu ispat etmek zorunda değilsen, hiçkimsenin de böyle bir zorunluluğu yok... o pek muhterem bayan diye dalga geçtiğin insan vobun en iyi traderlerinden biri..

sen de geçmişten ve yaşanan tatsız olaylardan ibret almayı öğrensen artık..!!!!

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür

Alıntı jerfin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet, affedilsin dedim.. çünkü yasaklı olduğu dönem boyunca hep forumdaydı ve bir şans daha verilmesi gerekli diye düşünmüştüm..

ama görüyorum ki bin defa da şans verilse gökhan değişmeyecek malesef.. yine aynı üslup, yine burnundan kıl aldırmayan agresif gökhan..

gökhan'ın düşecek, uçacak, kaçacak diye kesin tabirler kullanmasından ben de rahatsızım.. hatta birkaç defa da yazdım şakayla karışık gökhan sen pozunu yazma diye.. her zaman kızmışımdır bu tarz uslüba.. borsada kesinlik yoktur.. insanlar yorum yaparken biraz sorumluluk duygusuyla yorum yapmalıdır.. her zaman söylerim ''yanılmaktan değil, yanıltmaktan korkarım'' diye..

çok sevdiğim jelibon'u bile eliştirmişimdir bu sebepten.. hatta tartışmanın alevlenip, gökhan'ın yasaklandığı gece de bu konu yüzünden çıkmıştı tartışma.. o gece gökhan ne söylüyorsa, bu gece de aynı şeyleri söylüyor.. yazık ki hiç bir ilerleme yok gökhan'da..
    Vallahi ben yapacak diyecek birşey bulamıyorum.Birileri geliyor dank diye bulaşıyor.Ben milletin dadısı değilim.13 yaşında süt çocuğu değil kimse.Başkasının ağzı ile neden işlem yapıyorlar.Sorun burada.Ben de üzülürüm başkası benim ağzımla para keybetsin ama başkasının ağzı ile tiyo ile şunla bunla borsada para kazanmak mümkün m?Herkes 18 yaşın üstünde aklı başında insanlar.Başkasına göre işlem yapılmasın.Ben uzun vade hiçbir görüşüm tutmaz.Kısa vade de görüş yapmama gerek yok zaten.İşlem yapıyorum yeterli.Yalnız şu var ben bir milim kurumdan bahsetmiyorum.Herkes bana hangi kurum kaç adet kaç lira sorusunu soruyor.Ben reklam da yapmak istemiyorum kurumu ama herkes soruyor.Çalıştığım kuruma geçenler de var memnun kişiler de var.Söylüyorum onbinde 3 ler falan pahalıdır diyorum.1 ytl modası geçti diyorum.Aklı olan çalışmasın aracı kurumlar zor durumda diyorum.Yardımcı olmaya çalışıyorum.Ama burada kurum reklamı yaptık diye kızanlar da oldu.Yav ben şunu söyliyim size eğer istiyim 100 tane adam bulur 100 ünden de her işlemden 1 kuruş bile alsam emin olun aylık net gelirim 10 milyar.Ben bu işlerle uğraşamam.Bana müşterileri sat bize para veririz diyen kaç tane kurum var bir bilseniz.Kimse perde arkasına fazla giremez.Ama ben girerim.Bu noktaya kolay gelmedik.6 lira komisyon ödeyerek geldik.Kendinizi yoldurmayın kimseye dedik.2 liraya vob oynayan var hala.Piyasa gelişsin istedik.Hep Gökhan kötü Gökhan üslüp bozuk.Kafasını bozarsanız adam bozar üslubunu tabi.Ben günlük hayatta ağzıma küfür almam.Aldığımda annem biberi yapıştırır.Öyle yetiştik biz.Ama buradaki sosyete çocukları hakettiğinde yapacak birşey yok.Ben ama zamanı gelince tek saniyede yücelttiğim kurumu sap gibi ortada bırakırım.Kimse kimseyi kazıklamayacak.Herkes sözünde duracak.Hergün başka başka aracı kurumdan telefonlar var.Gel yanındakileri de getir.Para da veririz.İnsanları koyun gibi bize satın diyorlar resmen.Sırtından para kazanacakmışım arkadaşlarımın.Dua edin de başkasına gerek yok.Parayı zaten Allah verir.Ama asla haksızlık yapmayacak hiçbir kurum.ilk haksızlığında bulunduğum kurumu cevremde kimi getirdi isem direk çıkartıp daha ucuzuna geçecem.Şimdilik sorun yok.O güç de var.Ayda 500 milyon ytl hacme her kurum göbek atar.Bu arada ben 25 yaşındayım ilerleme olmaması normal.İnsanın büyüme hormonları 20 yaşlarında duruyor.Bundan sonrası beyni değişir sadece.Onuda forumda 3 5 kişinin ağzı ile değiştirecek değilim.Onun yerine gece gündüz borsa siyaset ekonomi turizm okuyarak kendimi geliştiriyorum.Ben de zaman seans dışında çokkkk.
    Konu GOKHANFINDIK tarafından (10.04.09 Saat 23:08 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür

Alıntı cırcır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gökhanı okumak zorunda kalmamak için 1 haftadır buraya girmiyorum kontrol panelinden engellemek mümkün değil hata veriyor sn. hellim ilgilenirse sevinirim.

----------------------------
    Veritabanımızda 'GÖKHANFINDIK' isimli bir Üye bulunamıyor. Lütfen geri giderek Üye ismini değiştirin yada, Üye Listesinden seçin .
    ------------------------------
    Müthişsin ya.Avatar koparttı gece gece.Bak ne güzel işte demokratik hakkın görme ne güzel.Doğru olan da bu.

Teşekkür Teşekkür 
    9.908
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    15.844
    Toplam Teşekkür

gökhan,
    senin başarılarını, sıfırdan buralara gelmeni herkes takdir ediyor... sende biraz daha olgun davranabilsen.. ufacık bir tartışma başlasa hemen eski kişisel hesapları ısıtıp getiriyorsun ortaya..

sevgili mbm'yi karşına alırsan, bu forumda ben de dahil herkesi karşına alırsın..

hiçkimse küfürlü konuştuğun için eleştirmiyor seni burada şu an, üslubundan dolayı eleştiriyor.. sürekli longum, shortum yazmak zorunda mısın foruma.. 100 puan için giriyorsan poza yazma pozunu.. sürekli şu komsiyon, bu komisyon.. şu kurum, bu kurum sıktı artık gerçekten..

herkes şikayetçiyse bundan sende biraz saygı göster bu rahatsızlıklara.. ben kimseyi anlamam dinlemem istediğimi yazarım okuyan okur, okumayan yasaklar dersen olmaz.. o zaman tadımız kalmaz, yine olay senin ceza almanla biter...

7. The Following 2 Users Say Thank You to jerfin For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    9.908
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    15.844
    Toplam Teşekkür

Alıntı GÖKHANFINDIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yapıyım apla ne olur beni de kutsa mı diyim?Hayatında açlık nedir görmemiş şehir sosyetelerinin altında mı kalıyım?Onlara azıcık kafa tutunca hemen yıldırma politikası uyguluyorlar.SerenI ile evlilermiş bizi kac ay burada uyuttular.Birbirlerine teşekkür yarışı uyguluyorlardı.Kimseye zararı olmayan astatine bile kadın kadırgalı aysel gibi heyytt buranın ağası benim ben ne dersem o olur dedi.Hakaret etti.Astatinin yerinde olsam ben onda ne ana ne avrat bırakırdım.O adam da iyi sabır varmış.Güzellikle alttan aldı.Çok taktir ediyorum onu o noktada.Bir kaç sivri adam var onlar zamanında Teksaslının forumunda da biz herşeyiz biz ne dersek o olur.Burası bizim demişlerdi.Teksaslı çaktı tekmeyi o zaman demokrasi yok bu forumda demeye başladılar.Onlar ne derse boyun mu eğiyim?Borsayı çok biliyorsunuz bize de yardımcı olun da sevinelim köleniz olalım mı diyim?Ben burada kimseye zarar vermiyorum.Bu adamlar zaten benim yazdıklarımı merak etmeseler engel koyup okumazlar.Ama nerde sataşacaklarya.Onlar sataşır ben cevabı veririm böyle sürüp gider.Öyle o doktormuş o odtülüymüş Gökhan yemez onları.Günlük hayatımda da öyle artistler var ama yüzüne lafı çakınca oturtuyorum.Gerçekten yüzüne karşı bile söylüyorum insanın yok şu okulu bitirdim yok şuradan geldim.Bunlar boşuna yoruyor kendini.Amerikada nice masterlılar 1000 dolara güvenlik görevlisi olarak çalışıyor.Türkiyeye gelince Amerikadan geldiler ya kral sanıyorlar kendilerini.Halbuki ben gördüm.Gelen sosyetiklere arabanın kapısını açıyorlar.Bu ise kral ben kral görmek de istemiyorum olmak da.Daha çok şeyler görecez ama yüzde 75 ini gördüm gibi hayatın.Yüzde 100 e ilerliyoruz.
    ya tamam gökhan seni anlıyorum, bende sıfırdan başlamış bir insanım.. zorlukların, sıkıntıların içinde büyüdüm.. hiçbirşey altın tepsiyle sunulmadı önüme.. hiç birimiz diğerinin yaşadığı sıkıntıları bilmiyor.. burada hiçkimse benim kim olduğumu ne yaptığımı bilmez, bilmesine de gerek yok.. sende bu kadar ortada olup, dikkatleri çekme üstüne.. bak seni seviyorum gerçekten, ama bazı davranışlarını tasvip etmiyorum.. neyse kapatalım.. sen anladın beni dimi..

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür

gökhan,
    senin başarılarını, sıfırdan buralara gelmeni herkes takdir ediyor... sende biraz daha olgun davranabilsen.. ufacık bir tartışma başlasa hemen eski kişisel hesapları ısıtıp getiriyorsun ortaya..

sevgili mbm'yi karşına alırsan, bu forumda ben de dahil herkesi karşına alırsın..

hiçkimse küfürlü konuştuğun için eleştirmiyor seni burada şu an, üslubundan dolayı eleştiriyor.. sürekli longum, shortum yazmak zorunda mısın foruma.. 100 puan için giriyorsan poza yazma pozunu.. sürekli şu komsiyon, bu komisyon.. şu kurum, bu kurum sıktı artık gerçekten..

herkes şikayetçiyse bundan sende biraz saygı göster bu rahatsızlıklara.. ben kimseyi anlamam dinlemem istediğimi yazarım okuyan okur, okumayan yasaklar dersen olmaz.. o zaman tadımız kalmaz, yine olay senin ceza almanla biter...
    Şu komisyon bu komisyon sıksa idi o komisyondan fayda görenler de vardır belki.Seni sıkıyorsa okursun geçersin.Sıkılmayıp dikkate alan vardır.Sen 5 liraya çalışabilirsin ama herkes senin gibi uzun vade tutup 5 liraya çalışmak istemeyebilir.Yine cezalanmam ile bitecekse de sehit olarak ölmek yakışır zaten bize.Ama yeniden diriliriz yine.Zaten amac da cezalatıp üstüme gelip göndermek ama yok ceza olsun olmasın zaten takmıyorum.Ben burada boş vakitte gelene geçene teşekkür ettim eğlenceli idi.Yazmak çok mu zordu foruma değil.Bir telefon bir de mail adresine buraya bütün Türkiye yazar.Ben bu foruma canım sıkıldığında gider bulurum bir telefon alırım yazarım.Beni zaten kim olduğumu anlarlar yine aynen yazarım.Şikayetçi olan olsun şimdi seçim oyları gibi yüzde 47 oy verildi ise akp ye yüzde 53 de akpye vermedi.Demekki 3 5 adam yazılmasın diyorsa onların yazılmasın dedi diye yazılmayacağı anlamına gelmiyor.100kişi de dese yazacam el benim isim benim yazma hakkı benim.Yazma hakkım engellenecekse de aman sanki Türkiye vatandaşlığından çıkacam.Napayım hayat devam eder çok da tın.Ama şundan emin olun ben burada ağzımdan küfür çıkmadıkça kimseye hakaret etmedikçe isim vermedikçe kimse adil olan moderatör beni engellemez.O gece engellenirken herkes haklı olduğumu bilmesine rağmen abinize sahip çıktınız ve beni engellettiniz.Moderatör bey geldi okumadan engelledi bizi.Her zaman adil olun.Kimseye zarar gelmez adaletin olduğu yerde.Adalet tecelli etmezse eninde sonunda biryerde bulur kendini haklı olan kazanır hep.Vicdanlardan kaçılmaz bazı zamanlar.İşte o zamanlar çok acı verir vucuda.Ben buradayım yazıyorum.Rahatsız olan olsun olmasın.Forumun kuralları açık ve net.Uymaya çalıştığımız kadar uyacaz.Fazla bulaşılmasın bana lütfen.Kimsenin tribini çekecek değilim.Özellikle altta hiç kalmam.Napayım Allah vergisi.Ezile ezile ezilmemeyi öğretti hayat.

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür

ya tamam gökhan seni anlıyorum, bende sıfırdan başlamış bir insanım.. zorlukların, sıkıntıların içinde büyüdüm.. hiçbirşey altın tepsiyle sunulmadı önüme.. hiç birimiz diğerinin yaşadığı sıkıntıları bilmiyor.. burada hiçkimse benim kim olduğumu ne yaptığımı bilmez, bilmesine de gerek yok.. sende bu kadar ortada olup, dikkatleri çekme üstüne.. bak seni seviyorum gerçekten, ama bazı davranışlarını tasvip etmiyorum.. neyse kapatalım.. sen anladın beni dimi..
    Bende seni seviyorum diye yazacaktım.Ama küsüyorum bak sana.Tam iki gün önce forumda 3 bayan var nunu catedral jerfin.Jerfin seni sevmeye başlıyorum diyecektim.Boğazıma tıkadın.

Yer
    NewYork
    Teşekkür Teşekkür 
    424
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    267
    Toplam Teşekkür
    141 Yazısı Teşekkür aldı

herkese iyi geceler,
    Gokhan arkadaş ben burda yeni sayılırım.seni çok iyi tanımıyorum. ama senin yasak kalktığından beri bol bol görüyoruz...
    ama ne yalan soyleyeyim full long ne var ne yok short kelimelerinden rahatsızlık duyorum..
    ama senin hızına da hayranım hem foruma hemde vobda işlem yapma hızın mükemmel :-)
    çok agresif olmadan her şey daha güzel olacak gibime geliyor..
    Saygılarımla...
    Kelin ilaçı Olsa Kendi VOB'na Sürermiş...

Sigara Yasağını Destekliyorum. Bana Sigarayı Bırakmamda Yardımcı Olan Aynı zamanda Viyagra'nın da yapımcısı Pfizere ve Champixe Teşekkur ederim..

12. The Following User Says Thank You to activex31 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür

Alıntı activex31 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese iyi geceler,
    Gokhan arkadaş ben burda yeni sayılırım.seni çok iyi tanımıyorum. ama senin yasak kalktığından beri bol bol görüyoruz...
    ama ne yalan soyleyeyim full long ne var ne yok short kelimelerinden rahatsızlık duyorum..
    ama senin hızına da hayranım hem foruma hemde vobda işlem yapma hızın mükemmel :-)
    çok agresif olmadan her şey daha güzel olacak gibime geliyor..
    Saygılarımla...
    Aman ölümlü dünyada varsın o kadar da olsun.Ben zaten bir müddet sonra yazmaktan hem sıkılırım hem de zamanım olmaz.Bunlar vobun alsat yapılamadığı anlar.O yüzden yazabiliyorum.Farkında iseniz short long yazıyorum.Daha fazla kelimeye ancak emir vermediğimde yazabilirim.Ben zaten bir müddet sonra az daha canlansın piyasa günde 3 4 yazı ancak görebileceksiniz bende seans içinde.Seans sonu ayrı o zaman daha çok yazarım.Aman zaten kasımda askerim kışladan da yazacak halim yok.Çok özleyeceksiniz full short full long Gökhanı ama iş işten geçmiş olacak.En gıcık olanlar bile özleyecek buna emin olun.Ben çünkü böyle şeylerle karşılaştım.En uyuz olduklarımın sesleri için yazıları için neler vermeyeceğim anlar oldu.İnsan bazen gıcık olduklarını bile özleyebiliyor.

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür

Bu arada şunu unutmayın.Bazı arkadaşlar delarj oluyor falan yazmış.Bunlar eğlence benim için.Napalım yani akşama kadar oturup kös kös koyun gibi ekrana mı bakalım.Arada yazıyoruz işte.Bugünlerde zaten çok güzel haberler alıyorum ailemden ve çevremden moralim bozuk falan da değil.Vobta da sezon açıldı alsat sezonu.2 3 ay az değil ekranda koyun gibi bekleyip oynamaması piyasanın.Bundan sonra temmuza kadar borsa oynak olur.Temmuzdan eylüle kadar kaçacaksın ekrandan.Bir halt olmaz.Borsa şuradan bir dönsün aşağı 1e 3 ü var buranın.Kriz bitsin insanlar işsiz kalmasın ben longlarım nasılsa.Durumlar iyiye gidiyormu bakacaz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 128 kullanıcı var. (0 üye ve 128 konuk)