Sayfa 5391/13018 İlkİlk ... 439148915291534153815389539053915392539354015441549158916391 ... SonSon
156216 sonuçtan 64.681 ile 64.692 arası

Konu: 1.VoBjektif Seans Odasi

Teşekkür Teşekkür 
    2.062
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.220
    Toplam Teşekkür
    542 Yazısı Teşekkür aldı

yufff 1 saat dir okuyorum cumadan sonra takılmadın foruma unlu ustadımız Hiciv ustamız Nasrettin hoca Geldi aklıma Sende Haklısın saygılar sevgıler hayırlı geceler ve mutlu huzurlu bol güneşli bir iki gün dileği ile hürmetler bizden
    Hayatta BaşarıLı oLmak, iyi biR eLe sahip oLmak değiL, Kötü Bİr eL iLe iyi oynamaktır..!!!

PBNİYB : Parayı Basan N isterse Yapar Borsası

2. The Following User Says Thank You to SaNCaKTaR For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    9.908
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    15.844
    Toplam Teşekkür
    5.163 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı Astatin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu anlama gelecek hiç bir şey denilmemiş önceki mesajlarda..bence sen biraz dramatize ettin konuyu..eski hikayeleri deşmenin bir anlamı yok bence..
    önceki mesajları ve gökhanın mesajını tekrar oku istersen...!!!

bence de eski hikayeleri deşmenin anlamı yok... kapatalım ve bir daha da açılmasın...
    Konu jerfin tarafından (11.04.09 Saat 01:45 ) değiştirilmiştir.

4. The Following User Says Thank You to jerfin For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür
    1.547 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı SaNCaKTaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yufff 1 saat dir okuyorum cumadan sonra takılmadın foruma unlu ustadımız Hiciv ustamız Nasrettin hoca Geldi aklıma Sende Haklısın saygılar sevgıler hayırlı geceler ve mutlu huzurlu bol güneşli bir iki gün dileği ile hürmetler bizden
    Ben de seni en son Teksaslının mekanında gördüm.Bir kardeşimiz margin call yemiş.Dertlerini paylaşıyordun.Herkese iyi geceler.Kendinize iyi bakın.

Teşekkür Teşekkür 
    2.062
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.220
    Toplam Teşekkür
    542 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı GÖKHANFINDIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de seni en son Teksaslının mekanında gördüm.Bir kardeşimiz margin call yemiş.Dertlerini paylaşıyordun.Herkese iyi geceler.Kendinize iyi bakın.
    Sanal ortamı 15 yıldır kullanan bir dünya ehli olarak adı ustunde forumdayız gökhan kardeş paylaşma dertleşme yeri paylaşabiliyorsan sorun yoktur. kazanıyorsan hiç sorun yoktur önemli olanda odur. Burda çok güzel bir sinerji oluşmuş voltran oluşturula bilinirse yabancının imuğumuzu sıkmasına izin verılmez. karşımızdakı adamların bu işi psikologlar ile yapıyorlar nasıl KY yutarız diye her hareketimiz her işlemimiz ayrı derecelendırılıyor ve sen bu adamları yutabilirsen her zaman saygı duyarım kurtlar sofrasında kazanabiliryorsan senden mutlusu olmamalı
    Konu SaNCaKTaR tarafından (11.04.09 Saat 02:11 ) değiştirilmiştir.
    Hayatta BaşarıLı oLmak, iyi biR eLe sahip oLmak değiL, Kötü Bİr eL iLe iyi oynamaktır..!!!

PBNİYB : Parayı Basan N isterse Yapar Borsası

7. The Following User Says Thank You to SaNCaKTaR For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    2.591
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    7.338
    Toplam Teşekkür
    2.832 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı SEYYAH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün akşam üzeri bir haber okudum.geri sayfalara yapıştırıldı forumada sanırım.hükümet IMF den 40 milyar USD falan almaya sıcak bakmıyormuş v.s. diye bir içeriği vardı.daha az bir kredi kullanmayı düşünüyorumuş falan filan yazıyordu.

bu haber kaçta düştü veri sağlayıcılara?piyasa kapandıktan sonra mı geldi?
    Piyasaların merakla beklediği Uluslararası Para Fonu (IMF) programı için geri sayım başladı, gözler Fon’dan gelecek krediye çevrildi. Londra’da yapılan G-20 zirvesinde IMF kaynaklarının takviye edilmesinin ardından Türkiye’ye 40 milyar dolarlık kaynak geleceği beklentisi oluştu. Hazine uzmanlarına göre kotadaki artışa karşın hükümet yüksek miktarda kredi almaya sıcak bakmıyor. Kredi mesaisi yapan Hazine uzmanlarına göre, Türkiye ihtiyacı kadar kredi kullanacak. Uzmanlar, 40 milyar dolar veya üzerinde kredi kullanılmasının Türkiye ekonomisinin sıkıntıda olduğu imajı yaratacağını belirtiyor. Uzmanlar, Türkiye’nin 25 milyar dolar civarında krediye ihtiyacı bulunduğuna dikkat çekiyor. IMF Heyeti, bahar toplantısından sonra Ankara’ya gelecek. Anlaşmanın en erken Mayıs’ta yapılması bekleniyor
    Konu QUEEN tarafından (11.04.09 Saat 09:30 ) değiştirilmiştir.

9. The Following 2 Users Say Thank You to QUEEN For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    133
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    341
    Toplam Teşekkür
    141 Yazısı Teşekkür aldı

Oku oku bitmiyor...

İçim bulanıyor.Neden acaba ?

11. The Following User Says Thank You to ÖZGÜR EFE For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    8.938
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    83.393
    Toplam Teşekkür
    14.315 Yazısı Teşekkür aldı

Standart stres testi

Sizin stresinizin az olması temennisiyle.
    Saygılar..
    "Burada yazdıklarım kişisel görüşlerimdir AL - SAT Tavsiyesi değildir"

13. The Following 6 Users Say Thank You to Larossıan For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    3.686
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    810
    Toplam Teşekkür
    317 Yazısı Teşekkür aldı

ayıların gazabı

15. The Following User Says Thank You to okansak For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    133
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    341
    Toplam Teşekkür
    141 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı okansak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayıların gazabı

aaaa lütfen yanlı olmayalım yaralanmış ama ölmemiş ahanda ispatı

Teşekkür Teşekkür 
    2.536
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    10.046
    Toplam Teşekkür
    3.420 Yazısı Teşekkür aldı

dün geceden beri yazılanları şöyle göz ucuyla okudum...
    bak gökhan !..ankete bende olumlu oy kullandım.ama bu senin günde 100 kere ''banko fullu long-full short'' demenden rahatsız olmama sebep değildir..bunu sonuna kadar söylerim.senden önce pek çok arkadaşın lokomotifliği ile bu forum derin -çaplı forum iken şimdi çok yüzeyselleşti..çünkü sayfaların %50 sinde ''banko fullu long-kısa'' nidaları yükseliyor...temele dayalı olmayan agresif,heyecanla söylenen bu rüzgarın foruma derinlik getirmediği kesindir..çünkü daha önce yazan kaliteli 3-4 arkadaşı artık pek göremiyorum...(hani bir ortamda çok bagıran biri olunca ,entellektüel ,derin arkadaşlar kabuguna çekilir...işte asıl rahatsızlığım bu oldugundan,..çok bagırılmasına karşıyım)
    benim portfoy,özel yaşantımla ilgili kesin yanlış bilgiye sahipsin..bunlar üzerinde tartışmak gereksizdir.istersen 1 tr portföylük ekstrede burada hazırlanır..bu anlamsızdır..gecenlerde risk analizi için yapıştırdım..4 ayda 28.000 puan kazanan( ayda; max.8.000,min 6.000 puan gibi homojen ,dengeli) sistemle full ,pramit oynasan inan 10 milyar 1 yılda 1 tr yi gecer..
    --- ms de sistem arayışları her zaman devam eder..sistemde evrim, azalan artış egrisiyle herzaman devam eder...zaten forumun amacı da çok paylaşım,iletişimdir...zafer naraları atmak değil..
    üstelik ben rastgele oluşan portföye özenmem..bu ülkede sayısal 6 lının tutma ihtimali oldugu gibi...50 pozisyonun peşpeşe gelme kombinasyonuda ihtimal dahilindedir..
    Konu abka tarafından (11.04.09 Saat 13:48 ) değiştirilmiştir.

18. The Following 2 Users Say Thank You to abka For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    2.536
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    10.046
    Toplam Teşekkür
    3.420 Yazısı Teşekkür aldı

ms yi yeniden kurdum..
    -metastock-9.0 RT FOR ESİGNAL tür ;winrar ziparşivi 87.9 mb lik..
    -2 tane dosya çıkıyor ..ama kuramıyorum....ama kuramıyorum..daha öncekini sildim..zaten 4 günlük kullanma süresi kalmıştı..
    Konu abka tarafından (11.04.09 Saat 14:52 ) değiştirilmiştir.

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    2.591
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    7.338
    Toplam Teşekkür
    2.832 Yazısı Teşekkür aldı

''TradeMaster Mobile'' ile yatırımcıların, Vadeli İşlem Borsasındaki (VOB) işlemlerini cep telefonları üzerinden gerçekleştirebilecekleri duyuruldu.

İş Yatırım'dan yapılan yazılı açıklamada, şirketin, VOB'u herhangi bir ara uygulama olmaksızın doğrudan işlem yapabilecek şekilde mobil ortama taşıyan ''ilk aracı kurum'' olduğu bildirildi.

Açıklamada, ''TradeMaster Mobile'' ile yatırımcıların, İMKB hisse senedi piyasası işlemlerinin yanı sıra VOB'daki işlemleri de doğrudan cep telefonları üzerinden gerçekleştirme imkanına sahip olacakları ifade edildi.

TradeMaster'ın, İş Yatırım tarafından geliştirilen ve yatırımcıların, internet erişimi olan her yerden hesapları ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmalarına, derinlikli-anlık piyasa verilerini inceleyerek yurt içi ve yurt dışı hisse senedi ve türev piyasalarda doğrudan işlem yapabilmelerine imkan sağlayan bir elektronik alım-satım platformu olduğu belirtilen açıklamada, ''TradeMaster Mobile''in ise bu platformun mobil ortamdaki özel uygulaması olduğu kaydedildi.

''TradeMaster Mobile''in, Blackberry ve uygulamayı destekleyen tüm marka ve model cihazlarda kullanılabildiği bildirildi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 49 kullanıcı var. (0 üye ve 49 konuk)