Sayfa 5387/13018 İlkİlk ... 438748875287533753775385538653875388538953975437548758876387 ... SonSon
156216 sonuçtan 64.633 ile 64.644 arası

Konu: 1.VoBjektif Seans Odasi

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    8.177
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.670
    Toplam Teşekkür
    5.355 Yazısı Teşekkür aldı

herkese iyi tatiller hafta sonuna long. Bu hafta içinde yaptığım 4. short denemesi de başarısızlıkla sonuçlandı... Trende oturmayı beceremiyoruz malesef...

2. The Following User Says Thank You to enorton For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.342
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.905
    Toplam Teşekkür
    903 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı GÖKHANFINDIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de kesinlikle trende oynarım ama ben piyasa trendin ortasına gelmeye başladığında trendin tersi yönüne doğru ağırlık veririm işlemlere.En çok da o zaman işlem dönerim.16000 işleme 6000 ytl verdiğimi biliyorum ve evlat acısı gibi koyuyor bazen.Komisyon ucuz olmasa bana 2 ytl falan olsa ben direk batarım.Ben komisyon düzenlemeleri falan değişir diye çok para kazanmaya çalışıyorum şu anda.Ne kadar çok kazanırsam şu anda gelecekte bu ortamı bulamayabilirim.Gelecek de bir bakmışsın komisyon tavanı tabanı rekabete aykırı falan filan diye değişir.Herşey olur.Ben ozaman batmasam da para kazanamam.Tıpkı sankoda 70 milyar net cebime kazanamayıp 70 milyar 66500 işleme ödediğim gibi.66500 diyorum çünkü bsmv ile komisyon .1.05 ytl oluyordu.Anlayacağınız değerlendirmem lazım bu anları ileride bulamayabilirim.Bu arada herkes sistemi kendine kazanan kazansın kaybetsin ama önemli olan kazanıyorsunuz ve yiyebiliyorsunuz ve mutlu olabiliyorsunuz ya işte ondan güzeli yok.Mutluluk esasında para da değil 16 yaşındaki lisedeki beynim ile şimdiki çok farklı.Beyne 2 dakikadan fazla oksijen gitmeyince ölüyoruz.İpler bu kadar bizim elimizde değil işte o kadar aciziz.Boşuna didiniyoruz.Yeterki parayı kazanıp iyi şeyler yapıp iyi yerlere harcayalım.Yoksa afedersiniz sıçmışım ben o paranın içine.Çevremde çok parası olup üstüne başına birşey almayan paraya tapan insanlar var.Yazık onlara.Herkese iyi tatiller.
    yaşlı olmasam da çoğu arkadaştan yaşça büyük sayılırım.
    Ajitasyonu sevmem hep şen şakrak takılmaya çalışırım. Bunun en büyük sebebi de Bu hayatta 3 defa ölümden dönmüş olmam. paranın hiç ama hiç önemi yok. Bugün gider yarın aynen geri gelir.Vob servetlerin hergün el değiştirmesi için icad edilmiş bir oyun makinesidir. Hiçbirimizin yarına garantisi yok.
    Neyse fazla edebiyat yapmayayım herkese iyi haftasonları dilerim
    Konu sovalye tarafından (10.04.09 Saat 17:30 ) değiştirilmiştir.

4. The Following 2 Users Say Thank You to sovalye For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür
    1.547 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı mbm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben sevmem öyle yuvarlak lafları........
    33200 dediğin için üstüme alındım sordum...

bana diyorsan eger benim sistem 33200 den beri net alda......
    ve ben ordan ber iuzunum....sisteme baglılıgımı bilirsiniz herhalde

bunu niye yazdım ordan beri uzunum diye..adamın biri sordu varmı 3500 puan alan diye..bende var dedim...

ben şurda 2 gündür tekrar aktif yazmaya başladım...ha o zaman forumdaydımda 33200 den uzunlayıpta pozisyonumu yazmadıysam haklısın..oldugum zaman devamlı yazıyorum....

böyle bir zorunluluğum olmamasına rağmen...

siz yine sapla samanı karıştırmaya başladınız..
    adam günde yüzbin defa banko düşer banko çıkar diye.. bir allahın kulu eleştirmiyo...

ben foruma girdiğim sürece arada uzun devam kısa devam gibi pozisyon haricinde motive edici pozisyondan kopulmasın diye yazılar bile yazıyorum...

ondan sonra sen gel ortaya laf at..

bu forum adam olmaz...bu sebeplerden dolayı....kimi ne zaman ve nasıl eleştirecegini bilmemekten dolayı...foruma bir kuruşluk katkısı olmayan adamların baş tacı yapılmasından dolayı

herkese kolay gelsin... gönlünüzce olsun......
    Bak güzel abim sistemin net al olsun net sat olsun.Her defasında sürekli o yazmazsa bir daha bende yazmam buraya diye sürekli söyledin söyledin gittin sonra yeniden yazmaya başladın.Sana yazma diyen yokki.Baş tacı yapıyorlar diyorsun.Yav Allah aşkına varsa bir çekememezlik yorulma.Hasedlik etmeyin.Sen de yaz hoşuna giderse milletin seni de baştacı ederler.Öyle baştacında şunda bunda gözümüzde yok.Banko derim sanko derim.Bu benim için zevk eğlence.Benim ağzımla borsa oynayıp bankolara inanan zaten eşşektir.Borsa başkasının ağzı ile oynanmaz.Hakedeceksin kazancı.Havada para yok burada.Aha yine yazdım banko düşüş.Longlarım pazartesi yükseliş banko olur.Ben kazanıyım de herşey banko olsun.Uzatmayın bu konuyu mbm bey.

Yer
    jüpiter
    Teşekkür Teşekkür 
    10.853
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.916
    Toplam Teşekkür
    5.913 Yazısı Teşekkür aldı

ben sevmem öyle yuvarlak lafları........
    33200 dediğin için üstüme alındım sordum...

bana diyorsan eger benim sistem 33200 den beri net alda......
    ve ben ordan ber iuzunum....sisteme baglılıgımı bilirsiniz herhalde

bunu niye yazdım ordan beri uzunum diye..adamın biri sordu varmı 3500 puan alan diye..bende var dedim...

ben şurda 2 gündür tekrar aktif yazmaya başladım...ha o zaman forumdaydımda 33200 den uzunlayıpta pozisyonumu yazmadıysam haklısın..oldugum zaman devamlı yazıyorum....

böyle bir zorunluluğum olmamasına rağmen...

siz yine sapla samanı karıştırmaya başladınız..
    adam günde yüzbin defa banko düşer banko çıkar diye.. bir allahın kulu eleştirmiyo...

ben foruma girdiğim sürece arada uzun devam kısa devam gibi pozisyon haricinde motive edici pozisyondan kopulmasın diye yazılar bile yazıyorum...

ondan sonra sen gel ortaya laf at..

bu forum adam olmaz...bu sebeplerden dolayı....kimi ne zaman ve nasıl eleştirecegini bilmemekten dolayı...foruma bir kuruşluk katkısı olmayan adamların baş tacı yapılmasından dolayı

herkese kolay gelsin... gönlünüzce olsun......
    sn mbm,

1 kişi bile eleştirmiyo dersen olmaz.
    3 kere direkt olarak, 2 kere de şakayla karışık söyledim.
    Jerfin'in de, Marakes'in de söylediklerine şahit oldum.
    Gökhan'ın pozisyon yazmasını anlamsız buluyorum. ha yazması bana batar mı? hayır. nedeni imzamda yazılı zaten.

doğru bildiğim şeyden şaşmam. yanlışı bu forumda değil bana 3 kuruşluk faydası bile olmayan adam, forumun sahibi yapsa söylemekten de çekinmem.

söylediğin şeyde haklı olduğunu düşünüyorum.
    ortaya sebepsiz söylemedin uzun olduğunu. soruldu, söyledin.
    bunu hava yapmak için söylemediğin de aşikar.

ama forumdakilerin tümünü itham eder türde konuşmak olmadı...
    kimin ne çıkarı olacak, kim neyinden çekinecek de eleştirmeyecek o kısmı zaten anlamadım...

neyse, iyi akşamlar...
    kurda "ensen neden kalın?" diye sormuşlar; "kendi işimi kendim görürüm de ondan!" demiş...

Teşekkür Teşekkür 
    2.536
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    10.046
    Toplam Teşekkür
    3.420 Yazısı Teşekkür aldı

kral çıplaktır diyeyim...
    GÖKHAN denilen adam burada yazdığından beri forum sulandı..saçma sapan kimseye faydası olmayan ,burdan aldım-sattım,günde 50 kere yazmasıyla ,forumun içine etti...bu adamın 1 tr kazancı ,kişilerin 6 lıyı tuturması gibi ,olasılık ihtimalidir...cidden bunaldım..ipe sapa gelmez 100 kere fullu long -kısa demesinden..forumda seviye dip yaptı..üstelik etken kaliteli yazan arkadaşlar bile ,bu dengesiz rüzgardan dolayı yazmamaya başladılar...
    her karşılığa karşı verecek tonca cevabım var...

8. The Following 2 Users Say Thank You to abka For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    2.536
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    10.046
    Toplam Teşekkür
    3.420 Yazısı Teşekkür aldı

mbm sözüm özelde sana değildi..ama bu gercektir ki;33200 den maliyet var demeninde kimseye faydası yok...vob 36800 iken...ama senin foruma faydanı inkar edemem...

Yer
    ANKARA
    Teşekkür Teşekkür 
    5.260
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    5.747
    Toplam Teşekkür
    1.994 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı GÖKHANFINDIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak güzel abim sistemin net al olsun net sat olsun.Her defasında sürekli o yazmazsa bir daha bende yazmam buraya diye sürekli söyledin söyledin gittin sonra yeniden yazmaya başladın.Sana yazma diyen yokki.Baş tacı yapıyorlar diyorsun.Yav Allah aşkına varsa bir çekememezlik yorulma.Hasedlik etmeyin.Sen de yaz hoşuna giderse milletin seni de baştacı ederler.Öyle baştacında şunda bunda gözümüzde yok.Banko derim sanko derim.Bu benim için zevk eğlence.Benim ağzımla borsa oynayıp bankolara inanan zaten eşşektir.Borsa başkasının ağzı ile oynanmaz.Hakedeceksin kazancı.Havada para yok burada.Aha yine yazdım banko düşüş.Longlarım pazartesi yükseliş banko olur.Ben kazanıyım de herşey banko olsun.Uzatmayın bu konuyu mbm bey.
    bak gökhan beyyyy....
    birincisi
    ben kızıp gidiyorum..geri geliyorum...
    sen kovulup gidiyorsun geri geliyorsun....

aradaki fark ne acaba....

ikincisi seni anlamaya çalışıyorum... gerçekten işin zor.. hem yüklü dönüyorsun...
    hem teraya kazandırmak zorundasın hemde tepeye çıkmışken tepede kalmaya çalışıyorsun...

gerçekten senin yerinde olmak istemezdim.. birilerine bir şey ispat etmek zorunda hissetmen senin yaptıgın işlemleride etkiler.....sana tavsiyem olsun......

geçen gün dedin ocak ayından sonra hiç kazanmadım diye... senin al satlar için şubat ve mart en iyi dönemdi...yatay piyasa...

bu çıkışta al sat yapmak kazandırmazki...çıkıp inmediki..sadece çıktı...
    o yüzden seni anlıyorum... burda deşarj olmaya ihtiyacın var....

ama bu deşarj başkalarına faydası yoksa ve anlamsız geliyorsa orda dozunu azaltman lazım.....

uzatmayayım.....kolay gelsin sana
    Konu mbm tarafından (10.04.09 Saat 18:15 ) değiştirilmiştir.
    Bu forumda yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır

11. The Following 3 Users Say Thank You to mbm For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.077
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.831
    Toplam Teşekkür
    915 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı abka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kral çıplaktır diyeyim...
    GÖKHAN denilen adam burada yazdığından beri forum sulandı..saçma sapan kimseye faydası olmayan ,burdan aldım-sattım,günde 50 kere yazmasıyla ,forumun içine etti...bu adamın 1 tr kazancı ,kişilerin 6 lıyı tuturması gibi ,olasılık ihtimalidir...cidden bunaldım..ipe sapa gelmez 100 kere fullu long -kısa demesinden..forumda seviye dip yaptı..üstelik etken kaliteli yazan arkadaşlar bile ,bu dengesiz rüzgardan dolayı yazmamaya başladılar...
    her karşılığa karşı verecek tonca cevabım var...
    gökhanın cezası kalktı forumun tadı kalmadı

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür
    1.547 Yazısı Teşekkür aldı

bak gökhan beyyyy....
    birincisi
    ben kızıp gidiyorum..geri geliyorum...
    sen kovulup gidiyorsun geri geliyorsun....

aradaki fark ne acaba....

ikincisi seni anlamaya çalışıyorum... gerçekten işin zor.. hem yüklü dönüyorsun...
    hem teraya kazandırmak zorundasın hemde tepeye çıkmışken tepede kalmaya çalışıyorsun...

gerçekten senin yerinde olmak istemezdim.. birilerine bir şey ispat etmek zorunda hissetmen senin yaptıgın işlemleride etkiler.....sana tavsiyem olsun......

geçen gün dedin ocak ayından sonra hiç kazanmadım diye... senin al satlar için şubat ve mart en iyi dönemdi...yatay piyasa...

bu çıkışta al sat yapmak kazandırmazki...çıkıp inmediki..sadece çıktı...
    o yüzden seni anlıyorum... burda deşarj olmaya ihtiyacın var....

ama bu deşarj başkalarına faydası yoksa ve anlamsız geliyorsa orda dozunu azaltman lazım.....

uzatmayayım.....kolay gelsin sana
    Ben kovuluyorum ama demokratik hakkını kullananlar ezici şekilde yazsa da olur şeklinde oy kullanınca ne kadar buradaki bir kaç zibidi üzülse de yeniden yazma hakkını geri alıyorum.Şimdi yine kıskançlıktan çatlayanlar başladılar yok ık mık etmeye.Boşuna yorulmayın size ben eski türden cevap vermeyecem bu sefer.Yazar yazar susarsınız nasılsa.Bundan sonra az yazdığımı düşünüyorum.Hergün full long full short size.İsteyen okur istemeyen yazılarımı görmemek için ilgili yerden ıgnore ederler.Forumda topu topu zaten aktif olan 60 70 üye var 25 tanesi yaz diyorsa bana yazarım ben.Yazma deseler yine yazarım.Ne zamandan beri başkasına hesap veriyoruz yazarken.Sen bir kere kıskançlıktan çatladığını baştacı edildiğimden dolayı kendin gösterdin.Korkmayın yakında yine gidersiniz yazmıyorum diye.3 gün sonra 33200 den net al verir sistem yine.Bundan sonra her saniye full long full short.Zevk benim eğlence benim.İsteyen okur istemeyen okumaz.Deşarj dedin de benim yazmaya vaktimin olmayacağı zamanlar gelecek ozaman zaten yazmayacam.Bu piyasa hala kıvamında değil yeni oturuyor.Ben burada 20 saniyede alsat yaparken salak değilim short long yazıp pozisyonu kaçıracam.Hala oynak değil piyasa.Piyasa artıyor ama direk alışla artıyor.Alsat yapacak şekilde yüksek oynaklık yok.Esas dalga olunca yazmayacam buraya.Henüz dalgalanma başlamadı.Bu arada fulll short 36850 den varsa inanmayan bilumum ekstre yapıştırılır.

Yer
    YeReleRden
    Teşekkür Teşekkür 
    11.723
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    17.107
    Toplam Teşekkür
    4.538 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı unlimitted Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sn mbm,

1 kişi bile eleştirmiyo dersen olmaz.
    3 kere direkt olarak, 2 kere de şakayla karışık söyledim.
    Jerfin'in de, Marakes'in de söylediklerine şahit oldum.
    Gökhan'ın pozisyon yazmasını anlamsız buluyorum. ha yazması bana batar mı? hayır. nedeni imzamda yazılı zaten.

neyse, iyi akşamlar...
    gokhan gelsin affedilsin diyen jerfindi zati
    Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın dostlarınız sizi geçsin

15. The Following User Says Thank You to fXci For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    2.591
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    7.338
    Toplam Teşekkür
    2.832 Yazısı Teşekkür aldı

mbm enorton bu çıkışta istikrarlı başarı gösterdi ve anlık pozisyon yazdı gökhanfındıkın trade tarzı farklı etkilenmemek gerekir

17. The Following 2 Users Say Thank You to QUEEN For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    2.591
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    7.338
    Toplam Teşekkür
    2.832 Yazısı Teşekkür aldı

Fondan 40 milyar dolar kullanılmasının Türkiye ekonomisinin sıkıntıda olduğu imajı yaratacağını düşünen Hazine uzmanlarına göre 25 milyar dolara ihtiyaç var, hükümet yüksek miktarlı krediye sıcak bakmıyor..

19. The Following User Says Thank You to QUEEN For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 konuk)