931 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Harmonic Trading...

Threaded View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Teşekkür Teşekkür 
    2.671
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    328
    Toplam Teşekkür
    88 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı ayuthaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heyy Millet.. Bir dakika...
    Kimseyi tanımam bilmem...Ama benim bu Foruma üye olmamın sebebi Halojenin yaptığı yorumlar ve eklediği grafiklerdir.Hanginiz 2011 Martta endeks 58 bin olduğunda dönüş yerini ve geleceği 70 bini ayrıntısıyla çizerek göstermiştir.Onu bunu bilmem kardeşim bu adam harbiden çok iyi ve kimileri gibi bilgisinide saklamıyor yada pozisyon alıp milleti terse yatırmaya falanda çalışmıyor.Varsa bu adam gibi biri daha onu getirin çizsin yorum yapsın bizde okuyalım kendi fikrimizle karşılaştırma yapalım doğruyu bulalım.Hani nerde Varmı?kendisine 20bin kere teşekkür edilmiş bir adama muhalif olurken biraz durup düşünsün insanlar..Neymiş kendi bloğu varmış.Yok ya.Güzel kardeşim herkes üye olurken mail adresini vermiyormu.isteyen istediğine mail atmıyormu eeee. neden korkuluyor anlamıyorum.takipçismi azalacak forumun ne alakası var.herkesin aklı var fikri var ..ne kadar özgür olunursa o kadar büyük olunur.Yasak kısıtlama marjinal hale getirir.Foruma Reklamda almayın o zaman..Forumdaki topiklere bir bakın.. polemik... işin kötüsü lise seviyesinde yazışmalar... İki topik var altı üstü takip edilip fikir alınabilecek ordada 4-5 bilgisini paylaşan yazan çizen üye.İnsan kazanmak zordur yıllar alır ama 30 saniyede kaybedilir.Ha siz bana bize ne ulan milletin bu forumu takip etmesinden.Biz kendi içimizde klüp gibi bir forumuz diyorsanız amenna.Ayu çalar bull oynar deriz bizde ona göre kendimizi ve yerimizi biliriz.Herkese iyi akşamlar.
    Ayuthaya

imzamı atıyorum.

2. The Following 2 Users Say Thank You to medihaluk For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Yer imleri

Yer imleri