2652 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Sazan Waves

Threaded View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yer
    İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    845
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    17.789
    Toplam Teşekkür
    2.797 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı Astatin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Patron doğro topik mi bilmiyorum ama bir maruzatım olacaydiii
    -Şimdi biliyorsun ki, sistem sinyalleri 1 bar önce gelmiş olsa,sistemin getirisi 2 katına çıkıyor yaklaşık...Şu PTI olayına yeniden girsek mi diyorum..Hani sinyal yok ama PTI 0.80, az pilav poz aç, PTI 0.6 nın altına düşerse stop, 0.85 de ise az daha long, 0.90 da az daha v.s. v.s. ...Şu PTI konusunda bana demediğin şeyler olabilir belki..hani bir dat bir dokunuş..

- Bir diğer konu: piyasada olan nette gezen bir sürü hızlı basit sistem formülü var biliyorsun...Dİyelimki bunların sayısı 10...Şöyle bir şey denedim; malum yatay piyasa badlarinin icinde (hani benim graflarini yapistirdigim acik mavi olan degerler), bunlarin 7 si ne ortak sinyal verirse, onların tersi işlem yap...fiyat yatay bandin dışına çıkınca ise stopla ve ssitem yönüne dön....sonuçları çok enteresan..ama zor ve üzerinde çok çalışılması gerekir..bir çeşit Kaptan Swing trade bir fikir bir dat bir dokunuş?
    Yanlış dopik. Şu köşeyi dönün, ilk sağdaki dopik'e girin lütfen.
    Loss of opportunity is preferable to loss of capital.
    Yazdıklarım deneyimlerimle şekillenen kişisel görüşümdür. Yatırım kararlarınızı etkilemesine izin vermeyiniz.

2. The Following 5 Users Say Thank You to sazan For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri