Alıntı Cerphin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya tamam teo ve saraylı, tr'deki borsa forum camiasının en paylaşımcı insanları.. en mükemmel sistemleri, stratejileri karşılıksız vermiş insanlar..

ama sn.sazan'a da haksızlık etmeyin bence.. ve insanları kıyaslamak hiç hoş bir yaklaşım değil bence..

sn.sazan'ın bu forumda yokluğu büyük bir EW analistinin kaybı demektir..

bi topic aç paylaş o zaman elindeki PDF leri.. sen de bir paylaşımda bulunmuş olursun en azından di mi?
amacım birini kırmak diilki.sadece tavrım sert bunun farkındayım.ama bazı şeylere tepki vermeden duramam ben.benim benliğimde bu var.herkes aynı olamaz.olsaydı dünya sıkıcı biyer olurdu sistemi olmıyan ve sistemlerini geliştirmek istiyenler adına konuşuyorum çünkü onlar böyle konuşamaz daha sertini daha yumuşağınıda konuşamaz.bilgi almak için boyun eğilmek zorundadır.ama burda boyun fazla eğildi dalga geçer gibi geldi bana kusura bakmayın.sistemi olmayan veya çok fazla uğraşıp istediğini yakalıyamıyan birine süper bir sistem grafiği yapıştırıp kodunu vermem olgunluk diilse benimde sert tavrım olgunluk diildir eşitiz yani.
PDFler ingilizcedir 6 ayda indirilmiştir hepsi bazıları paket halinde bazıları tektek ve birçoğu paralı pdflerdir.ilgilenenlere gönderebilirim.2500pdf 2500 farklı konu demek.konusunu seçin ona göre atarım.