5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Vob30 5 dakikalık veriler

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1
    Toplam Teşekkür
    1 Gönderisine 1 kere teşekkür edildi

Standart Vob30 5 dakikalık veriler

Excel formatında 5 dakikalık yakın vade vob30 verileri aşağıdaki linkte verilmiştir.İhtiyacı olan kullansın.Buradaki ustalardan bir ricam ver ben bunları metastock formatına çeviremedim çevirebilecek olanlar bunları burada paylaşırsa çok sevinirim

http://wikisend.com/download/650194/X30YVADE.xlsx

Teşekkür Teşekkür 
    42.020
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    8.003
    Toplam Teşekkür
    3.154 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı blueice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Excel formatında 5 dakikalık yakın vade vob30 verileri aşağıdaki linkte verilmiştir.İhtiyacı olan kullansın.Buradaki ustalardan bir ricam ver ben bunları metastock formatına çeviremedim çevirebilecek olanlar bunları burada paylaşırsa çok sevinirim

http://wikisend.com/download/650194/X30YVADE.xlsx
    verilerin tarih aralığını verirseniz, hazır çevirilmiş olanlardan bulabiliriz.Excel'den çevirmek biraz sıkıntılı olabiliyor virgül,hücre vs.. nedenlerden dolayı.

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1
    Toplam Teşekkür

Merhaba veriler 2007 yılının 6.ayından başlamaktadır ve 14.06.2013 tarihine kadar bulunmaktadır.Backtest yapabilmem için metastock formatına çevirmem gerekiyor ama yapamadım bir türlü elinde hazır olan varsada paylaşmasını rica ediyorum ben bunları binir uğraşla aracı kurumundan istedim ama onlarda excel formatında verdiler

4. The Following User Says Thank You to blueice For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    42.020
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    8.003
    Toplam Teşekkür
    3.154 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı blueice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba veriler 2007 yılının 6.ayından başlamaktadır ve 14.06.2013 tarihine kadar bulunmaktadır.Backtest yapabilmem için metastock formatına çevirmem gerekiyor ama yapamadım bir türlü elinde hazır olan varsada paylaşmasını rica ediyorum ben bunları binir uğraşla aracı kurumundan istedim ama onlarda excel formatında verdiler
    Sizin verileriniz daha geniş bir zamanı kapsıyor, dolayısıyla direk excel'den çevirmek daha avantajlı.

Excel'den ms'a aktarım için ; http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=39865

Akşam bende bakmaya çalışacağım.

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1
    Toplam Teşekkür

Belki de bendeki metastock sürümünün tam olmamasından kaynaklanıyor olabilir çevrilmemesi ama bir türlü çevrilmedi adım adım herşeyi yapmama rağmen.Siz yapabilirseniz çok mutlu olurum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri