295 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Swing-Trade-FX-

Threaded View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Teşekkür Teşekkür 
    268
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    781
    Toplam Teşekkür
    292 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı Ozkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Londra saat 10:45 Yatay hareket devam ediyor Euro-usd Paritesin de 14380 Destek kırılması 143 e kadar gerileme demek.

Dow jones vadeli direnç seviyesinden satış yedi (1152) İlk destek (1110) Tutmaması Aşağı sert hareket yapabilir. Pariteler de negatif etkilecektir.

Usd-Chf Yerinde saymaya devam ediyor..İsteyen kapatabilir Çok ufak bir kar var ben sevmiyorum bu şekilde poz kapatmayı tutmaya devam

Genel Olarak Avrupa seansı çok sıkıcı ve yatay geçiyor Yankee verileri Kısa vade Yönü belirleyecek.Pozları tutmaya ve sıkılmaya devam

Eur 143 Seviyesine kadar düzeltirse Long poz ilave yapılabilir.

Kolay gelsin.

Dow jones Vadeli Destek seviyesine yaklaşıyor Eur- 143 Destek Long poz ilave yapılabilir. Altın 4H Kapanış benim platform da daha olmadı Türkiye saati kapanış oldu sanırım.Herkez Çift tepeyi unuttu Yüksekleri konuşuyor bu iyi haber Herkez satarsa Kötü ....

Beklemedeyiz Eğer Düzeltme İçerisindeysek ki ben Öyle düşünüyorum Dow Buradan destek Eur da 143 Den destek alması gerekiyor.

Bekleyelim bakalım İşimiz Bu adı Üstünde YAT-ırım
    Aksi durum da Pozlar kapatılır.
    Önemli Uyarı
    “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.”

2. The Following User Says Thank You to Ozkan For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 konuk)

Yer imleri

Yer imleri