Alıntı batido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar,

Oncelikle bu kadar tartısmaya yol actıgım icin herkesten ozur dilerim. Bu kadar yazılan seyden sonra bende birseyler yazma ihtiyacı hissettim.

-Vermis oldugum sistem sonucları tamamen SU-TEnin bana vermis oldugu sistem sonuclarıdır uzerlerinde benim tarafımdan hicbir deyisiklik yapılmamıstır eger isteyen arkadaslar olursa bundan sonrası icin haftalık test sonuclarını ozel msj ile gonderebilirim.
-SU-TE ile benim aynı kisi oldugum konusunda tereddutu olan arkadaslar icin adminler ip adreslerinden boyle birsey olmadıgını teyit ediceklerdir.
-Hesaplama yaperken sadece puan hesabı yaptım bunun amacı 10.000 TL lik bir bakiye ile basladıgımızda ilk islemde ( vobun 81,275 oldugunu var sayarsak) 122 lotluk bir isleme girmesin diyedir. Direk puan testi uzerinden gittigim icin komisyon masraflarınıda 0 olarak girdim.
-Bu foruma uye olmamın sebebi birseyler ogrenmek ve azda olsa birikimlerimi degerlendirmekti. Birikimlerimi degerlendirmek konusunda yada vob konusunda olmasa bile birseyler ogrendigime inanıyorum.

Herkesten tekrar boyle bir karısıklıga neden oldugum icin ozur dilerim.

Gerci bu msjımdan sonra SU-TE benimle konusurmu hala al-sat sinyal resimlerini gondermeye dewam edermi hicbir fikrim yok ama tartısmanın dahada uzamasını istemiyorum herkesten birkez daha ozur dilerim