Sayfa 549/1524 İlkİlk ... 494494995395475485495505515595996491049 ... SonSon
18288 sonuçtan 6.577 ile 6.588 arası

Konu: Kanalizasyon

Teşekkür Teşekkür 
    17.466
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    20.796
    Toplam Teşekkür
    7.064 Yazısı Teşekkür aldı

Gündemde şike varken bir düzenleme yapılmalı diyorum, hemde yeni anayasada

Şike yapan sporcu yada takım herneyse, ispatı halinde ceza olarak direk lağvedilmeli yada lisansı iptal edilmeli.

Neymiş o öyle küme düşürmek falan....
    ** Savaşa başlarken ve masaya otururken her ihtimali göz önüne al!.. Ve kendini en kötü duruma hazırla!
    Hun İmparatoru ATİLLA

Yer
    Bebek,İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    18.002
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    55.995
    Toplam Teşekkür
    6.909 Yazısı Teşekkür aldı

Sute den arka arkaya ,tortumlu kanalıyla 3 adet pm gelmiş,sonra da tortumlu yasaklanmış,bu durumda cevabi pm atamıyorum,burdan yazmak zorunda kaldım,okumaları için;diğer arkadaşlar okumayabilirler...

"Üstadım sen yanlış anladın ve iyiniyetli bi mesajı hafife alarak azarlar nitelikte şeyler telaffuz etmişsin. Ben 50 yaşında bi adamım, neyin ne olduğunu bilecek yaştayım. Bu piyasaların baba sistemcilerinden birisin ok. ama şu matriks veya diğer sunucuların sistem çökertme işini uyarır nitelikte bi yazıydı. geçen yılda senin sayfanda bişeyler yazmıştım yine aynı tepkiyi vermiştin. Matriksin bana maliyeti yüzbinler dolar civarında oldu ve bunu kimsenin bi daha yaşamaması için bi yaklaşım bunu tersler şekilde yorumlama lütfen.
    "

"Ayrıca ben kendi graflarımı yayınlamakla bu sitede kötülük etmemişimdir. Bana istanbullu bi arkadaşın lafı şu "abi geceler boyuı senin grafları izliyorum, aynısını yapmak için uğraşıyorum ama başaracam" sözüne karşılık demekki ben kötülük yapmadım di mi?? Bu ülkede 0 (sıfır) hatalı sistemlerinde yapılabileceği ve bunun çabası içerisinde olun diye tetikleme niyetini taşıyan biriyim.. Bu çok yadırganacak bi durum olmamalı. Ama kıymet bilinmiyor, bu da ayrı bi konu..."

"Ve senin bu konuştuğun adam ve de azarladığın şahsiyet bu ülkenin 1 numaralı sistemcisi. Bunu gözardı etmemek lazım. Başarmışsın yapmışsın harika bi sistem ve kıymetini bil temennisi içeren bi maildir. Lütfen yanlış anlama... 12 aydır 10.000 puanın altına düşmeyen sistemler yapan ve bunu 17.500 e taşıma hedefi olan bi faniyede saygı duymanı elbette beklerim... Ve cidden söylüyorum, benim yaptığım hatayı yapmamanı ve sistem sinyallerini deşifre etmemeni ümit edrim. Ama elbette senin tasarrufun altında olan bişey... Cidden yürekten bol kazanç dilerim. İyiniyetli olduğumu lütfen gözardı etme lütfen. Sevgi ve selamlarımla...

Not; bu çocuk kendi nickini kullanmama müsaade etti, hepsi bu... bu çocukla ilgigli bişi değil..."

Sute,

Sen 50 yaşındasın,iyi güzel de ben de 52 yaşındayım ve bana da akıl verilmesinden hiç hoşlanmam,yok orta yerde dolaşma,yok deşifre olma,yok kodu paylaşma,v.s....

Beni kızdıran bu tip sözlerindi...

Ben yapı olarak kimseyi üzmek istemem esasında,kimseden itibar da beklemem,doğru bildiğimi yazarım,o ayrı...Senin nezdinde ,piyasanın baba bir sistemcisi olmam beni ilgilendirmiyor.

Diyelimki sıfır hatalı sistem yaptın,ben buna inan sevinirim,demek biri yaptı diye,ama sen bunun karşılığında kıymetim bilinmiyor dersen,sana da tuhaf tuhaf bakarım...

Şimdi sen çıkmışsın sıfır hatalı sistem yaptın diyorsun ve doğal olarak kodunu da vermiyorsun kimseye,ee bizim bunu denetleme imkanımız yok ki,kullan hayrını gör o zaman...ne dememizi bekliyorsun başka?

Bu şuna benziyo: Bir adam çıkıyo,ben devridaim makinasını icat ettim ve bu ülkenin en büyük alimiyim diyor,ve tüm bilim adamlarının kendisine saygı ve itibar göstermesini bekliyor...adama gülerler...

Kendine ülkenin 1 no.lu sistemcisi demişsin,tebrik ederim ben de seni o zaman..benim kendim için bir iddiam yoktur..

Benim şu anda kullandığım sistemin finansal hedefi 5000 puandır,mütevazi bir sistem yani...sen ise 17500 puandan bahsediyorsun,o zaman benim sistem çok gariban kalıyor,ve yayınlasam nolur yayınlamasam nolur?Niye telaş ediyorsun?

17500 puanlık ort sistemin aylık bileşik getirisi %500 ün üzerindedir,yani sermaye her ay 5-6 misline çıkar...ayda 5 misline çıkaran bi sistem 6 ayda 15000 misline çıkarır sermayeyi..ben de seni tekrar tebrik ederim...

Sute gördüğün gibi benim sistem bilgim ve sistemlerimin performansı çok kısıtli, ilmim ancak buna yetti,gariban bi adamım zaten,burda oyalanıyorum işte..imzamda da belirttim zaten bunu...bilgisizliğime de saygı duy..beni mazur gör..

mentalitelerimiz çok farklı,seni ve başka birini üzdüysem ,sizden de özür dilerim,çünkü damarıma bastın,beni patlattın,bana iyilik yapmak istiyorsan,bana ulaşma lütfen...anlayışın için tşk ederim...

Burada yazdıklarım kişisel görüşlerimdir.
    AL - SAT Tavsiyesi değildir.
    Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir.
    Ben de zaten ,pek bişi bilmem..
    Bilip bilmediğimi bile bilmiyorum..
    O kadar yani,..
    Üzülmeyeyim,di mi?

3. The Following 7 Users Say Thank You to saraylı For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.610
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.648
    Toplam Teşekkür
    494 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı Astatin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    EVet patron onu diyorum...Sadece avrupa kupalarına katılamam durumu olur o da öenmli değil zaten bi halt edemiyorlardı çok zamandır

Şimdi burada başka şaşılası bir durum var.. Adli makamlar ve polis araştırmış soruşturmuş, ciddi suç iddiaları var, hakim, iddiaları ciddi bulup tutuklamış. Ama sokakta bir grup adam, başkanlarının tutuklanmasına kızıp gazetecilere saldırıyor, polis taşlıyor, arabaları kırıp döküyor YAhu bı nasıl bir zihniyet arkadaş... Memleketin başına örülen çorapların anası da " bizim tosunlar yapma zöyle şey" "bizim çokcuklar iyidir" "bizim başkana canımı veririm" benzeri zihniyetler değil mi?

Fenerbahçe ayrı bu işleri çevirdiği iddia edilenler ayrı. Fener 100 yıllık büyük bir kurum. Şimdi aklı selim Fenerlilerin dönüp bu organize işleri çevirenleri kulübün adını lekelediniz diye eleştirmesi lazımken, anlaşılmaz bir reflerkse savunuyorlar..Gerçi anlaşılmaz değil, medyadaki ayakları, bu yönetimden nemalalananlar, sokaktaki toplum düşmanları ise beleş biletler ile tribünlerde yönetim lehine terör estirenlerdir herhalde...Kişiler ve kurumları ayırmak lazım.

Çeteler hangi kurumda olursa olsun bulunması ve temizlenmesi lazım. Ben adli makamları ve emniyet teşkilatını ve hatta varsa arkasındaki siyasi iradeyi de tebrik ederim...
    Asti patron

Şimdi karışık bazı durumlar var, amaç sporu temizlemek mi yoksa başka bir şeyler mi dönüyor, işler karışık...

Yani emniyet açıklıyor 19 maçta şike belgelendi, peki bu belgeler bir bavul içinde birliktemi geldi, ilk belgeleri ele geçirdiğinde neden işin üstüne gitmedi ? Amaç ne ?

İlk deliller ele geçtiğinde işin üstüne gidilseydi olay başka türlü olurdu...

Fener sadece bu senemi şike işini icat etti, geçen yıllarda bu işi bilmiyormuydu, biliyorsa başkaları şike yapmadıysa neden her yıl fener şampiyon olmadı, yoksa hepsi şike yapıyorda en iyi şike yapan mı şampiyon oluyordu ?

Eee bu durumda daha bir sürü soru sorulabilir...

Basında başka iddialar var bu sabah yeni gözaltılar oldu. Devlet babanın yeri mi yok, personeli mi yok neden hepsi birden gözaltına alınmadı?

Karışık işler bizi aşar biz ancak geyik yaparız...........
    İnsanlar geleceği bilemez, düşündüğünü veya duyduğunu değil gördüğünü trade et, terse giderse stop yap.
    ---------------
    Burada yer alan bilgi ve yorum yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, hele al-sat tavsiyesi hiç değildir.

5. The Following 7 Users Say Thank You to hilmi For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    455
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.325
    Toplam Teşekkür
    871 Yazısı Teşekkür aldı

Bu şike meselesinin bu kadar üzerine gidilmesinin sebebi Giresunspor'da yapılan saldırıdır. İşi aymazlığa götürürsen birileride ne oluyor der.

Saraylı abi 6 ayda portföy o hale gelsin bir daha forumlara uğramam, tarihe not olarak düşülsün.

7. The Following 3 Users Say Thank You to aslan For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    26
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    111
    Toplam Teşekkür
    39 Yazısı Teşekkür aldı

sn saraylı kd kaçta acaba. yukarı tepki verecek vob. uzun için nerenin geçilmesi lazım. tşk ederim

9. The Following 5 Users Say Thank You to efor For This Useful Post:

Yer
    Bebek,İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    18.002
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    55.995
    Toplam Teşekkür

Alıntı efor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sn saraylı kd kaçta acaba. yukarı tepki verecek vob. uzun için nerenin geçilmesi lazım. tşk ederim

kd=78.775

oldu...

tg ler sat konumunda devam..
    O kadar yani,..
    Üzülmeyeyim,di mi?

11. The Following 6 Users Say Thank You to saraylı For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    455
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.325
    Toplam Teşekkür
    871 Yazısı Teşekkür aldı

tahvil ve dolar fırlamış, borsa ise yatay. şimdi bunlar son zamanlarda ikisi yeşilken alıp kırmızıyken satabiliyorlar. çetrefilli hale getirme çabaları...

13. The Following 5 Users Say Thank You to aslan For This Useful Post:

Yer
    Bebek,İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    18.002
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    55.995
    Toplam Teşekkür

şu anda 78.250-78.650 bölgesi direnç olarak çalışıyor,

bu bölgeyi yukarı kıramazsa,77.525 e geri çekilebilir?
    O kadar yani,..
    Üzülmeyeyim,di mi?

15. The Following 5 Users Say Thank You to saraylı For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    17.466
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    20.796
    Toplam Teşekkür
    7.064 Yazısı Teşekkür aldı

pala göz altına alınmış meğer piyasa ondan hareketsizmiş keh keh keh
    ** Savaşa başlarken ve masaya otururken her ihtimali göz önüne al!.. Ve kendini en kötü duruma hazırla!
    Hun İmparatoru ATİLLA

17. The Following 2 Users Say Thank You to bull market For This Useful Post:

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür
    33.405 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı hilmi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asti patron

Şimdi karışık bazı durumlar var, amaç sporu temizlemek mi yoksa başka bir şeyler mi dönüyor, işler karışık...

Yani emniyet açıklıyor 19 maçta şike belgelendi, peki bu belgeler bir bavul içinde birliktemi geldi, ilk belgeleri ele geçirdiğinde neden işin üstüne gitmedi ? Amaç ne ?

İlk deliller ele geçtiğinde işin üstüne gidilseydi olay başka türlü olurdu...

Fener sadece bu senemi şike işini icat etti, geçen yıllarda bu işi bilmiyormuydu, biliyorsa başkaları şike yapmadıysa neden her yıl fener şampiyon olmadı, yoksa hepsi şike yapıyorda en iyi şike yapan mı şampiyon oluyordu ?

Eee bu durumda daha bir sürü soru sorulabilir...

Basında başka iddialar var bu sabah yeni gözaltılar oldu. Devlet babanın yeri mi yok, personeli mi yok neden hepsi birden gözaltına alınmadı?

Karışık işler bizi aşar biz ancak geyik yaparız...........
    PAtron teknik detayların bence önemi yok.

-Ortalıkta iddia var
    -İddia yı destekleyen kanıtlar var.
    -Kanırları hem savcı hem hakim inandırıcı buluyor...
    Bunlar yine de yeterli olmayabilirdi ama en önemlisi şu;
    -Zanlılar iddiaları red etmiyor!!!!!Kaçanlar, kaçmak için teşebbüs edenler gırla...

Bu dava siyasi bir dava değil, delil üretme iddiası yok, delilller dijital belgelerden ibaret değil, görüntüler, para allış veriş enstantaneleri v.b. var. Hepsi bir kenara, dediğim gibi zanlılar delilleri inkar etmiyor.
    Sonuç, biz geyiğini yine yapalım da; ortalıkda "bizi aşan" bir durum yok.
    BANGA mühim

19. The Following User Says Thank You to Astatin For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    26
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    111
    Toplam Teşekkür
    39 Yazısı Teşekkür aldı

öğleden sonra yemin krizi çözülürse alışa geçebilirler gibi duruyor. işc ve garan yükseliş için göz kırptı öğleden önce zaten yeni satıi gelirse 77.5xx tutmazl 76.8xx lere gelir gibi duruyor.

21. The Following User Says Thank You to efor For This Useful Post:

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür
    33.405 Yazısı Teşekkür aldı

aha Opsi Van Kenobi gelmiş..optis abi, eurusd günlükte ranningmi yoksa ranamaying mi triyengıl var acaba..yoksa ikisi de mi yok
    BANGA mühim

23. The Following User Says Thank You to Astatin For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri