Sayfa 1/10 123 ... SonSon
115 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Sistem Geliştirme...

Teşekkür Teşekkür 
    121
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    154
    Toplam Teşekkür
    50 Yazısı Teşekkür aldı

Standart Sistem Geliştirme...

Her zaman daha iyi bir sistem arayanlar ..Kitap önerileri ve sistem paylasımları icin boyle bir konu actım..

Katkılarınızla ve paylasımınızla iyi bir is yapacagımızı dusunuyorum....
    Chaos Trader...

2. The Following 2 Users Say Thank You to izmirli For This Useful Post:

Yer
    edirne
    Teşekkür Teşekkür 
    2.439
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    998
    Toplam Teşekkür
    257 Yazısı Teşekkür aldı

"trend takipçisi"
    tek bildiğim fiyat hareketleridir başkası beni bağlamaz.

4. The Following 3 Users Say Thank You to yusuf_alp For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    121
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    154
    Toplam Teşekkür
    50 Yazısı Teşekkür aldı

Trend takibi olarak hangi göstergeyi kullanıyorsunuz...En beğendiniz System trading ve Teknik analiz kitabınızı bizlerle paylaşabilirmirsiniz...
    Chaos Trader...

Teşekkür Teşekkür 
    1.462
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.915
    Toplam Teşekkür
    553 Yazısı Teşekkür aldı

forumda bi çok topik var bunla ilgili fikirler-sistemler, metastock öğreniyoruz, formüller gibi topiclerde bi çok kaynak formül ve açık kodlu bazı sistemleri görebilirsiniz....
    "Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur..."(NFK)

7. The Following 3 Users Say Thank You to zozo For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    13.584
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    13.700
    Toplam Teşekkür
    4.264 Yazısı Teşekkür aldı

bişey çıkmaz bu topicten.forumda zaten sistemden anlayan adam sayısı 2-3 kişi.bir grup arkadaşta orta karar sistem var.onun dışında sözde anlıyormuş süper sistem sahibiymiş gibi görünen bir kesim varki bunlar genelde sinyal içeren grafiklerin son kesitini koyarlar.en fazla son birkaç sinyal.öncesini NE HİKMETSE görme imkanınız olmaz. ya da bakarsın pala kandiruy kandiruy der son pozda -4.000 puan terse gelir sistemi adam kaybolur 2 gün sonra çıkar ortaya sistem bu ay hiç zarar etmedi 6.000 puanda kar var der falan filan.yalandan kim ölmüş?

sözün özü bu toipiğin ömrü uzun sürmez.yinede size kolay gelsin...

zozo kardeşimin dediği gibi eski açılmış topicleri bir inceleyin.belki işe yarar birşeyler çıkar.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
    - - - -
    Canım Oğlum İyiki Varsın!

9. The Following 4 Users Say Thank You to TÜRKOĞLU For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    13.584
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    13.700
    Toplam Teşekkür

bu arada aklıma geldi konuyla ilgisiz ama nickinizle ilgili.askerliğimi izmir/narlıdere de yapmıştım.ne günlerdi...

birde şu kaynak mesela bence çok faydalı.

Moving Averages-Jeffrey Kennedy

yazan kişi EWI ekibinden.MAV deyip geçmeyin çok faydalı şeyler anlatıyordu.

bende PDF formatı vardı ama hardisk göçünce malesef yaklaşık 4 gb lık orjinal e-book arşivimde buhar oldu.flash diske aldım mı hatırlamıyorum ama varsa paylaşırım sizinle.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
    - - - -

11. The Following 2 Users Say Thank You to TÜRKOĞLU For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.077
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.831
    Toplam Teşekkür
    915 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı TÜRKOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bişey çıkmaz bu topicten.forumda zaten sistemden anlayan adam sayısı 2-3 kişi.bir grup arkadaşta orta karar sistem var.onun dışında sözde anlıyormuş süper sistem sahibiymiş gibi görünen bir kesim varki bunlar genelde sinyal içeren grafiklerin son kesitini koyarlar.en fazla son birkaç sinyal.öncesini NE HİKMETSE görme imkanınız olmaz. ya da bakarsın pala kandiruy kandiruy der son pozda -4.000 puan terse gelir sistemi adam kaybolur 2 gün sonra çıkar ortaya sistem bu ay hiç zarar etmedi 6.000 puanda kar var der falan filan.yalandan kim ölmüş?

sözün özü bu toipiğin ömrü uzun sürmez.yinede size kolay gelsin...

zozo kardeşimin dediği gibi eski açılmış topicleri bir inceleyin.belki işe yarar birşeyler çıkar.
    benim amacım mevcut sistemlerimi daha çok geliştirmek için yeni fikirler, stratejiler edinmek. bu topik faydalı olabilir. sisteminin grafiğini koyan adamın bana faydası yok. biri çıksın ayda 20.000 puan kazandığını ekstresiyle kanıtlasın bana faydası yok. paylaşacağı bişey varsa faydalanırız sadece.

13. The Following User Says Thank You to cırcır For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    13.584
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    13.700
    Toplam Teşekkür

Alıntı cırcır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim amacım mevcut sistemlerimi daha çok geliştirmek için yeni fikirler, stratejiler edinmek. bu topik faydalı olabilir. sisteminin grafiğini koyan adamın bana faydası yok. biri çıksın ayda 20.000 puan kazandığını ekstresiyle kanıtlasın bana faydası yok. paylaşacağı bişey varsa faydalanırız sadece.

inşallah faydalı olur...takipteyiz
    - - - -

15. The Following 2 Users Say Thank You to TÜRKOĞLU For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    22
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    560
    Toplam Teşekkür
    102 Yazısı Teşekkür aldı

türkoğlu sözlerin 10 numara ağzına sağlık... bu arada ben de askerliğimi narlıderede yaptım..sene 1982...istihkam

17. The Following 3 Users Say Thank You to skender0909 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    3.797
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.236
    Toplam Teşekkür
    358 Yazısı Teşekkür aldı

Bazu uşağlar benum sısıtemu ornek gösturerek yazu yazmuş uzuldum,yaw benum eksu yada artu alduklarumdan sana nedur Sayun Türkoğli ben senun hakkunda yazumamki be uşağğ.
    Ben o kadar edebuldim sen daha eyusunu edersun İnşallah,ben sısıtemcuyum demedumki etmuye çaluşuyum benle ugraşme uşağumm işum olumaz senun gibun adumlarla git be daa.Çarşuna puzar başku yerude ara delukanlılarla benum işum daa,oynuklarla heç eşum olumaz uşaşğğ
    Bir mum,diğer bir mumu tutuşturmakla
    Işığından bir şey kaybetmez
    Hz.Mevlana

19. The Following 2 Users Say Thank You to V.O.B For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    13.584
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    13.700
    Toplam Teşekkür

Alıntı belhal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazu uşağlar benum sısıtemu ornek gösturerek yazu yazmuş uzuldum,yaw benum eksu yada artu alduklarumdan sana nedur Sayun Türkoğli ben senun hakkunda yazumamki be uşağğ.
    Ben o kadar edebuldim sen daha eyusunu edersun İnşallah,ben sısıtemcuyum demedumki etmuye çaluşuyum benle ugraşme uşağumm işum olumaz senun gibun adumlarla git be daa.Çarşuna puzar başku yerude ara delukanlılarla benum işum daa,oynuklarla heç eşum olumaz uşaşğğ
    kimin delikanlı kimin oynak olduğu yazdıklarından bellidir.fazla söze gerek yok.

sen değil misin aralık başında sistemim az trade ediyor diye övünüp yaptırdığı tradeleri imzana yazan? sen değil misin 84.300 de LONG oldu sistemum deyip ondan sonra vadeli 80.700 hala LONG sistemim PALA kandiruy,PALA kandiruy diyen.ardından pırrr buharsın.vadeli düşmeye devam bi baktım belhal imzasını silmiş.76.750 görüyor vadeli sonra 80.000 lerde çıkıyorsun 80.200 LONG um diyorsun.bu ay hiç zarar etmedi 6.000 puan da kar vardur diyorsun.ne oldu 84.XXX LONG lar nerede belhal? 80.200 den LONG olabilmen için önce 84.XXX LONG ları SHORT a çevirmen lazım.80.700 gören vadelide hala LONG tu sistemin yani -3.600 puan falan tersteydi.atması beleş nasılsa.bu mu lan delikanlılık?

dansözün kralısın sen! ikile belhal...
    - - - -

21. The Following 2 Users Say Thank You to TÜRKOĞLU For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    3.797
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.236
    Toplam Teşekkür
    358 Yazısı Teşekkür aldı

Tamumda be kardeşum sana nedur benumu takup edeysun uşağ ben senu takup etmeyorumki daa bane gucukmusun yada neden böle edeysun uşağumm
    Bir mum,diğer bir mumu tutuşturmakla
    Işığından bir şey kaybetmez
    Hz.Mevlana

23. The Following 2 Users Say Thank You to V.O.B For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri