Sayfa 76/78 İlkİlk ... 26667475767778 SonSon
928 sonuçtan 901 ile 912 arası

Konu: Harmonic Trading...

Yer
    İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    5.272
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    7.331
    Toplam Teşekkür
    2.037 Yazısı Teşekkür aldı

sabah aşağıdan fırsat vereceğini bile bile geceye long girdim ya, ah kafam ah kafam.
    Fenerbahçe kupa almak için Çin'e gidecekmiş. Türk malı olmadı, Çin malı da olsa bir kupamız olsun diyorlarmış.

2. The Following 5 Users Say Thank You to padişah For This Useful Post:

Yer
    türkiye
    Teşekkür Teşekkür 
    29.295
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    43.720
    Toplam Teşekkür
    11.653 Yazısı Teşekkür aldı

nereye üstad
    bizde aynı sorunları yaşıyoruz ama burdayız

passat
    بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

HASBİNALLAH VE NİMEL VEKİL.

HASBİNALLAHİ VE Nİ'MEN-NASİİR ĞURANEKE RABBENE VE İLEYKEL MASİİR

ANLAMI:''ALLAH NE GÜZEL VEKİLDİR;O BİZE YETER''

bizim için özgürlük ALLAH a kul ve köle olunca başlar

paylaştığım analiz ve yorumlar yatırım tavsiyesi değildir.

4. The Following 3 Users Say Thank You to PASSAT For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    1.514
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.981
    Toplam Teşekkür
    832 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı halojen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emareler ocak 2010'daki gibi öldürücü bir yataya işaret ediyor..umarım yanılıyorumdur...
    Pekte yanılmıyormuşsun halo dayı...
    Alias formasyon avcısı

6. The Following User Says Thank You to babazulu For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    1.705
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.670
    Toplam Teşekkür
    3.069 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı babazulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pekte yanılmıyormuşsun halo dayı...
    a evet...nisan ayı yataydı dimi..unutmuşum ...ben bile inanmakta zorlanmıştım öngörümde..

yeni öngörü atalım ortaya bakalım...86,975'ten gelen düşüş bitti cuma günü..

seçim rallisi mi?..

hadi canım sende... inanmak güç

8. The Following 13 Users Say Thank You to halojen For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    281
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    887
    Toplam Teşekkür
    217 Yazısı Teşekkür aldı

Sayın Halojen Merhaba
    Uzun zamandır yorumlarınızı arıyorum..Yoktunuz.Umarım tekrar yazmaya başlarsınız.
    İyi günler.
    Ayuthaya

10. The Following 5 Users Say Thank You to ayuthaya For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    1.705
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.670
    Toplam Teşekkür

boz abiye yapılanlar üzücü... trajik olan ise okuduğum kadarıyla aşağı trendi görmesine rağmen bunun yaşanması.. tersine alışmıştık artık,hatalı analiz sonrası kavgaya..demekki bundan böyle sınır tanımıyor bu şahıslar

5 yıllık forum hayatım gösterdi ki, buralarda tanımadığınız insanların kontrolünde olan platformlarda verdiğiniz emekler bir gün mutlaka pişmanlık olarak sahibine geri dönüyor..

ve çaba sarfeden bu katılımcılara birtakım imtiyazlar sağlanmadıkça bu kısır döngü sürüp gider..

artık bende stoploss çalıştı..nerden dönsek kardır..

12. The Following 15 Users Say Thank You to halojen For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    1.705
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.670
    Toplam Teşekkür

demokratik forum tanımı da bir ütopyadır...hani herkes diline doladı şu sıralar..tam bir hayal..

forumlar olsa olsa diktatörlüktür,illa bir rejim ile ilişkilendireceksek..tek kişinin yada sınırlı bir grubun kontrolündedir...

boşuna kendinizi kandırmayın..burda demokrasi olmaz...herkese eşit de davranamazsınız..ülke yönetmiyorsunuz..kendinizi ilahlaştırmanın bir anlamı yok.. emek veren var,vermeyen var, sataşan var,faydalanan öğrenen var... bunları ayırmazsanız nolur?

boz gider seren gider saraylı gider..

demokratik bir forumsa neden yöneticiyi biz seçemiyoruz?..yada moderatörleri? forumda böyle bir uygulamaya şahit oldunuz mu ?

sert eleştiriler neden banlanma sebebi?..öyle ya demokrasi var...hemde en ilerisinden...

burdaki demokrasi ancak ABD'nin Irak'a getirdiği kadar...ne eksik ne fazla..

14. The Following 13 Users Say Thank You to halojen For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    1.705
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.670
    Toplam Teşekkür

ve forum kurallarında yer almayan bir husus yüzünden bir süre önce yönetim tarafından banlandım.. hiç önemli değil, artık hiçbir söz hakkı ve kontrolümün olmadığı bir platformda paylaşım yapmayı bırakmış durumdayım..

mevcut kurallar dahilinde başka sitenin adresini imza kısmına yazmanın bir yaptırımı BULUNMAMAKTADIR sayın yönetim.. haberiniz olsun..beni bu fiili gerçekleştirdim diye yasaklama hakkınız yoktur..çünkü öyle bir yazılı kuralınız yok.. ama tabi işkembenize diyecek lafımda yok.. forum sizin...kimseden izin almayacaksınız haliyle..

ama tabi bundan sonra bir madde daha eklerlerseniz bilemem..demokrasi ya...hemde en yamalısından...

size bu sanal dünyada başarılar dilerim.... istediğinizi kafanıza göre asın kesin..tatmin olun yeterki...

forumlar ne için

bu şansı size ikinci kez vermeyeceğim..

16. The Following 15 Users Say Thank You to halojen For This Useful Post:

Yer
    YeReleRden
    Teşekkür Teşekkür 
    11.723
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    17.107
    Toplam Teşekkür
    4.538 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı halojen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demokratik forum tanımı da bir ütopyadır...hani herkes diline doladı şu sıralar..tam bir hayal..

forumlar olsa olsa diktatörlüktür,illa bir rejim ile ilişkilendireceksek..tek kişinin yada sınırlı bir grubun kontrolündedir...

boşuna kendinizi kandırmayın..burda demokrasi olmaz...herkese eşit de davranamazsınız..ülke yönetmiyorsunuz..kendinizi ilahlaştırmanın bir anlamı yok.. emek veren var,vermeyen var, sataşan var,faydalanan öğrenen var... bunları ayırmazsanız nolur?

boz gider seren gider saraylı gider..

demokratik bir forumsa neden yöneticiyi biz seçemiyoruz?..yada moderatörleri? forumda böyle bir uygulamaya şahit oldunuz mu ?

sert eleştiriler neden banlanma sebebi?..öyle ya demokrasi var...hemde en ilerisinden...

burdaki demokrasi ancak ABD'nin Irak'a getirdiği kadar...ne eksik ne fazla..

http://www.voborsa.com/forum/showthread.php?t=5470

Alıntı HeLLiM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda birçok kez yeni moderatör seçimi konusu dile getirildi. Yeni moderatörü yine beraber seçelim istiyorum.

Normalinden fazla adaletli davrandığımı düşünürken, adaletsizlikle suçlanarak çok yıprandım.

Gönlümüzdeki moderatör adaylarını paylaşalım ve sonra anket oylaması yapalım.

Şuraya bir göz at istersen. haylojel abey senin iyi niyetli olduğuna inanmamaya başladım. Herşeyin bilincinde olupda bunları yazıyorsan zaten söyleyecek sözüm yok.. Eyiki ben moderatör seçilmemişim diyorum yoksa yukardaki mesajlarından dolayı gözümü kırphmadan yasaklardım seni

Sayın Hellime bol sabır..
    Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın dostlarınız sizi geçsin

18. The Following 4 Users Say Thank You to fXci For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    22.658
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.559
    Toplam Teşekkür
    6.153 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı fXci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuraya bir göz at istersen. haylojel abey senin iyi niyetli olduğuna inanmamaya başladım. Herşeyin bilincinde olupda bunları yazıyorsan zaten söyleyecek sözüm yok.. Eyiki ben moderatör seçilmemişim diyorum yoksa yukardaki mesajlarından dolayı gözümü kırphmadan yasaklardım seni

Sayın Hellime bol sabır..
    Aynen katılıyorum fxci. Moderatörüne bu kadar saldırı yapılıp da moderatörünün bu kadar sabırlı ve adil olduğu başka bir forum görmedim. Hellim'i tebrik ederim. Burada mutlu olmayan varsa da kendine mutlu olacağı bir yer bulmakta özgürdür.

Ben Pala'ya inanmıyorum ama o bana inanıyor...

20. The Following 4 Users Say Thank You to Strategist For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    4.408
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.055
    Toplam Teşekkür
    4.288 Yazısı Teşekkür aldı

sevgide özgürlük,saygıda mecburiyet vardır...ben sn Hellim in bu konuya gerçekten azami dikkat gösterdiğini düşünüyorum,hatta bazı zamanlar gereğinden fazla...

Böyle pis bir işin yapıldığı bir forumda,her yorumun yapılabildiği durumda,fikirleri,donanımları farklı insanları bir arada tutmaya çalışmak o kadar kolay olmasa gerek...değil mi?...
    --Eksiklik Kendi Özümde--

22. The Following 2 Users Say Thank You to ATHLON For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    281
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    887
    Toplam Teşekkür
    217 Yazısı Teşekkür aldı

Heyy Millet.. Bir dakika...
    Kimseyi tanımam bilmem...Ama benim bu Foruma üye olmamın sebebi Halojenin yaptığı yorumlar ve eklediği grafiklerdir.Hanginiz 2011 Martta endeks 58 bin olduğunda dönüş yerini ve geleceği 70 bini ayrıntısıyla çizerek göstermiştir.Onu bunu bilmem kardeşim bu adam harbiden çok iyi ve kimileri gibi bilgisinide saklamıyor yada pozisyon alıp milleti terse yatırmaya falanda çalışmıyor.Varsa bu adam gibi biri daha onu getirin çizsin yorum yapsın bizde okuyalım kendi fikrimizle karşılaştırma yapalım doğruyu bulalım.Hani nerde Varmı?kendisine 20bin kere teşekkür edilmiş bir adama muhalif olurken biraz durup düşünsün insanlar..Neymiş kendi bloğu varmış.Yok ya.Güzel kardeşim herkes üye olurken mail adresini vermiyormu.isteyen istediğine mail atmıyormu eeee. neden korkuluyor anlamıyorum.takipçismi azalacak forumun ne alakası var.herkesin aklı var fikri var ..ne kadar özgür olunursa o kadar büyük olunur.Yasak kısıtlama marjinal hale getirir.Foruma Reklamda almayın o zaman..Forumdaki topiklere bir bakın.. polemik... işin kötüsü lise seviyesinde yazışmalar... İki topik var altı üstü takip edilip fikir alınabilecek ordada 4-5 bilgisini paylaşan yazan çizen üye.İnsan kazanmak zordur yıllar alır ama 30 saniyede kaybedilir.Ha siz bana bize ne ulan milletin bu forumu takip etmesinden.Biz kendi içimizde klüp gibi bir forumuz diyorsanız amenna.Ayu çalar bull oynar deriz bizde ona göre kendimizi ve yerimizi biliriz.Herkese iyi akşamlar.
    Ayuthaya

24. The Following 2 Users Say Thank You to ayuthaya For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri