Sayfa 13/50 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
595 sonuçtan 145 ile 156 arası

Konu: Borsada ayakda durmak!TRBORSA

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür
    1.308 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı tr_hope05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burada yayınlamamı istediğiniz Xu100, Xu030 gibi bir grafik var mı..mesela ben onlara tabi ki bakıyorum ama vob a konsantre olanlar için spot pek bişi ifade etmiyor diyenler olabilir..ama spot olmadan vobun anlamı olmaz.!
    örneğin Xu100 de durum fena..eğer 66820 noktasına uzanabilir ise durumu kurtarır biraz yoksa hedefte 642xx gittikçe menzile giriyor..!
    Tavsiye değildir.Bir acemi öğrenciden her halde AL-SAT yapacak değilsiniz.Kendi halinde sadece çiziyorum.

2. The Following 3 Users Say Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür

fdow 11 barı kapanışı biizm içim önemli zira AL sinyali yakıyor..bu kapanış sonraki barlara ön haberci ..!
    Tavsiye değildir.Bir acemi öğrenciden her halde AL-SAT yapacak değilsiniz.Kendi halinde sadece çiziyorum.

4. The Following 2 Users Say Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür

fdow 11 barı kapanışı biizm içim önemli zira AL sinyali yakıyor..bu kapanış sonraki barlara ön haberci ..!
    11100 de kalamayarak işi bitti..AL gelemeden kayboldu..

6. The Following User Says Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür

82,2XX e bişi kalmamış hani, 82,350 yi göstermişler..umarım görünüyordur açık ve net ne yönde olduğumuz nerelere gelinince destek direnç tepki yükseliş düşüş e geçtiğimiz..zira görünmüyorsa benim burda anlatmamın bir anlamı olmalı!..boşuna kürek çekmek en sevmediğim şeylerden..

8. The Following User Says Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür

örneğin Xu100 de durum fena..eğer 66820 noktasına uzanabilir ise durumu kurtarır biraz yoksa hedefte 642xx gittikçe menzile giriyor..!
    bu 64200 noktasında gayet ciddi olduğum nettir umarım..zira 81 bin VOB da gösterilecek ise bu hedefi planlayanlar var!.zaten bizler daha önce senaryosu çizilmiş filmleri grafikler üzerinde gecikerek izliyor ve görüyoruz..her şey planlı olmaktadır!..Hedefler önceden çizilir hep demiyormuyum Ibrahim!..

10. The Following User Says Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür

parite için nereye gelecek demiştim..!sizce oraya çook kaldı mı kalmadı mı?

12. The Following User Says Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür

VOB 81 bine nasıl gidilir..alın size bir senaryo eğer FDOW bir daha 11085 ve üzerine atamaz ise 11039 noktası ve aşağısında işlemler hızlanır ve 11010 ve 10964 noktaları hedefe girer..bizimkiler Xu100 de 642xx u bu durumda vob da da 81 bini kolayca işletirler..bu benim senaryom ..sizler de yazsanız memnun olacağım..tek seslilik bu sitenin ruhuna ters..!

14. The Following User Says Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür

parite için nereye gelecek demiştim..!sizce oraya çook kaldı mı kalmadı mı?
    Bu sorumun cevabını 26.11.2010 da saat 13,14 de vermiştim..

Gelelim pariteye, 1,3152 noktasına inmeden dönüş yapması zor diyorum..tabi 1,3309 artık dirençtir..görünen köy 1,3152 noktası delinirse işte o zaman tüm borsalarda hızlı düşüşe geçeriz..şuan için görünen bu.

16. The Following User Says Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür

smartrends.com diye bir site vardı..burada Erdem YAĞAN ı ücretsiz iken takip ederdim..kendisinden öğrendiğim şeylere göre ben de size bu destek, direnç gibi noktalar veriyorum..aynı mantık oluşumunu burada da bazen koşullu veriyorum..trader değilim ama trader gibi işlem yapar duruma geliyorum..bu çalışma devam ediyor..still in progress..

18. The Following User Says Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür

5 dakkalık sistemim 13,45 de AL olmuş en yüksek 82.500 bunun üzerinde ilk gideceği yer 82,8XX dür..tepki de olsa inceleyelim..

20. The Following User Says Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür

pekala bu yazdıklarım "kanalizasyon" gibi sayfalarda yazılıp,çizilebilir idi..fakat biraz başlangıcı beraber olsun, yazdıklarım derli toplu takip edileblir olsun diye ayrı bir sayfa da yazılıyor..yeni başlarken atılan adımlar gibi ufak ufak başladık.13. sayfaya kadar takip edilir ise ne kadar ilerlediğimiz ortaya çıkar..bu yazılanların neden, ne zaman, nasıl gerçekleştiği daha net sizler tarafından da görülür..bu şekilde aynı formatta devam etmek hem beni hem sizi de sıkacaktır..belki yıl sonuna kadar böyle gidip, yıl sonundan sonra soru-cevaplı, farklı analizler ile sayfalarımız şekilllenir..ar-ge amaçlı olacak her şey birilerine bilgi kazanımı olarak dönecek..

22. The Following 2 Users Say Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür

5 dakkalık sistemim 13,45 de AL olmuş en yüksek 82.500 bunun üzerinde ilk gideceği yer 82,8XX dür..tepki de olsa inceleyelim..
    13.55 barından itibaren kararsız oldu..eğer 2 kere 82.3xx altı kaparsa işi zorlaşır yukarı tepki biter.

24. The Following User Says Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri