Sayfa 396/406 İlkİlk ... 296346386394395396397398 ... SonSon
4872 sonuçtan 4.741 ile 4.752 arası

Konu: finansal krizler ve dayanak varlıklar

Teşekkür Teşekkür 
    4.263
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.804
    Toplam Teşekkür
    227 Yazısı Teşekkür aldı

yazılacak çok şey var, alıntılanacak çok mesaj. ama yeni mesaj yeni polemik oluyor. bu bakımdan hiç gerek yok. hep söylerim umuma açık yerlerde paylaşılan bilginin değeri maalesef olmuyor. satır aralarında "kendilerine özel forum açsınlar" gibi şeyler okudum. Merak etmeyin 5-6 aydır boz abimin özel dostlarının olduğu bir yer var. ancak boz abim paylaşımlarını tüm iyi niyetiyle daha çok kitleyle paylaşmak istediğinden böyle oluyor maalesef. yoksa paylaşımlarını bizlerden mahrum etmiyordu saolsun. boz abi bu foruma çok katkı yaptı. daha dün bu foruma üye olanlar ile bir farkı elbette olmalı. herkese eşit muamele aslında eşitliğe aykırıdır. pozitif ayrımcılık olmalı elbette. olaylarla hiç ilgisi olmayan, bu topiği görünürde hiç takip etmeyen abilerin olaya müdahil olup işleri dahada büyütmeleri pek hoş olmadı. ha birde portföy muhabbettleri. beni 3-5bin lira portföyüm var diye söylediklerim değersiz, fon yönettiği! iddaa edilen kişelerin söylediği dahamı değerli oluyor? portföyü küçük olanları "küçük görmek" yanlış. 1 sene sonra kimin portföyü nerde olur onu Allah bilir. küçük olan büyür, büyük olan batar. son sözüm şudurki:
    Allah herksein gönlüne göre versin
    eski nickim:trader38
    Burada yazılanları beyninde özümleme yapmadan uygulayan kişilerin zarar etmesi kaçınılmazdır. ben daha kendini kurtaramamış acemi bir vobcuyum

2. The Following 27 Users Say Thank You to matador38 For This Useful Post:

Yer
    istanbul anadolu
    Teşekkür Teşekkür 
    2.918
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.957
    Toplam Teşekkür
    491 Yazısı Teşekkür aldı

Trader hocam Allah bu yazdıklarından razı olsun...bir topiğe en güzel Nokta böyle konur...
    yazdıkların için tekrar tekrar teşekkür ederim...Boz abinin olmadığı bir topikte kalmanın da bir anlamı yok...

4. The Following 6 Users Say Thank You to buffet For This Useful Post:

Yer
    Eski Saray
    Teşekkür Teşekkür 
    5.603
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    11.611
    Toplam Teşekkür
    2.720 Yazısı Teşekkür aldı

Nooldu ... Şimdi ???

Yahşi Batının DEVŞİRME ÜSTADI tarafından vatandaş PALA ya peşkeş çekilmedi mi?

Hani güneş doğacaktı? Yağmuru rüzgarı ciddiye almayacaktı vatandaş.. Hani 2 gün yağmura aldanmayın diyenler ? Kar fırtınası mı çıktı.. Güneşte Patlama falan mı oldu ?cool:

Güneş doğacak diye milleti mallandıran DEVŞİRME ÜSTADLAR bunun vebalini nasıl ödeyecekler? Haa derler ki.. Efendim biz şuranın altında malda kalınmaz demiştik.. Hadi yaaa...

VOB...86.900 - 78.800 (8 iş günü... abowww) Tepeden Long kalan eksi bakiyede..

100...70.335 - 64.585 (sorarım...Bu kakalanan mallar nası çıkar.. Bu amaca hizmet edenler bunun vebalinin altından nası kalkar?)

Sonrada hesap sorun bakalım.. Ters fikirlere neden tahammül yokmuşta... Yeni gelene neden saldırılıyomuşta... Blaaa blaaa
    Yazılarım ve öngörülerim kişisel fikirlerimdir.. herkesin parasına geçer sözü..

Fasulyeden.. nohuttan yada herhangi bir hububattan.. Herkes bir gün batmanın dayanılmaz hafifliğini yaşayacak..(catedral)

6. The Following 8 Users Say Thank You to catedral For This Useful Post:

Yer
    jüpiter
    Teşekkür Teşekkür 
    10.853
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.916
    Toplam Teşekkür
    5.913 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı trader38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazılacak çok şey var, alıntılanacak çok mesaj. ama yeni mesaj yeni polemik oluyor. bu bakımdan hiç gerek yok. hep söylerim umuma açık yerlerde paylaşılan bilginin değeri maalesef olmuyor. satır aralarında "kendilerine özel forum açsınlar" gibi şeyler okudum. Merak etmeyin 5-6 aydır boz abimin özel dostlarının olduğu bir yer var. ancak boz abim paylaşımlarını tüm iyi niyetiyle daha çok kitleyle paylaşmak istediğinden böyle oluyor maalesef. yoksa paylaşımlarını bizlerden mahrum etmiyordu saolsun. boz abi bu foruma çok katkı yaptı. daha dün bu foruma üye olanlar ile bir farkı elbette olmalı. herkese eşit muamele aslında eşitliğe aykırıdır. pozitif ayrımcılık olmalı elbette. olaylarla hiç ilgisi olmayan, bu topiği görünürde hiç takip etmeyen abilerin olaya müdahil olup işleri dahada büyütmeleri pek hoş olmadı. ha birde portföy muhabbettleri. beni 3-5bin lira portföyüm var diye söylediklerim değersiz, fon yönettiği! iddaa edilen kişelerin söylediği dahamı değerli oluyor? portföyü küçük olanları "küçük görmek" yanlış. 1 sene sonra kimin portföyü nerde olur onu Allah bilir. küçük olan büyür, büyük olan batar. son sözüm şudurki:
    Allah herksein gönlüne göre versin
    sevgili trader, sen beni az çok tanırsın. seni sevdiğimi de bilirsin. o yüzden lütfen yazdıklarımı olumlu yönde almaya çalışarak oku.
    çünkü fikirlerimiz burada çelişiyor.
    daha dün üye olan kişiyle eskiler arasında fikirler bazında ayrım elbette olabilir. zaten o ayrımı takip eden arkadaşlar yapıyorlar.
    ama kurallar ikisine de eşit uygulanır. kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur. küfür eden engellenir. çok yazı yazmak, çok teşekkür almak, çok kişi tarafından takip edilmek bunun istisnası olamaz. kurallar eskiler için yok yeniler için var denemez.

topiği takip etmeyen abiler müdahil olmuş demişsin de. üzerime alındım. belki de gereksiz olarak üzerime alındım ama, topiği kimin takip edip kimin etmediği kişilerin mesaj yazmasından değil, sayfaya girmesinden belli olur.
    zaten totalde 89 kişinin yakip ettiği bir topikte hepi topu 10 kişi olması da bunu gösterir. kaldı ki topiğe yazan kişiler hiç takip etmese de, haksızlık yapıldığını düşündükleri bir olaya müdahale etmek isteyenlerdir. bunda yanlış bir taraf göremiyorum. (tekrar) buraya yazabilmek için eskiden yazmış olmak mı gerekiyor?

kendilerine ayrı yer açsınlar denmedi. kendilerine ayrı yer açabilirler dendi. onu da ben dedim. lütfen biraz daha geriye dönük mesajları okursan, forumu veya topiği babasının dükkanı olarak gören bazı arkadaşlarımızın "yazmasana, git nereye yazarsan yaz burada senin yerin yok" diye naralar atmalarının üzerine yazıldığını anlarsın zaten...kimin yerinden kimi kovuyorlarsa...

portföy büyüklüğü mevzusu ise gereksiz bir hale dönüştü. onun söylenmesinin amacı, "tek bir analiz koymadın" veya "bir teknik çizim yap da görelim" türünden gereksiz mesajlara cevaben;
    birilerinin güvenip de çok yüklü para emanet ettiği profesyonel bir trader'in profesyonelliğini kanıtlaması için buraya 2 tane teknik çizim yapıştırmasına gerek olmadığını belirtmek içindi...

lütfen olayları biraz daha özümseyerek anlamaya çalışalım.şunu dedi ama aslında şunu demek istedi türünden şeylere çevirmeyelim. kimse bişeyler ima etmeye çalışmıyor. en azından ben çalışmıyorum.
    aklımdaki neyse, mesajda yazıyor zaten.
    kurda "ensen neden kalın?" diye sormuşlar; "kendi işimi kendim görürüm de ondan!" demiş...

8. The Following 6 Users Say Thank You to unlimitted For This Useful Post:

Yer
    AVRUPA
    Teşekkür Teşekkür 
    181
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.800
    Toplam Teşekkür
    1.296 Yazısı Teşekkür aldı

vur vur inlesin

boş bidon,

abbas dinlesin

pala kolcu

sıcak para yolcu

kuyunun içindeki kurbağa için gökyüzü; o kuyunun çevresi kadardir.....

Teşekkür Teşekkür 
    5.465
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    224
    Toplam Teşekkür
    67 Yazısı Teşekkür aldı

bir baba hindi

hey Allah

Kuzu bu boru deel...

Makro bu traş deel...

Teşekkür Teşekkür 
    2.789
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.608
    Toplam Teşekkür
    425 Yazısı Teşekkür aldı

Kim ne derse desin, BOZ Abimi takip eder yorumlarından çok fadalanırdım, gidişine çok üzüldüm
    "Herşey Oğlum ve Almayı Hayal ettiğim BMW motor için"
    "Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir"

12. The Following 9 Users Say Thank You to cozbek83 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.263
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.804
    Toplam Teşekkür
    227 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı unlimitted Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili trader, sen beni az çok tanırsın. seni sevdiğimi de bilirsin. o yüzden lütfen yazdıklarımı olumlu yönde almaya çalışarak oku.
    çünkü fikirlerimiz burada çelişiyor.
    daha dün üye olan kişiyle eskiler arasında fikirler bazında ayrım elbette olabilir. zaten o ayrımı takip eden arkadaşlar yapıyorlar.
    ama kurallar ikisine de eşit uygulanır. kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur. küfür eden engellenir. çok yazı yazmak, çok teşekkür almak, çok kişi tarafından takip edilmek bunun istisnası olamaz. kurallar eskiler için yok yeniler için var denemez.

topiği takip etmeyen abiler müdahil olmuş demişsin de. üzerime alındım. belki de gereksiz olarak üzerime alındım ama, topiği kimin takip edip kimin etmediği kişilerin mesaj yazmasından değil, sayfaya girmesinden belli olur.
    zaten totalde 89 kişinin yakip ettiği bir topikte hepi topu 10 kişi olması da bunu gösterir. kaldı ki topiğe yazan kişiler hiç takip etmese de, haksızlık yapıldığını düşündükleri bir olaya müdahale etmek isteyenlerdir. bunda yanlış bir taraf göremiyorum. (tekrar) buraya yazabilmek için eskiden yazmış olmak mı gerekiyor?

kendilerine ayrı yer açsınlar denmedi. kendilerine ayrı yer açabilirler dendi. onu da ben dedim. lütfen biraz daha geriye dönük mesajları okursan, forumu veya topiği babasının dükkanı olarak gören bazı arkadaşlarımızın "yazmasana, git nereye yazarsan yaz burada senin yerin yok" diye naralar atmalarının üzerine yazıldığını anlarsın zaten...kimin yerinden kimi kovuyorlarsa...

portföy büyüklüğü mevzusu ise gereksiz bir hale dönüştü. onun söylenmesinin amacı, "tek bir analiz koymadın" veya "bir teknik çizim yap da görelim" türünden gereksiz mesajlara cevaben;
    birilerinin güvenip de çok yüklü para emanet ettiği profesyonel bir trader'in profesyonelliğini kanıtlaması için buraya 2 tane teknik çizim yapıştırmasına gerek olmadığını belirtmek içindi...

lütfen olayları biraz daha özümseyerek anlamaya çalışalım.şunu dedi ama aslında şunu demek istedi türünden şeylere çevirmeyelim. kimse bişeyler ima etmeye çalışmıyor. en azından ben çalışmıyorum.
    aklımdaki neyse, mesajda yazıyor zaten.
    biliyorum abi. bende seni severim
    benim görüşüm şudurki: bir kişi bir topic açıyorsa o topicde o kişinin kuralları geçerli olması gerekir. o kişi "sebebsiz dahi olsa" birini topiğinde istemiyosa istenmeyen kişiye orayı terk etmek düşer. işi hala uzatmaya çalışırsada tepkilere maruz kalır. tabi topic sahibinin yetikisi forumca kısıtlı ise ancak söz ile ikaz edebilir. bu olaydan daha önce başta halojen abi olmak üzere nice topic sahipleri müzdarip oldu.(bende dahil)
    olaylara sebeb olan şahsın son iki mesajını okursan insanların kzıma sebebini daha iyi anlarsın.
    Sözün özü forumu kimse babasının malı gibi göremez ancak herkes kendi topiğini kendi dükkanı gibi görebilir. bir kişi bir topic açıp emek harcıyorsa özel haklarada sahip olması gerekir. istemediği kişinin o topicle ilişkisini kesmeli. forum yazılımı buna müsade etmediği için böyle sorunlar büyüyebiliyor. eğer boz abinin topiğinde istemediği bir kişiyi sadece o topiği göremeyecek ve yazamayacak şekilde banlama yetkisi olsaydı olaylar büyümezdi, başka kişiler müdahil olmazdı ve bu kadar sinirler gerilmezdi.malum şahıs ilk mesajda topiği göremez hale gelirdi ve herkes memnun devam ederdi.
    senide çok iyi anlıyorum. herkes özgürce istediği görüşünü istediği topicde beyan edebilsin diyorsun ama fazla özgürlük böyle sonuçlar doğuruyor.
    Benim kendimce doğrularım bunlar. seni kıracak birşey yazdıysam özür dilerim. saygılarımla
    Burada yazılanları beyninde özümleme yapmadan uygulayan kişilerin zarar etmesi kaçınılmazdır. ben daha kendini kurtaramamış acemi bir vobcuyum

14. The Following 10 Users Say Thank You to matador38 For This Useful Post:

Yer
    Bebek,İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    18.002
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    55.995
    Toplam Teşekkür
    6.909 Yazısı Teşekkür aldı

İyi geceler dilerim,

Artık nadiren burada yazan biri olarak başından beri yazılanları okudum,esasında okuyacak durumda da pek değilim bugün biraz tansiyonum yükselmiş ...başka sebepten,ama olsun..

Oluşan duruma saraylı mantığıyla yaklaşmak istiyorum...

Daha önce kendi topiğimde de belirtmiş olduğum gibi svg.bozayı bence iyi bir trader,konunun bu olmadığını biliyorum ama bunu başta tekrar belirtmek istiyorum.Esasında temel bir çelişki var,siz hiç Ed Seykota ya da Mark Weinstein'ın bir forumda yazdığını duydunuz mu,belki yazmış olabilirler ama şöyle diyeyim,tradelerini hiç canlı olarak verdiklerini gördünüz mü?

Mark Weinstein; "Borsa Sihirbazları" kitabındaki güzel röportajını vermek için yönettiği fonun ortaklarından yazılı izin belgesi almıştır.

Çelişki şudur:İyi bir trader canlı olarak işlemlerini bence yazmamalı,mevzuata aykırı olduğundan değil,sıfır toplamlı bir oyunda,bunun burada uzun anlatamayacağım birçok mahzuru vardır.Şimdi sizin, ee kardeşim sen de zamanında yazdın dediğinizi duyar gibiyim,evet ben de belli süre yazdım ama orada,maksat ,sistematik analizi kullanarak bu piyasada trade edebilmeyi göstermekti.Kısa sürede kestim nitekim.

Bu tip forumlar,konuya tam vakıf olamayanların daha ziyade, paylaşımlarda bulunarak,bilgi ve para menfaati için normalde biraraya geldikleri ortamlar,Mark Weinstein'ı buraya getirirseniz şayet, bu şok etkisi yaratır,belki de o kendisini pavyona düşmüş pop sanatçısı gibi de hissedebilir...

Hele hele;siz forumlar demokratik tartışma platformudur,herkes eşittir,özgürdür,belli kurallar dahilinde herkes istediğini yapabilir derseniz,padişahla yeniçeriyi bir tutarsınız...Padişahla yeniçeri; belli düzeylerde tabi ki eşittir,mesela ikisi de insandır,ikisi de askerdir,ikisi de müslümandır,amma velakin mesela yönetim düzeyinde ikisinin de ne kadar farklı etkiye sahip olduğunu belirtmeye gerek yoktur.

Demokrasi genelde iyidir güzeldir,amma demokrasiye de ,şu anda alışılageldiği gibi toplumda,hakettiğinden daha fazla değer verirsek,toplumdaki çeşitli değerleri yerle bir edebilir,hatta kendisini bile...

Bismillah deyip topiğe gelen,kamuya açıktır burası mantığıyla,özensizce her konuda dilediğini yazmamalı,şimdi ben bu topiğe girip te demokrasi var kadeşim diyerek,seans sırasında süs bitkileri bakımı üzerine konuşsam ya da kendi bilgimi izhar etmek için; tasavvufta "insan" kelimesinin anlamı diye bir uzun yazı yazsam,benim hakkımda ne düşünürsünüz?

Weinstein burada bence yazmamalı,genele kapalı bir blog ya da grup içinde yazmalı,yok eğer illa burada yazcaksa,halihazırda geçerli forum kuralları ile akil adamın yazım tarzı,inanın bana sürekli çelişecektir!!

Umarım temel problemi izah edebilmişimdir,maksadım kişiler düzeyinde sen haklısın, sen haksızsın mesajı değildir,kendi, konuyla ilgili fikirlerimi beyan etmekten ibarettir.

Hepinize sevgilerimi sunuyorum.

Burada yazdıklarım kişisel görüşlerimdir.
    AL - SAT Tavsiyesi değildir.
    Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir.
    Ben de zaten ,pek bişi bilmem..
    Bilip bilmediğimi bile bilmiyorum..
    O kadar yani,..
    Üzülmeyeyim,di mi?

16. The Following 23 Users Say Thank You to saraylı For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    846
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.356
    Toplam Teşekkür
    611 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı saraylı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi geceler dilerim,

Artık nadiren burada yazan biri olarak başından beri yazılanları okudum,esasında okuyacak durumda da pek değilim bugün biraz tansiyonum yükselmiş ...başka sebepten,ama olsun..

Oluşan duruma saraylı mantığıyla yaklaşmak istiyorum...

Daha önce kendi topiğimde de belirtmiş olduğum gibi svg.bozayı bence iyi bir trader,konunun bu olmadığını biliyorum ama bunu başta tekrar belirtmek istiyorum.Esasında temel bir çelişki var,siz hiç Ed Seykota ya da Mark Weinstein'ın bir forumda yazdığını duydunuz mu,belki yazmış olabilirler ama şöyle diyeyim,tradelerini hiç canlı olarak verdiklerini gördünüz mü?

Mark Weinstein; "Borsa Sihirbazları" kitabındaki güzel röportajını vermek için yönettiği fonun ortaklarından yazılı izin belgesi almıştır.

Çelişki şudur:İyi bir trader canlı olarak işlemlerini bence yazmamalı,mevzuata aykırı olduğundan değil,sıfır toplamlı bir oyunda,bunun burada uzun anlatamayacağım birçok mahzuru vardır.Şimdi sizin, ee kardeşim sen de zamanında yazdın dediğinizi duyar gibiyim,evet ben de belli süre yazdım ama orada,maksat ,sistematik analizi kullanarak bu piyasada trade edebilmeyi göstermekti.Kısa sürede kestim nitekim.

Bu tip forumlar,konuya tam vakıf olamayanların daha ziyade, paylaşımlarda bulunarak,bilgi ve para menfaati için normalde biraraya geldikleri ortamlar,Mark Weinstein'ı buraya getirirseniz şayet, bu şok etkisi yaratır,belki de o kendisini pavyona düşmüş pop sanatçısı gibi de hissedebilir...

Hele hele;siz forumlar demokratik tartışma platformudur,herkes eşittir,özgürdür,belli kurallar dahilinde herkes istediğini yapabilir derseniz,padişahla yeniçeriyi bir tutarsınız...Padişahla yeniçeri; belli düzeylerde tabi ki eşittir,mesela ikisi de insandır,ikisi de askerdir,ikisi de müslümandır,amma velakin mesela yönetim düzeyinde ikisinin de ne kadar farklı etkiye sahip olduğunu belirtmeye gerek yoktur.

Demokrasi genelde iyidir güzeldir,amma demokrasiye de ,şu anda alışılageldiği gibi toplumda,hakettiğinden daha fazla değer verirsek,toplumdaki çeşitli değerleri yerle bir edebilir,hatta kendisini bile...

Bismillah deyip topiğe gelen,kamuya açıktır burası mantığıyla,özensizce her konuda dilediğini yazmamalı,şimdi ben bu topiğe girip te demokrasi var kadeşim diyerek,seans sırasında süs bitkileri bakımı üzerine konuşsam ya da kendi bilgimi izhar etmek için; tasavvufta "insan" kelimesinin anlamı diye bir uzun yazı yazsam,benim hakkımda ne düşünürsünüz?

Weinstein burada bence yazmamalı,genele kapalı bir blog ya da grup içinde yazmalı,yok eğer illa burada yazcaksa,halihazırda geçerli forum kuralları ile akil adamın yazım tarzı,inanın bana sürekli çelişecektir!!

Umarım temel problemi izah edebilmişimdir,maksadım kişiler düzeyinde sen haklısın, sen haksızsın mesajı değildir,kendi, konuyla ilgili fikirlerimi beyan etmekten ibarettir.

Hepinize sevgilerimi sunuyorum.

bu yazıya cevap yazmamak şuçtur..dayanamadım...10 numara yazı..

tebrikler....

Yorumlarım hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.. Herkesin parasına geçer sözü.

Eski ismim SEREN I

18. The Following 8 Users Say Thank You to kamyon şöförü For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.263
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.804
    Toplam Teşekkür
    227 Yazısı Teşekkür aldı

Bir olayın perde arkası
    Tüm bu olaylar neden olmuştur? neden piyasa 86900 den dönerken olmuştur?
    aslında cevabı çok basittir. Küçük yatırımcının uyarılmasını engellemeye çalışmak.
    yanlış hatırlamıyorsam bu topicde Seren abi 3 defa Bar analizi yaptı. 4. sünü ise kendini burada direk paylaşmadı ancak boz abi açıklamak zorunda kaldı. tüm olaylarda bundan sonra başladı. ilk 3 bar analizinde yanılmayan Seren abinin bu analizininde ortaya çıkması "PALA" nın planına çomak soktu. 86900 nire, 77-79 aralığı nire? bu puandan Küçük yatırımcının pay almasını istemeyen PALA, Vahşi batı menşeyli yeni üyelerle provakasyon oyununa başvurmuştur. Şu gelinen nokta itibariylede bunda kısmen başarılı olmuştur.

Boz abide hiç suç yokmudur?

Evet Boz abi suçludur.
    Yüklü hisse senedi işlemleri arasında buraya vakit ayırdığı için suçludur, (hisselerde kademe çizdiğine canlı şahit olduğum için diyorum bunu)

Vob tradeleri arasında işlemlerini buraya anlık yazmaya çalıştığı için suçludur

Tribünden izleyenlerin kendisine destek olmamasına rağmen Belki içlerinden bikaçtanesi "Allah razı olsun" der diye ısrarla yazılarına devam ettiği için suçludur

Sadece işlemlerini ve beklentilerini yazmakla kalmayıp, makro bilgileri,piyasanın işleyiş mantığını öğrettiği için suçludur

Kendi topiğinde kendisine yazılan çirkin mesajlara cevap verip kendini savunduğu için suçludur

Katılımın son derece azaldığı son dönemlerde foruma hareket getirdiği için suçludur.

Ve boz abi bu şuçlarının cezasını yasaklanarak görmüştür.

İbrahim Suresi/34: ".....Doğrusu insan çok zalim, çok nankördür"

20. The Following 11 Users Say Thank You to matador38 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    209
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    493
    Toplam Teşekkür
    97 Yazısı Teşekkür aldı

Verilen karara saygý göstermenizi bekliyorum. Sayýn boz ayý ve ismini vermek istemediðim bir kaç üye, site yönetimi görevimde bana gerçekten çok yardýmcý oluyorlar, onlara buradan teþekkürlerimi iletmek isterim. Onlarýn bildirimleri olmasaydi çoðu olaydan haberdar olamazdým.

Sataþmayý ilk baþlatan kullanýcýyý yasaklama kararý aldýðýmýzý çoðumuz biliyoruz ama eleþtiri ve sataþma gerçekten çok zor ayýrt ediliyor. Her eleþtiri yapan üyeyi yasaklamak doðru olmayacaðý gibi birde buna yönetimin geç bilgilendirilmesi eklenirse inceleme asamasi sirasinda olaylar bir hayli büyüyebiliyor.

Sayýn boz ayý'nýn yasaklanma sebebi ise sinir halinde kullandýðý bazý kelimelerdir. Unutmayýn, bana herkese eþit davrandýðým için güveniyorsunuz.

22. The Following 7 Users Say Thank You to HeLLiM For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri