Sayfa 151/153 İlkİlk ... 51101141149150151152153 SonSon
1829 sonuçtan 1.801 ile 1.812 arası

Konu: kara eylül..

Teşekkür Teşekkür 
    1.514
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.981
    Toplam Teşekkür
    832 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı abicim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun süredir takip ettiğim sayım sonlanıyor. nedeni o. aşağıda grafik. her 1000 puan da 1/5 daha gelecek. gökyüzünü delerse pelaya dicek lafım olmaz. normalde sazan topicin yeri olan grafiği boz abey hatırına buraya koydum. zaten son grafiğim olacak bu. yeşil 5 kırmızı 5 im bitiyor...
    allaha emanet olun...
    abicim resim gözükmüyor ?
    Alias formasyon avcısı

2. The Following 3 Users Say Thank You to babazulu For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    2.759
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.412
    Toplam Teşekkür
    558 Yazısı Teşekkür aldı

82.850 1/5 kısaya, 83.850 1/5 kısa daha geldi. 2/5 kısa sabit. her 1000 puanda 1/5 daha gelecek.

4. The Following 3 Users Say Thank You to abicim For This Useful Post:

Yer
    trabzon
    Teşekkür Teşekkür 
    30.410
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.613
    Toplam Teşekkür
    316 Yazısı Teşekkür aldı

günaydın arkadaşlar

6. The Following 2 Users Say Thank You to kemal52x For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    8
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    129
    Toplam Teşekkür
    39 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı abicim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    82.850 1/5 kısaya, 83.850 1/5 kısa daha geldi. 2/5 kısa sabit. her 1000 puanda 1/5 daha gelecek.
    (82.85+83.85+84.85+85.85+86.85)/5=84.85 eder. yani endeks 86.85 görürse maliyetiniz 2000 puan aşağıda. kaçan puan long yapmamaktan 4000, bu fırsat kaybı ilaveten 2000 puanlık zarara razısınız, toplam 6000 puanı palaya hediye ettiniz gitti kafadan, palanın tam istediği de budur, karar sizin.

8. The Following 3 Users Say Thank You to SQ For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    2.759
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.412
    Toplam Teşekkür
    558 Yazısı Teşekkür aldı

Standart cevap hakkım...

Alıntı SQ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    (82.85+83.85+84.85+85.85+86.85)/5=84.85 eder. yani endeks 86.85 görürse maliyetiniz 2000 puan aşağıda. kaçan puan long yapmamaktan 4000, bu fırsat kaybı ilaveten 2000 puanlık zarara razısınız, toplam 6000 puanı palaya hediye ettiniz gitti kafadan, palanın tam istediği de budur, karar sizin.
    SQ,
    1-kaçan puan 4000 demişsiniz. yani 82.850 de full uzun olmam gerekir ki 86.850 görürse 4000 puana kaçan puan diyebilelim.
    2-86.850 göreceğinden emin olsam bekler gelince oradan kısalırdım.görme olasılığının az oluşundandır kademeli kısa açmam.
    3-neden kısa sabit açtığımın detayını paylaştım. eski mesajlarıma bakarsanız beklentimin neden sonlandığını da anlarsınız.
    4-yanılabilirim beklentimde elbet. ama piyasa işte tamda bu. yanılanlar ve tutturanlardan ibaret. yanılan diyetini öder. ben de dahil. bana torpil yok.
    5-daha sıralayabilirim ama uzatmayayım. neden daha da yükseleceğine dair fikirleriniz veya analiziniz varsa memnuniyetle okurum.
    6-herşeyden öte varlığına inanmadığım pela amcanın dalgaların önünde durmayacak kadar zeki olması gerektiğini düşünüyorum. dalgaların sayımında yanıldı isem ise dalgasını geçen pelaya saygıda kusur da etmem.hehehe
    allaha emanet olun.

10. The Following 5 Users Say Thank You to abicim For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    23.465
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    371.373
    Toplam Teşekkür
    62.413 Yazısı Teşekkür aldı

Kupayı kaldırırız,...TEBRİKLER BEŞİKTAŞIM

...yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür ve asla yatırım tavsiyesi deyildir, bu nedenle bu yazılanlara göre hareket etmek hatalı sonuçlar ve ciddi zararlar doğurabilir,....

12. The Following 4 Users Say Thank You to indregandi For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    1.183
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.003
    Toplam Teşekkür
    223 Yazısı Teşekkür aldı

sn boz ...suana kadarki cok kiymetli bilgileriniz icin tsk ediyorumm. ne varki canimi sikan beni uzen bir konu var soylemeden edemiyecegim ;bu sizede uzuyurdur elbetteki ...kara eylul dedik ama bu kadarda 180 derecelik bir sapma olan poz nasil yapilabilir nasil bir algiydi bu inanamiyorum aklim almiyor aksine tam tersi oldu tarihi zirve yapti imkb ...bunuda kendimizle kiyasladigimiz zaman sizin gibi konusunda duayen ustad nasil yapabiliyor sasiyorum tarif edemiyorum ...saygilar

14. The Following 3 Users Say Thank You to paradigma For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    5.310
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    5.946
    Toplam Teşekkür
    966 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı paradigma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sn boz ...suana kadarki cok kiymetli bilgileriniz icin tsk ediyorumm. ne varki canimi sikan beni uzen bir konu var soylemeden edemiyecegim ;bu sizede uzuyurdur elbetteki ...kara eylul dedik ama bu kadarda 180 derecelik bir sapma olan poz nasil yapilabilir nasil bir algiydi bu inanamiyorum aklim almiyor aksine tam tersi oldu tarihi zirve yapti imkb ...bunuda kendimizle kiyasladigimiz zaman sizin gibi konusunda duayen ustad nasil yapabiliyor sasiyorum tarif edemiyorum ...saygilar
    İnsanoğlu bu olabilir.Burası Vob 5 dk sonra ne olacağını bilemediğimiz Vobda bir ay önceden tahmin yapmamak lazım.
    Hata burda bence.Birde pozisyona aşık olmamak lazım Vobda.

16. The Following 2 Users Say Thank You to engin sözmen For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.263
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.804
    Toplam Teşekkür
    227 Yazısı Teşekkür aldı

boz abi bu işi bilen piyasadaki ender insanlardan biri bence. Kara eylül dedi ama kendisinin trend tersinde pozisyonda kalmadığını düşünüyorum. Makro ağırlıklı bir tahmin yaptı. Ve bence sadece zamansal olarak yanıldı. yoksa gerekçeleri çok haklıydı. Kendisini cesaretinden ötürü tebrik ederken, cesareti olmayıp bilgisiz ve içi boş eleştiri yapanlarıda kınıyorum.
    Başka bir yerde başka bir zamanda boz abiyle yeniden görüşebilmek umuduyla...
    saygılar abi.
    eski nickim:trader38
    Burada yazılanları beyninde özümleme yapmadan uygulayan kişilerin zarar etmesi kaçınılmazdır. ben daha kendini kurtaramamış acemi bir vobcuyum

18. The Following 8 Users Say Thank You to matador38 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.077
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.831
    Toplam Teşekkür
    915 Yazısı Teşekkür aldı

Yaw bu topik vahşi batıda olacaktı kara eylül falan puhaha düşünmek bile istemiyorum parça pinçik ederlerdi topiği. Buradaki insanlar gerçekten aşırı hoşgörülü diyebiliriz.

20. The Following 4 Users Say Thank You to cırcır For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    5.260
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    7.039
    Toplam Teşekkür
    2.197 Yazısı Teşekkür aldı

hehe, guldurmeyin adami sevgili yorumcular, hangi topik ya da ustad (hepimiz ustadiz, o ayri mesele) tam bir ongoru yapabilmis simdiye kadar? hani deveye sormuslar ya neren dogru diye, o misal iste.aslinda marifet yanlis olan ongorunu bir sekilde kivirttirip dogru olarak lanse edebilmekte
    "Yeni dönemde eğer milletvekili seçilirsem, biraz da emekli gibi yaşayıp, torunlarıma vakit ayırmak istiyorum. Seçilemezsem de TOKİ'ye geri dönerim"-TOKI Baskani!!!

22. The Following User Says Thank You to nunu For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    15.676
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    10.563
    Toplam Teşekkür
    3.668 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı paradigma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vermeyince çhet he,neylesin karacumali bozum...
    ataturkungencligehitabesi.com
    "Dünyada her millet icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." Mustafa Kemal ATATÜRK

Unutma ki,yüksekte yer tutanlar,aşağıdakiler kadar emniyette değildir.
    Şeyh Edebalı

"Ebu Cehillerin,Ebu Süfyanların ve Ebu Leheblerin kağıttan putlarını yıkacağım" Allahın izniyle...Mü'min Ayu

Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi olamaz.Başkalarının önerilerine göre yatırım kararı verirseniz zarar edebilirsiniz.

24. The Following User Says Thank You to EMEKDAR For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri