10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Şehitlerimize Allahtan rahmet Yakınlarına Başsağlığı Dilerim

Threaded View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Teşekkür Teşekkür 
    2.116
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    995
    Toplam Teşekkür
    396 Yazısı Teşekkür aldı

Standart Şehitlerimize Allahtan rahmet Yakınlarına Başsağlığı Dilerim

30 yaşındayım ve kendimi bildim bileli belki 1 kere ağlamışımdır ancak bugün boğazıma öyle bir düğüm geldi ki bi haberlere bakıyorum birde daha 2.5 aylık oğluma utanmasam bağıra çağıra ağlıycam.

Şuan haber izliyorum şehit sayısı 8 di 9 oldu sonra 9 du 11 oldu sayı devamlı artıyor. Arkadaş kafam almıyor beynim almıyor kaç gündür şehit veriyoruz tepedekilerin sesi çıkmıyor sanki saldırıyı devletin içinden derin devlet yapıyormuş gibi izlenim bırakılıyor. Efendim anayasa oyluyoruz saldırılar oluyor zamana dikkat edin deniliyor.

Çadır mahkemelerinde pkk lılar 5 dakikada salınıyor, bu ülkede PKK lılar binlerce kişi tarafından kahraman gibi karşılanıyor, yahu bu ülkede şehit cenazelerinin tv de yayınlanması bile yasaklanıyor şehidimize ağlamamız bile bize yasaklanıyor. Ordumuz göz göre göre planlı bir şekilde taraflı gazeteler ve yayın organları tarafından yıpratılıyor arkadaş benim ülkemde benim anlayamadığım şeyler oluyor bu ülkeye ne oluyor arkadaş kafam almıyor.

Hayatımda ilk defa Türk olduğum için utanıyorum PKK lıların kahraman gibi karşılanmasını kaldıramıyorum,5 dk da salınan PKK lıları kaldıramıyorum, salınanların APO gel dedi bizde geldik demesini kaldıramıyorum, pkklıların meclise girmesini kaldıramıyorum, bugün 11 şehit verdiğimiz halde BDP lilerin pişkin pişkin açıklama yapmasını kaldıramıyorum LANET OLSUN BU DÜZENE bu ülkede değil PKK bayrağı değil apo bayrağı yahu pkk renklerinde elbise giyilemiyordu be adamlar AB uyum yasası dediler PKK lılara propagandayı serbest bıraktılar.

Bu ülke bu hale gelmemeliydi, bu hale getirilmemeliydi ancak sonunda geldi. Terörü en düşük seviyeden teslim alanlar terörü en yüksek seviyeye çıkardılar, suç kimin ergenekonunmu tsk nınmı yoksa bu ülkeyi yönetenlerinmi , şuan haberlere bakıyorum tepeden 2. açıklama geldi hala demokratik açılımlar devam edecek deniyor ben artık birşey demiyorum diyemiyorum.

Ölen şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum ruhları şad olsun bu ülkede birileri 2 kg bulguru alınca şehitlerini unutur belki ancak ben unutmayacağım.

Allahtan şehitlermize rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.
    Burada yazdıklarım al,sat,tut yada yatırım tavsiyesi değildir.

2. The Following 9 Users Say Thank You to stonhand For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri