Sayfa 3/3 İlkİlk 123
34 sonuçtan 25 ile 34 arası

Konu: Netbookta Matriks Çaliştiran Var Mı

Yer
    deepblue
    Teşekkür Teşekkür 
    30.011
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    10.759
    Toplam Teşekkür
    2.717 Yazısı Teşekkür aldı

İndi abi benim öngörüm şu şekilde öncelikle ekran kartı derim sonrasında da kullandığınız grafiklerin kapladığı alanla ilgili derim.

Ben aynı donanımı yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum Matriksi bu bilgisayarda 3 yıldır kullanıyorum ve bazen ekranda grafik bolluğundan grafikleri bulamuyorum o derece yani ve ama bir sorun yaşamadım bugüne kadar.

formatlamakta bi yöntem olabilir, sonuçta makine bu abi. format atacakan abi mutlaka verilerini yedekle abi bir keresinde verileri sildim süpürdüm sonrada ağladım üüwwwww

2. The Following 2 Users Say Thank You to ordi For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    23.465
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    371.373
    Toplam Teşekkür
    62.413 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı ordi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İndi abi benim öngörüm şu şekilde öncelikle ekran kartı derim sonrasında da kullandığınız grafiklerin kapladığı alanla ilgili derim.

Ben aynı donanımı yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum Matriksi bu bilgisayarda 3 yıldır kullanıyorum ve bazen ekranda grafik bolluğundan grafikleri bulamuyorum o derece yani ve ama bir sorun yaşamadım bugüne kadar.

formatlamakta bi yöntem olabilir, sonuçta makine bu abi. format atacakan abi mutlaka verilerini yedekle abi bir keresinde verileri sildim süpürdüm sonrada ağladım üüwwwww
    bir ekran kartı değiştirelim en iyisi, geçen ben de siliyordum az kaldı, direkten döndü,

...yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür ve asla yatırım tavsiyesi deyildir, bu nedenle bu yazılanlara göre hareket etmek hatalı sonuçlar ve ciddi zararlar doğurabilir,....

4. The Following User Says Thank You to indregandi For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    42.020
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    8.003
    Toplam Teşekkür
    3.154 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı indregandi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel bir konu başlatmış sayın kanaatkar,

ben lap top tada sorun yaşıyorum, donma çok sık oluyor ve hemen hergün gün aşırı neredeyse, artık ekran kartından şüpheliyim,

örneğin, forum sayfası ile mtx ekranı birinden diğerine geçerken biri diğerinin üstünde kalıyor, kum şişesi falan filan, hele dov açıksa hiç şansım yok, kesin donuyor, ya ekran kartı, yada indikler,

makine LG

E 500,
    bellek, 2 GB,
    intel core duo CPU, T 7300 ana kart, 2.00 Ghz,

vista home işletim sistemi mevcut,

kafayı yiyecem,......

O donma problemi genellikle ramden dolayı oluyor.Ram i 2 katına çıkarırsanız tahminimce problem ortadan kalkar.

6. The Following 2 Users Say Thank You to flexy For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    1.705
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.670
    Toplam Teşekkür
    3.069 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı flexy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O donma problemi genellikle ramden dolayı oluyor.Ram i 2 katına çıkarırsanız tahminimce problem ortadan kalkar.
    bence de, matriks için ortalama bir ekran kartı bile yetiyor... sorun ya ram yetersizliği yada donanımsal bir problem var.. çakışma vs. olabilir..

8. The Following 3 Users Say Thank You to halojen For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    23.465
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    371.373
    Toplam Teşekkür
    62.413 Yazısı Teşekkür aldı

bir tanesi indikatörler bunu denedim biliyorum, mtx çözememişti sorunumu, şimdi geriye kalan ram diyorsunuz 2048 ram, baya iyidir, lap için, anakard T7300 buda ilk üçteydi, buda iyi, en mantıklısı ekran kartı sanırım, bunu artırmalıyım, indiklere ise yapacak bir şey yok, gözümüz kulağımız, ancak çok iyi sistem bilgisi varsa kişinin, mtx mantığı ile MS arasındaki veya başkalarının farkını bulması gerekli, bir iki parantez falan yakalanırsa, üvvvv, uğraşılmaz o işlerle,.....

...yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür ve asla yatırım tavsiyesi deyildir, bu nedenle bu yazılanlara göre hareket etmek hatalı sonuçlar ve ciddi zararlar doğurabilir,....

10. The Following 2 Users Say Thank You to indregandi For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    22.658
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.559
    Toplam Teşekkür
    6.153 Yazısı Teşekkür aldı

Antivirüs vs. programlar da bilgisayarları çok kastırıyor. Laptop'lar ilk kurulduğunda birlikte gelen bir sürü gereksiz program var onlar da arkada gereksiz kalabalık yapıp sistemi yavaşlatıyorlar.

Şöyle güzel bir format çekip windows'u sade haliyle tekrar kurmak her derde deva olabilir.

12. The Following 5 Users Say Thank You to Strategist For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    5.741
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.354
    Toplam Teşekkür
    600 Yazısı Teşekkür aldı

Linkteki urunu kullanan veya bilgisi olan var mı 14 saat diyor hadi 9 saat gitsin bir tam gün seansi izlettirse tamamdir,batarya suresi tatmin edici gorunuyor

http://www.hepsiburada.com/asus-eee-...=108495#tablnk

14. The Following User Says Thank You to Kanaatkar For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    5.741
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.354
    Toplam Teşekkür
    600 Yazısı Teşekkür aldı

Bir onceki iletide yolladiğim asus modelini çarsamba gunu sipariş verdim dunde kargom geldi, gece 8 saat kadar bataryasini doldurduktan sonra bu sabah 09:00 da matriksi caliştirdim tum seans yetti hatta su an bile kalan batarya süresini 1 saat gosteriyor.
    Seans takipi icin fena değil düşünülebilir.

16. The Following 2 Users Say Thank You to Kanaatkar For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    42.020
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    8.003
    Toplam Teşekkür
    3.154 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı Kanaatkar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir onceki iletide yolladiğim asus modelini çarsamba gunu sipariş verdim dunde kargom geldi, gece 8 saat kadar bataryasini doldurduktan sonra bu sabah 09:00 da matriksi caliştirdim tum seans yetti hatta su an bile kalan batarya süresini 1 saat gosteriyor.
    Seans takipi icin fena değil düşünülebilir.
    Hayırlı olsun patron,sağlıklı günlerde kullan.Gözleri yoruyor mu kullanırken?

18. The Following 2 Users Say Thank You to flexy For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    5.741
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.354
    Toplam Teşekkür
    600 Yazısı Teşekkür aldı

Kucuk tabi cok uzun sure bakilamaz , fakat sistem sinyallerini gormek icin iyi ayrica alarm kurularak sesli uyari verebilir mesela o anki fiyatin 200 puan yukari 200 asağisına alarm kurulabilir. Hic yoktan iyidir

Bataryanin 1 tam seans yetmesi cok onemliydi benim icin onu karsiliyor ya yeter bana.

20. The Following 2 Users Say Thank You to Kanaatkar For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri