Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
43 sonuçtan 37 ile 43 arası

Konu: 75.000 tepesi..............

Teşekkür Teşekkür 
    13.899
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    189.930
    Toplam Teşekkür
    23.313 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı enorton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boz abi geri dönmemiş, birisi eski konuyu hortlatmış Buarada tepe 15 bin puancık geçilmiş
    Allah Allah.

Sonunda oldu işte kırdım kafayı tradeden.

Jelibon.
    Ben kesinlikle VOB için bir hiçbirşey yazmıyorum, analizlerim amerikan borsaları içindir. Kişisel görüştür.

2. The Following 4 Users Say Thank You to jelibon For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    3.075
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    294
    Toplam Teşekkür
    72 Yazısı Teşekkür aldı

günaydın...bugün cuma....hatırlatmaya geldim....

bol şanslar.......

Teşekkür Teşekkür 
    3.797
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.236
    Toplam Teşekkür
    358 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı borsa8447 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bol şanslar.......
    Bugün cuma ama senin niyetin bozuk be yaw.
    Bir mum,diğer bir mumu tutuşturmakla
    Işığından bir şey kaybetmez
    Hz.Mevlana

5. The Following 2 Users Say Thank You to V.O.B For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    17.956
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    56.206
    Toplam Teşekkür
    8.388 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı borsa8447 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bol şanslar.......

art niyetli bir mesaj.....başka işi olmayan,kötülükten beslenen insanlara yakışan bir mesaj...bu topik kapanmış bir topik.işlevi bitmiş bir topik..
    75.000..in yılın tepesi olduğunu düşünerek açmıştım..tepe olmadı..ancak
    75.000.den 66.000..e kadar düşüş oldu....şu oldu bu oldu...geçmiş zaman
    ama şimdi bu topiğe yazılan yukardaki mesaj kötü niyet taşır...yazık...

çok yazık...işi sadece başkaları ile uğraşmak olan insancıklar aferin size..
    ALLAH size doğru yolu göstersin diyorum......
    yazılarım hayal ürünüdür..rüyalarda yaşarım...
    dayanak varlık işte bütün mesele bu..önce konut,sonra hisse,anlayana..

7. The Following 6 Users Say Thank You to boz ayı For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    15.676
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    10.563
    Toplam Teşekkür
    3.668 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı boz ayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    art niyetli bir mesaj.....başka işi olmayan,kötülükten beslenen insanlara yakışan bir mesaj...bu topik kapanmış bir topik.işlevi bitmiş bir topik..
    75.000..in yılın tepesi olduğunu düşünerek açmıştım..tepe olmadı..ancak
    75.000.den 66.000..e kadar düşüş oldu....şu oldu bu oldu...geçmiş zaman
    ama şimdi bu topiğe yazılan yukardaki mesaj kötü niyet taşır...yazık...

çok yazık...işi sadece başkaları ile uğraşmak olan insancıklar aferin size..
    ALLAH size doğru yolu göstersin diyorum......
    Selam boz'm,

Seni görmek güzel,özlüyoruz dostları..

Akşam bir dostla uzun uzun konuştuk,küsmüş VOB a,öyle bozulmuşki morali foruma bile bakmak gelmiyor içimden diyor...paritede işlem yapıyor...

Niye böyle girdim yazıma,öyle oynadılarki hiç bir şeyin dengesi kalmadı,herşeyi ters yüz ettilerde ondan böyle oldu...

Bu oğlağan dışı bir durum,bu sonuçları olağan dışılık doğurdu,herşey son zerresine kadar zorlanıyor...

Unutmayalım bunun tersi sonucuda daha olağanüstü olacaktır...

Dererli dostlarım ne demek istediğimi anladılar...

Sevgi ve saygılarımla.....
    ataturkungencligehitabesi.com
    "Dünyada her millet icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." Mustafa Kemal ATATÜRK

Unutma ki,yüksekte yer tutanlar,aşağıdakiler kadar emniyette değildir.
    Şeyh Edebalı

"Ebu Cehillerin,Ebu Süfyanların ve Ebu Leheblerin kağıttan putlarını yıkacağım" Allahın izniyle...Mü'min Ayu

Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi olamaz.Başkalarının önerilerine göre yatırım kararı verirseniz zarar edebilirsiniz.

9. The Following 2 Users Say Thank You to EMEKDAR For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    4.408
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.055
    Toplam Teşekkür
    4.288 Yazısı Teşekkür aldı

bozamca;

herkes kimin ne olduğunu biliyor...Saygı duyduğumuz ,sevdiğimiz insanların rencide edilmesi hoş değil..Herkes kendi portföyüne ve kendi yorumuna baksın...Başkaları üzerinden yorum yapan ve kendini okutan insanlar,bi çakımlık kibrit çöpü,sonra atarsın...
    Bu piyasanıon gideceğini bile bile ben de yakalanıyorum shorta arada...Normaldir..ortalık kanlı,bizim piyasa daha kanlı...yedirmiyor parayı...
    herkese saygılar...
    --Eksiklik Kendi Özümde--

11. The Following User Says Thank You to ATHLON For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    23.465
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    371.373
    Toplam Teşekkür
    62.413 Yazısı Teşekkür aldı

tecrübeli abim, düşüncelerini ve yüreğini ortaya koymuştur, yorumlarını yapmıştır, ortaya sunmuştur, paylaşmak istemiştir,.......düşünceleri zaman itibari ile sıkıntının hortladığı bir dönemdeydi, bunu ben kendi topiğimde yayla olarak yorumlamıştm, yani aşağımı bakacaklardı veya yukarımı bakacaklardı, doğal olarak yukarı baktılar, çok ihtimal vermememize rağmen parasal genişlemeyi tercih ettiler ve bunun aracı dolarda doğal olarak basıldı aşağı, ........

buna kimsenin yapacağı bir şey yok, cüzdan admın cebinde ve fikrini bu şekilde açıkladı, buradakiler de bastılar gaza doğal olarak,........aslında yol yanlıştı, kendi topiğimde bunu şu şekilde özetlemiştim o dönemde ben olsam basarım aşağı dovu, sonra toparlarım....

dov gerçektende basıldı aşağı, ancak yetrince basılmadı, çizgiden döndü, burası ise yerinden dahi kıpırdamadı dovun bu hareketine, pas geçti bu dönemi ve bu yükselişle meydan okundu herkese,..

demekki daha önce dediğimiz gibi dov eğer bir uçaksa bu gelişmekte talanlar uçağın mötörü, en mötörde malümunuz, talana istikrar geldi bu dönemde,.....

mötör ısındı diyorlar buradakilerden önce imf koşuyor cevaplamaya ne ısınması diye, bu şu demek buranın demkki satacak şeyleri devam ediyor,...dünya güzeli cazibesiyle en önde gidiyor,......tülün altından bütün vücut hatları gözüküyor ama bit pazarına nur yağmış bir kere,.....

geriye kala kala dov için bir 1125x kaldı, dxy deki taban çalışmalarıda burayı işaret ediyor,... dji geçtiğimiz hafta 11213 denedi bildiğiniz gibi ancak hedefe vurmadı, dxy ye taban çalışıyor dersek bunada geçici tepe çalışıyor diyebiliriz, dovun bu tepesi geçici ise dxy nin de tabanı geçici olabilir,...

bir ayrıntı var burada tnx in 2.34 dibi ve şimdilerde 2.55 de olması dxy yeye pay bırakıyor, işin ayrıntısıda burada, bu şu demek en büyük talan aracı olan enflasyonun primat döneminde olabiliriz, yani başlangıcında,.......

enflasyon artış eğilimine başladığında erken dönemlerinde faizlere ve para birimlerine olumlu katkı yapacağından artık borsaların düşmesi konusunda dxy de alternatif olmaktan çıkar ve düşüşler bir hayli ötelenmiş olur, kimse dönüp bakmaz, bu ayrıntıyı izlemekte fayda var, zira bir iki gün içinde belli olacak durum....

geriye kalan ise yeni yatırımcı kitlesi, yani yenilerin borsalara çekilmesi ve bunun malzemelerinin duyurulması, bu konuda sayın astatin yetrince şakalıda olsa duyuru yapıyor zaten, işte kıprıs, 2B, İST FİN MERKEZİ OLACAK, ottoman EMPİRE, başkanlık, v.s, sayılamayacak kadar çok,....

önümüzdekini yemek en sağlıklısı olacak, otsa ot, etse et,......

...yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür ve asla yatırım tavsiyesi deyildir, bu nedenle bu yazılanlara göre hareket etmek hatalı sonuçlar ve ciddi zararlar doğurabilir,....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri