Sayfa 10/5549 İlkİlk ... 8910111220601105101010 ... SonSon
66581 sonuçtan 109 ile 120 arası

Konu: Global süngerler ve ağa ölçerler

Teşekkür Teşekkür 
    23.465
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    371.373
    Toplam Teşekkür
    62.413 Yazısı Teşekkür aldı

beni takip eden benden iyi kazanır bu unutulmamalı, çünkü bilgiyi paylaşıyoruz, esirgemiyoruz, bunlar beni sevindiriyor, şu trend işi çok önemli, bundan erken inen boğadada, ayıdada iflah olmaz, bu iş o zaman sabır işi demkki, sabredemeyen farklı mekanizma geliştirmeli, o yüzden yazıyorum trend devam ediyor diye,....

yalnız bunda bir ölçü almalıyız, 5 lik gibi, veya 15 lik gibi,.....

...yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür ve asla yatırım tavsiyesi deyildir, bu nedenle bu yazılanlara göre hareket etmek hatalı sonuçlar ve ciddi zararlar doğurabilir,....

2. The Following 10 Users Say Thank You to indregandi For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    23.465
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    371.373
    Toplam Teşekkür

bu arada benim için janiye özel den yazanlar kimse, ki benim onları bilmem mümkün deyil, bu topiğe uğramasınlar, kimlerse,.....kendilerini biliyorlardır umarım,........

benim topik açmak gibi bir niyetim olmadığı gibi kaldıki forum hayatını noktalamak üzereydim,
    janiden aldığım özel üzerine bu topiği açtım, onunda katılacağını düşünerek, ama bu fakeymiş,.....

her neyse bu topikte madem bir vesile ile başladım, başlangıçtaki konulara gelen teşekkür sayısına bakarak daha başlangıçta bu topiğin amacına ulaşmadığını kabul ederek kapatacağım,....

...yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür ve asla yatırım tavsiyesi deyildir, bu nedenle bu yazılanlara göre hareket etmek hatalı sonuçlar ve ciddi zararlar doğurabilir,....

4. The Following 11 Users Say Thank You to indregandi For This Useful Post:

Yer
    AVRUPA
    Teşekkür Teşekkür 
    181
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.800
    Toplam Teşekkür
    1.296 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı indregandi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beni takip eden benden iyi kazanır bu unutulmamalı, çünkü bilgiyi paylaşıyoruz, esirgemiyoruz, bunlar beni sevindiriyor, şu trend işi çok önemli, bundan erken inen boğadada, ayıdada iflah olmaz, bu iş o zaman sabır işi demkki, sabredemeyen farklı mekanizma geliştirmeli, o yüzden yazıyorum trend devam ediyor diye,....

yalnız bunda bir ölçü almalıyız, 5 lik gibi, veya 15 lik gibi,.....
    kuyunun içindeki kurbağa için gökyüzü; o kuyunun çevresi kadardir.....

Teşekkür Teşekkür 
    23.465
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    371.373
    Toplam Teşekkür

Standart 9 günlük dov grafiği,

7. The Following 5 Users Say Thank You to indregandi For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    23.465
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    371.373
    Toplam Teşekkür

Standart 9 GÜNLÜK DOV GRAFİĞİ indikleri

yön aşağı,...

9. The Following 5 Users Say Thank You to indregandi For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    8.049
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    810
    Toplam Teşekkür
    223 Yazısı Teşekkür aldı

bu arada benim için janiye özel den yazanlar kimse, ki benim onları bilmem mümkün deyil, bu topiğe uğramasınlar, kimlerse,.....kendilerini biliyorlardır umarım,........

benim topik açmak gibi bir niyetim olmadığı gibi kaldıki forum hayatını noktalamak üzereydim,
    janiden aldığım özel üzerine bu topiği açtım, onunda katılacağını düşünerek, ama bu fakeymiş,.....

her neyse bu topikte madem bir vesile ile başladım, başlangıçtaki konulara gelen teşekkür sayısına bakarak daha başlangıçta bu topiğin amacına ulaşmadığını kabul ederek kapatacağım,....
    indi şaka yapıyorsun dimi

11. The Following 4 Users Say Thank You to EMCİ For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    23.465
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    371.373
    Toplam Teşekkür

Alıntı EMCİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    indi şaka yapıyorsun dimi
    bunu topik başındaki macrolara gelen teşekkürler belirleyecek, benim amacım birşeyler paylaşmak, kendimi ispatlamak deyil, buna ihtiyacım yok, para kazanmaksa bir köşede kazanırım sesiz sedasız,......

13. The Following 6 Users Say Thank You to indregandi For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    8.049
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    810
    Toplam Teşekkür
    223 Yazısı Teşekkür aldı

Karşılıksız verdiğin bilgiler için çok sağol öncelikle .burda gerçekten çok faydan dokunan insanlar var başkasına kızıp onları mahrum bırakmayacağını umuyorum ve diliyorum.Daha yeni yeni birşeyler öğrenmeye başlamışken

15. The Following 3 Users Say Thank You to EMCİ For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    23.465
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    371.373
    Toplam Teşekkür

şimdi dova baktığımızda bu gün veya yarın tepki koymalı, yoksa uçurumun kenerında, benim düşüncem macro doğrultusunda tepki koyacaktır, tepki koyamıyor ise bu artık kriz boyutuna girer, ben açıkçası bunun tezgah olduğunu düşünmekteyim, bu konudaki fikirlerimi çok yazdım, tekrar yapmıyacağım bu nedenle,....

kendine emniyetli bir saha bulması gerekir, yani bir taraftan sürüyü dağıtmayacaklar, burası karıncanın belinin ince olduğu nokta, bir taraftan da, ingiltere, irlanda, ispanya, portekiz, gerekirse italya,...

bunları fonluyacaklar,

graftan görüldüğü üzere graf tam çatala oturdu, mart yükselişi sonrasında ikinci kez dov bu çizgiyi test etmiş oldu, bu çizgi hem destektir, hem köstektir tabi aşağı kırıldığında,....

17. The Following 6 Users Say Thank You to indregandi For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    23.465
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    371.373
    Toplam Teşekkür

bu dov endexs deyildir, o bir pompadır, emme ve basma çalışır, regülasyonun tam ortasında yer alır ve yönetimin finansal ayağını oluşturur,...

9 canlıdır, istediğini her zaman alır, bırakır kendini aşağı toz duman olur her yer, basar kendini yukarı, cennet olur tüm mekanlar, o yüzden bunun takibi önemsizdir, rüya takibine benzer,....

bize gelince biz bu aralar dünya güzeliyiz,.......

19. The Following 7 Users Say Thank You to indregandi For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    23.465
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    371.373
    Toplam Teşekkür

hadi diyelim kendini bastı aşağı, birde bunun futureleri var, bunlar dünya nöbeti tutarlar, saat 01:00 da yatarlar terse, akşam da pompacıyı beklerler, buradaki
    grup ağalarıda adam keserler dov açılana kadar kimse durduramaz, öle ise yapılacak iş poz tutmak için aşırı alış ve aşırı satışı bölge olarak tayin etmekten geçer ki, pozu uzun tutabilelim yada bir şekilde pozun başlangıcında yer alabilelim, bu bir şekilde olan sistemdir, indiktir, beyindir, şanstır, canınızın çıktığı yerdir, ......

21. The Following 6 Users Say Thank You to indregandi For This Useful Post:

Yer
    AVRUPA
    Teşekkür Teşekkür 
    181
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.800
    Toplam Teşekkür
    1.296 Yazısı Teşekkür aldı

bu dov endexs deyildir, o bir pompadır, emme ve basma çalışır, regülasyonun tam ortasında yer alır ve yönetimin finansal ayağını oluşturur,...

9 canlıdır, istediğini her zaman alır, bırakır kendini aşağı toz duman olur her yer, basar kendini yukarı, cennet olur tüm mekanlar, o yüzden bunun takibi önemsizdir, rüya takibine benzer,....

bize gelince biz bu aralar dünya güzeliyiz,.......
    VALLA GANDİ ABİ SANAT ESERİ GİBİ YAZIYORSUN.
    kuyunun içindeki kurbağa için gökyüzü; o kuyunun çevresi kadardir.....

23. The Following 3 Users Say Thank You to kayahan For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 konuk)

Yer imleri

Yer imleri