Sayfa 6033/13018 İlkİlk ... 503355335933598360236031603260336034603560436083613365337033 ... SonSon
156216 sonuçtan 72.385 ile 72.396 arası

Konu: 1.VoBjektif Seans Odasi

Teşekkür Teşekkür 
    72
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    436
    Toplam Teşekkür
    308 Yazısı Teşekkür aldı

petrolede çakasım var yaw..

2. The Following User Says Thank You to furkan For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    72
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    436
    Toplam Teşekkür
    308 Yazısı Teşekkür aldı

yaw çakamıyoru bu CFD lere pazar gecesi munasebetiyle heralde off

Yer
    YeReleRden
    Teşekkür Teşekkür 
    11.723
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    17.107
    Toplam Teşekkür
    4.538 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı GOKHANFINDIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki Tevfik abi siz ne namussuz insanlarsınız 7 ytl ye beni soyuyorsunuz da hiç uyandırmadan geçiriyorsunuz bana sanko 1 ytl olunca mı aklınıza geldi 0.84 diyemedin mi?Ben dedim abi senin yerine o kuruma.Daha da ağırlarını dedim.Sen de de sinirin kalmasın vücudunda.
    sinirin içinde kalmasın mı tuttum bu lafı
    Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın dostlarınız sizi geçsin

5. The Following User Says Thank You to fXci For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür
    1.547 Yazısı Teşekkür aldı

08-05-2009, 12:37
    UNYELI CONAN
    Duhül: Jan 2006
    İkamet: darmstadt
    Gönderi: 13,092

az önce is bankasinda vob hesabinin acildigini gördüm.

10.000 lira is bankasi bloke etti.. ama ben islem icin ayriyetten teminat yatirmaliymisim..

bu nasil istir ? diger aracilarda böylemi ? yani ben 10.000 lira yatirdim o bloke edildi .. simdi her kontrat icin 670 lira ayriyetten teminat istiyorlar..

bu diger aracilardada böylemi ?
    Sanırım başka söze gerek yok.Rezalet bunlar ya.Kim bu banka yöneticileri müdürleri.Ben bunları görevden alırım direk kovarım ya.Böyle rezalet olmaz.Ee bizim türk yatırımcısı da bilip bilmeden okumadan hesap açar.Napayım.Ortalık japon yeni kredisi alan zedelerle dolu.Yen düşerken ödeyecekleri para düşmüyor.Artarken artıyor.Buna nasıl imza atar bizim insanımız aklım almıyor.Aslında aklımızın alması lazım.Tek akıllı bizim millet ya.Sıfıra yakın faizmiş japon yeni.Yüzde 9 10 ile tl faiz kullanmazlar japon yeni yıllardır artmamışmış.Yine artmazmış atlayalım japon yeni kredisi ile ev almaya.Aldınız havanızı.Aha size kürdistan diye bir video vardı aynen oradaki kadının yaptığı gibi aha size ev ahaaa.Şimdi bana kimse savunmasın evi olmayan bir umut diye ev almak için boşluğa düşüp japon yenine saldırıyor diye.Herkesin mi evi var Türkiyede.Japon yeni kredi alanlar aç gözlülüklerinden kaybettiler.Hayatları boyu o kur farkının borcunu bitiremezler.Ne oldu şimdi peşinatları da gitti.Evleri de.
    Konu GOKHANFINDIK tarafından (11.05.09 Saat 01:38 ) değiştirilmiştir.

7. The Following User Says Thank You to GOKHANFINDIK For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür

Yoksa erkenden uyuyormusunuz.Paracıklarım gidecek diye uyku tutmadı.1000 puan gap yiyecem tüh.

Teşekkür Teşekkür 
    72
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    436
    Toplam Teşekkür
    308 Yazısı Teşekkür aldı

Yoksa erkenden uyuyormusunuz.Paracıklarım gidecek diye uyku tutmadı.1000 puan gap yiyecem tüh.
    uyumakmı ? para kazanmak kolaymı gokhan pozisyonları ayarlıyoruz daha

10. The Following 2 Users Say Thank You to furkan For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür

Alıntı furkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uyumakmı ? para kazanmak kolaymı gokhan pozisyonları ayarlıyoruz daha
    Hakeden kazanır sermaye piyasalarında.Ne kadar az uyursan o kadar çok çorba içersin.Tecrübe ile sabittir.Borsacılar yattığı yerden para kazanıyormuş.Yokya.Şu anda Türkiyenin yüzde 90 ı uyuyor ama borsacılardan grafik şu bu çalışan vardır.Ben niye ayaktayım.Okumam gereken 100 sayfa bir yazı vardı okumam bu gece bitmesi gerektiği için uyumam imkansızdı ve uyumadım.Az kaldı.Bugünün işini yarına bırakmam.Ne kadar çok okursam o kadar çok bilinçlenirim ve yolumdan da hiç döneceğimi sanmıyorum.Cahil vob oynayacağıma gider sinemada kapı gösteririm..Hiç yoktan bildiğim işi yaparım.Yapmadığım iş değil.Zengin züppe piclerine çok koltuk gösterdim sinemada.Şurada yiyişin kızlarla diye.Bahşiş de verirlerdi.Ne olduğunu unutacak kadar şerefsiz değiliz.Gece kondu çocuğu diyenler çıkıyor arada ama onlar zaten insanlıklarını çoktan unutmuşlar.Cebinde 10 lirası olmayan annesinden harçlık alan yeni yetme zübbeler biz balık satarken bize ne kadar da kirlisiniz gözüyle bakarlardı.Ama onlar hala annelerinden harçlık almaya devam ediyorlar.Ben ise anneme bakmaya devam ediyorum.Çalışmayı aşağılanmak olarak görenlerin içinde büyüdük maalesef.O arkadaşlarımın çoğu şimdi ellerinde lise üniversite diploması sürünüyorlar.Babaları emekli maaşını alacak da bunlara 20 lira harçlık verecekler.Özellikle kahve köşelerinde çay içmek için okey oynayanların yanına sıvışıp izleyenlere hastayım.300 lira asgari ücret diye maaş beğenmezler.Kahvede milletin yanında çay içmek için yağ çekerler.Neler gördük be.Kimse boşuna uğraşmasın.300 lirayı beğenmeyip çalışmayıp ve onu bunu kötü işlerde çalıştığı için hakir görenler sürünmeye mahkumdur.Bundan 6 sene önce lise de arkadaşım vardı cebine annesi babası koyardı harçlığını havasından geçilmezdi.Broadway arabaları vardı.Hava atardı bir milyondu hava.Şimdi yeniden karşılaştık onla.Hala harçlık alıyor ve hala babasına anasına mahkum ve dandik bir üniversitede nefesi kokan vaziyette öğrencilik yaşıyor.Ama yok şunu giyiniyorum şu sigara içiyorum.Hava atma da üstüne yok.Cepte 20 milyon olunca ondan zengini yok.Hemen bira içmeye.Bu tip adamlardan işte memlekete öğrenci oluyor.Yetişecek bu adamlar da biz bunların aldığı eğitim ile memleketi kalkındıracaz.Üstten bakarlar kibir yaparlar.Dedikleri yaptıklarının yüzde 10 u ancaktır.Ben harbiden ne kadar çok ****** adamlar görmüşüm ya.Hep mi i..ne lerin içinde büyümüşüm.
    Konu GOKHANFINDIK tarafından (11.05.09 Saat 03:39 ) değiştirilmiştir.

12. The Following 2 Users Say Thank You to GOKHANFINDIK For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    72
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    436
    Toplam Teşekkür
    308 Yazısı Teşekkür aldı

Hakeden kazanır sermaye piyasalarında.Ne kadar az uyursan o kadar çok çorba içersin.Tecrübe ile sabittir.Borsacılar yattığı yerden para kazanıyormuş.Yokya.Şu anda Türkiyenin yüzde 90 ı uyuyor ama borsacılardan grafik şu bu çalışan vardır.Ben niye ayaktayım.Okumam gereken 100 sayfa bir yazı vardı okumam bu gece bitmesi gerektiği için uyumam imkansızdı ve uyumadım.Az kaldı.Bugünün işini yarına bırakmam.Ne kadar çok okursam o kadar çok bilinçlenirim ve yolumdan da hiç döneceğimi sanmıyorum.Cahil vob oynayacağıma gider sinemada kapı gösteririm..Hiç yoktan bildiğim işi yaparım.Yapmadığım iş değil.Zengin züppe piclerine çok koltuk gösterdim.Şurada yiyişin kızlarla diye.
    04.00 tickini bekliyorum olsun yatarı heralde..euro/yen 134,10 ve 134,58 den kısa..usd/chf 1.1062den uzun..endekste uzunum ama hedgeledik fırtınalar kopsada sabaha vobta marjım var

14. The Following User Says Thank You to furkan For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    72
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    436
    Toplam Teşekkür
    308 Yazısı Teşekkür aldı

nikei'de buyuk ihtimalle tepesini yapmış olabilir bizdekide tepemiydi görücez 40000aşagı kırarsa tepedir diyip geçicez..

16. The Following User Says Thank You to furkan For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    72
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    436
    Toplam Teşekkür
    308 Yazısı Teşekkür aldı

gözler kapanıyor artık ya son 15dk zor duruyorm vala.

18. The Following User Says Thank You to furkan For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür

Borsaların hepsi tepe yapıyor.Boşuna longlamayın.Kaç gündür uyarıyorum.Bu adamlar affetmeyecek.Sert düşmeliyiz.

Teşekkür Teşekkür 
    72
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    436
    Toplam Teşekkür
    308 Yazısı Teşekkür aldı

ben yatar gözler iptal...hadi ii geceler arkadaslar..

sabahada insallah euro/yen -1%... usd/chf'de +1% olmus olur

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 730 kullanıcı var. (0 üye ve 730 konuk)