Sayfa 6026/13018 İlkİlk ... 502655265926597660166024602560266027602860366076612665267026 ... SonSon
156216 sonuçtan 72.301 ile 72.312 arası

Konu: 1.VoBjektif Seans Odasi

Teşekkür Teşekkür 
    8.938
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    83.393
    Toplam Teşekkür
    14.315 Yazısı Teşekkür aldı

Cümleten hayırlı kazançlar arkadaşlar bir süre aranızda olamayacam.

Hepinize saygılarımla tekrar görüşmek üzere hoşçakalın şimdilik....
    "Burada yazdıklarım kişisel görüşlerimdir AL - SAT Tavsiyesi değildir"

2. The Following 10 Users Say Thank You to Larossıan For This Useful Post:

Yer
    NewYork
    Teşekkür Teşekkür 
    424
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    267
    Toplam Teşekkür
    141 Yazısı Teşekkür aldı

herkese iyi akşamlar...
    abest kaçmayacaksa eğer bir sorum olacak
    ibs yazılımı kullanan varmı...
    fiyatı matrikden uygun...
    önerebilecek kimse varmı acaba
    birde future göremedim özelliklerde...
    teşekkurler
    Kelin ilaçı Olsa Kendi VOB'na Sürermiş...

Sigara Yasağını Destekliyorum. Bana Sigarayı Bırakmamda Yardımcı Olan Aynı zamanda Viyagra'nın da yapımcısı Pfizere ve Champixe Teşekkur ederim..

4. The Following User Says Thank You to activex31 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    9.908
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    15.844
    Toplam Teşekkür
    5.163 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı VOBiX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mor alanda yükselen takoz(kama) var gibi hedefi 37,000!
    takoz'un yanında tatlı niyetine 37.000 hedefli hoş bir de OBO var..

6. The Following 2 Users Say Thank You to jerfin For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    2.591
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    7.338
    Toplam Teşekkür
    2.832 Yazısı Teşekkür aldı

[IMG][/IMG]

Teşekkür Teşekkür 
    9.908
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    15.844
    Toplam Teşekkür

Alıntı activex31 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese iyi akşamlar...
    abest kaçmayacaksa eğer bir sorum olacak
    ibs yazılımı kullanan varmı...
    fiyatı matrikden uygun...
    önerebilecek kimse varmı acaba
    birde future göremedim özelliklerde...
    teşekkurler
    evet fiyatı matrix den çok uygun.. basit ama güzel bir program.. sistem v.s. özellikleri yok.. derinliklisinde vob var.. ücretsiz sunulan yüzeysellerde yok..

9. The Following User Says Thank You to jerfin For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    9.908
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    15.844
    Toplam Teşekkür

biraz da paritelere bulaşmak istiyorum.. paritelerde işlem yapan arkadaşlar, önerebileceğiniz bir kurum var mı ?

Yer
    VOBiX.NET
    Teşekkür Teşekkür 
    668
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    8.033
    Toplam Teşekkür
    3.523 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı jerfin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdilik danalar önde bozmazlarsa tatlı da ikram ederler ayucuklara.
    Pozsiyon yok ama ruh halim kısa ve orta vade vade beklentimi gösterir.
    AL SAT tavsiyesi olarak algılamayın. Ben ki 3-4 yıllık bir amatörüm. Siz üstadlara bakın!
    Bir hatam olursa affola, sizi rahatsız eden bir mesajım olursa özel mesaj atın sileyim.

Teşekkür Teşekkür 
    9.908
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    15.844
    Toplam Teşekkür

Alıntı VOBiX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdilik danalar önde bozmazlarsa tatlı da ikram ederler ayucuklara.
    bugün de danalar öndeydi n'oldu..

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür
    1.547 Yazısı Teşekkür aldı

Pek bi ayu gördüm seni.Ralli malli birşeyler diyordun bugün.Alsatta beni geçtin ha.(bu karakteri de ilk defa kullanıyorum)cansalk kardeşim siz varya hiç vob oynamayın.Çünkü vobun işleyişinden ve bu paronayalardan asla birşey anlamamak istediğiniz ortada.Bu vobun nasıl işlediğini iyice okuyun.Tavan çekerse yada taban çekerse olağan üstü hal uygulaması diye bir yazı var mevzuatta o zaman nasıl birşey uygulayacakları belli değil.Benim de tahminim bir tarafın parası alınıp diğer tarafa verilip kapanacak.Birisi sıfırlanacak diğeri ikiye katlanacak.Bu kadar basit.Vobta her konunun önlemi alınmış.Terör belasının bile mevzuatı,Depremin bile mevzuatı yazıyor.Ha okumayıp sallayarak zırt bırt bab menkul muhabbeti ile olmuyor.Vobla ilgili siz hiçbirşey bilmiyorsunuz bence.O yüzden bulaşmayın.Tavsiyem size vobu güzelce okuyun işlerliğini sonra paranız nasıl bir ortamda güzelce anlayın.O zaman bunların hepsinden kurtulursunuz.Bir iki alırsınız demişsiniz paranızı.Zaten içerden aldığına başka eklemezsen alamayacağın tek para en son çekemediğin sermayen olur.O da vobta zaten hep söylüyoruz sermayenin azı bile çoktur.30 40 milyar 120 150 200 olunca basacaksın eft yi alacaksın cebe.Yoksa dönülmez burada öyle 200 milyarlar ile 800 800 adet long short.Hem o kadar para aracı kurumda tutulacağına bankanızda dursun daha iyi.Anlaşılan sizi önceki soygunlar epey korkutmuş.Ben size elimden gelen yardımı yaptım.İlk yapacağınız güzelce vobaşa girip korkuları yenmek için mevzuatları okumak.Dünya üzerinde sistemi kurulmuş en iyi piyasa vobtur.Her zaman söylerim.Paritelerin düzenine falan 10 çeker.Jerfin sen de hiç bulaşma.Her saniye vobta stop koyup oynayan ben orada elim gitmedi.Buhar oldum.Biz burada kalalım?Para kazanamıyormuyuz da pariteye ihtiyaç duyalım?Hiç bulaşma bu yazımı da sakla bir yerde dursun.Hadi iyi geceler size.

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür

bugün de danalar öndeydi n'oldu..
    FDow 8510 gördü.Biz ne gördük?Havamızı gördük 41250 zor geçtik.Hep söylerim dowu sallamadığımızda imkbnin dediği olur.Şu anda da vob ve imkb de acayip baskı var.Dow mow uçarken imkb artmıyorssa vob artmıyorsa biz ne halt yemeye dow artıyormuş bakıyoruz?Bal gibi gelene geçene veriyorlar.Bu vob daha çok altları istiyor.Adamlar aldıklarını iki günde dow artarken paketlediler.Mal kitleme buna denir.Dün akşam 20 dakika.Bu sabah 20 dakika.40 dakikada koca bir trend bitirdiler.Millet hala düzeltme diyor.Ben de şelale diyorum.Millet hala mal böyle kitlenmez diye kendini avutsun.Dow daha üstleri görüyor vob düşüyor milletin sistemler al veriyor.150 200 puan artıp sonra yine düşeceksek uzun vade bekleyenlerin ne gerek var ki longuna.Artık short zamanı.Tepki dediniz 42000 gördük.Daha bundan iyi fırsatmı olur.At kenara 5 10 adet 10 000 puanda vade sonunda al 5 10 milyar otur çekil kenara.Bu kadar basit.Düşecez.

15. The Following User Says Thank You to GOKHANFINDIK For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür

Alıntı cansalk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte o işi 1 2 defa daha yaparsın hadı bakalım bır soru
    kurum un ıslemlerı o gun itibariyle spk tarafından duruduruldu.ve senın poz var ve vob da ters hareket ettı.kımm kurtacak senı spk mı mkk mı vob mu

cevapp acıkk hıcbırıı...
    pardon dıyeceklerr sana ve t+2 gunu artık ne kadar yırtıldıysan paran bosa cıkacak cunkıı basımdan gectıı kardesım ya daha ne dıyeyım bab menkul bttıgında 1,5 ayda mkk dan parayıı cekemedıkk tam 1,5 ay inanmayana mk yazsımalarımı onaylıı gosterebılırım hatta mkk baskanının bılee dırektt cebını buldum konustum aadam gıkk dıyemedıı vallaaa gıkkkkk
    Bu arada vobta t+2 diye de birşey yok bunu da bilmiyorsunuz.T+1 var.Ayrıca hissede paranızın hepsini 3gün çekemezsiniz.Vobta paranızın kar hariç kısmını o akşam çekersiniz.Aracı kurumla anlaşırsanız karları da kendi cebinden anında geçerler size.Burası hisse değil.Özel aracı kurum teminatları var.Vob her şekilde sağlamda.Bunlar hep yazıyor.Vobaş takasbank spk boru gibi öttürüyorlar aracı kurumları vob konusunda.Vobta kesinlikle paranız sağlamda.Bu arada vobtaki paranızla ilgili bir bilmediğiniz daha var.Akşamları paralar devlete borç veriliyor.Devlete verilen borçlar 50 milyara kadar devlet garantisi altında.Siz de varsa 100 milyar iki kurumdan vob oynayın kurtulun bu dertten.Vobtaki teminatınız akşam devletin parasıdır.Gündüz sizindir.Devlet de aldığı parayı garanti ediyor 50 milyara kadar.Bu vob o yüzden diyorum her şekilde sağlamda.Türkiyede kimse vobta şöyle böyle bir yolsuzluk oldu diye duyamayacak haberiniz olsun.Çünkü olma şansı yok.Aracı kurum size sormadan kontratınızı sattı kapattı.Paranızı cariye çekti kendilerine aldılar.Böyle durumda da ek teminatlara el koyarlar.Aracı kurumunda fişini çekerler.Vob oynayan da kardeşim pozisyonunu takip etsin.Her akşam bakmalı bence.Yoksa vob zor.Her gün ayrı ayrı batar.Margin yer.Vob böyle.Şimdi ister güzel bir kurum bulur oynarsınız.İsterseniz böyle gece gündüz kendinizi yersiniz ve sürekli korku ile sermaye piyasalarında başarısız olursunuz.Siz yeterki para kazanın para gelir size.Şunu da unutmayın eğer oradan buradan sürekli kazık size tesadüf ediyorsa ozaman sorun sizin paranızın nasıl biryerden geldiğindedir.Biraz da bunu sormak lazım kendinize.Bir kere olur ama hep size vuruyorsa düşündürücüdür.Neyse olay bu kadar net.Güzelce düşünün işlemlerinizi iyice düşünerek yapın.Daha nasıl yardımcı oliyim.Bütün bildiklerimi anlattım.Hergün onlarca soran insanlar var msnden.Hiç durmadan seans arasında bile yazıyorum.Ben isteyene veririm cevap.Siz isteyin yeterki.Yatırımcı bilinçlensin diye gecenin2 sinde makale gibi yazıyorum.Öğrenin öğreninki hep yabancılar kazanır mantığına biz beraber darbe vuralım.Hep yabancılar kazanmaz.Piyasa kazanır.Yabancılardan da üstün milyar dolarlık yerliler var bu dünyada.
    Konu GOKHANFINDIK tarafından (09.05.09 Saat 01:27 ) değiştirilmiştir.

17. The Following 2 Users Say Thank You to GOKHANFINDIK For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    9.908
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    15.844
    Toplam Teşekkür

Alıntı GOKHANFINDIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pek bi ayu gördüm seni.Ralli malli birşeyler diyordun bugün.Alsatta beni geçtin ha.(bu karakteri de ilk defa kullanıyorum)cansalk kardeşim siz varya hiç vob oynamayın.Çünkü vobun işleyişinden ve bu paronayalardan asla birşey anlamamak istediğiniz ortada.Bu vobun nasıl işlediğini iyice okuyun.Tavan çekerse yada taban çekerse olağan üstü hal uygulaması diye bir yazı var mevzuatta o zaman nasıl birşey uygulayacakları belli değil.Benim de tahminim bir tarafın parası alınıp diğer tarafa verilip kapanacak.Birisi sıfırlanacak diğeri ikiye katlanacak.Bu kadar basit.Vobta her konunun önlemi alınmış.Terör belasının bile mevzuatı,Depremin bile mevzuatı yazıyor.Ha okumayıp sallayarak zırt bırt bab menkul muhabbeti ile olmuyor.Vobla ilgili siz hiçbirşey bilmiyorsunuz bence.O yüzden bulaşmayın.Tavsiyem size vobu güzelce okuyun işlerliğini sonra paranız nasıl bir ortamda güzelce anlayın.O zaman bunların hepsinden kurtulursunuz.Bir iki alırsınız demişsiniz paranızı.Zaten içerden aldığına başka eklemezsen alamayacağın tek para en son çekemediğin sermayen olur.O da vobta zaten hep söylüyoruz sermayenin azı bile çoktur.30 40 milyar 120 150 200 olunca basacaksın eft yi alacaksın cebe.Yoksa dönülmez burada öyle 200 milyarlar ile 800 800 adet long short.Hem o kadar para aracı kurumda tutulacağına bankanızda dursun daha iyi.Anlaşılan sizi önceki soygunlar epey korkutmuş.Ben size elimden gelen yardımı yaptım.İlk yapacağınız güzelce vobaşa girip korkuları yenmek için mevzuatları okumak.Dünya üzerinde sistemi kurulmuş en iyi piyasa vobtur.Her zaman söylerim.Paritelerin düzenine falan 10 çeker.Jerfin sen de hiç bulaşma.Her saniye vobta stop koyup oynayan ben orada elim gitmedi.Buhar oldum.Biz burada kalalım?Para kazanamıyormuyuz da pariteye ihtiyaç duyalım?Hiç bulaşma bu yazımı da sakla bir yerde dursun.Hadi iyi geceler size.
    bugün bir ara boğalığım tuttu işte.. baktım piyasanın tepki verecek gücü yok, döndün tekrar kısaya ve kısa girdim geceye.. zirve 34.800 idi.. o seviyelere yakın yerler denense de daha yukarısı yok artık benim için.. asıl yönüm kısa, ama arada kısa süreli boğalığım tutar..

arada ruh halim bozuluyor, istikrarı kaybediyorum ve 1 kademeye bile döndüğüm oluyor.. yada piyasa yataysa ufunet basıyor, kendimi al-sata veriyorum can sıkıntısından.. akşam bir baktım işlemlerime ben bile kendime yuhh sana, gökhan'ı geçtin dedim.. bazende 1 hafta otururum pozda..yani tamamen ruh halime bağlı..

fazla parayla girmem zaten paritelere.. sadece deneme amaçlı, birazda meraktan ufak bir hesap açtırıp tecrübe etmek istiyorum.. yoksa vob'dan vazgeçmem, çok şükür bana bir ev aldırdı vob.. senin de dediğin gibi para büyüyünce hemen dışarı atacaksın.. baktım ki para büyüyünce sağlıklı karar veremiyorum, cesaretim zayıfladı korkak poz almaya başladım, 1 kar 2 zarar yazmaya başladım aldığım pozlarda.. dedim at dışarı ve küçük miktarla yine eski cesaretine kavuş..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 804 kullanıcı var. (0 üye ve 804 konuk)