Sayfa 3240/13018 İlkİlk ... 224027403140319032303238323932403241324232503290334037404240 ... SonSon
156216 sonuçtan 38.869 ile 38.880 arası

Konu: 1.VoBjektif Seans Odasi

Teşekkür Teşekkür 
    120
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    985
    Toplam Teşekkür
    422 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı catedral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teo cum geyik topiğinde bir sorum var senden de cevap bekliyorum canım
    linki rica edeyim, geyikteki yazınızın...
    Bu forumda yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu görüŞler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yer
    Eski Saray
    Teşekkür Teşekkür 
    5.603
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    11.611
    Toplam Teşekkür
    2.720 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı teo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    linki rica edeyim, geyikteki yazınızın...

Bekliyorus

http://www.voborsa.com/forum/biri-ge...80.html?t=5180

3. The Following User Says Thank You to catedral For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    62
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    209
    Toplam Teşekkür
    78 Yazısı Teşekkür aldı

ŞUBAT VADE :
    Sözüm teknigi önemsemeyenlere deyildir , hiç bir gereksiz taetışmanın tarafı olmak istemem , EW ye göre amatörce bir sayımımı paylaşmak istedim hepsi bu ,
    5.5 .1 düşüşünün hedefi 32000 civarı , kısaları kapama noktası ,
    5.5.2 yükselişinin hedefi 34o50 , uzun kapama kısaya geçme,
    5.5.3 ov li düşüş hedefi 28500 , kısa kapama bir miktar uzun ,
    5.5.4 yükselişi hedef 31400 , uzun kapayıp kısaya geçme ,
    5.5.5 son düşüş , hedefi 23500 , kısa kapayıp uzuna geçme ,
    Yatırım tavsiyesi deyildir , amatörce bir öngörüdür.

5. The Following 3 Users Say Thank You to saganak For This Useful Post:

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür
    33.405 Yazısı Teşekkür aldı

BANGA mühim

7. The Following User Says Thank You to Astatin For This Useful Post:

Yer
    Eski Saray
    Teşekkür Teşekkür 
    5.603
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    11.611
    Toplam Teşekkür
    2.720 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı saganak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ŞUBAT VADE :
    Sözüm teknigi önemsemeyenlere deyildir , hiç bir gereksiz taetışmanın tarafı olmak istemem , EW ye göre amatörce bir sayımımı paylaşmak istedim hepsi bu ,
    5.5 .1 düşüşünün hedefi 32000 civarı , kısaları kapama noktası ,
    5.5.2 yükselişinin hedefi 34o50 , uzun kapama kısaya geçme,
    5.5.3 ov li düşüş hedefi 28500 , kısa kapama bir miktar uzun ,
    5.5.4 yükselişi hedef 31400 , uzun kapayıp kısaya geçme ,
    5.5.5 son düşüş , hedefi 23500 , kısa kapayıp uzuna geçme ,
    Yatırım tavsiyesi deyildir , amatörce bir öngörüdür.
    Sayın sağanak

Benim arka sayfada verdiğim klasikteki formasyon hedeflerine uygun geldi sayımınız.. teşekkürler..

9. The Following 2 Users Say Thank You to catedral For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    5.260
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    7.039
    Toplam Teşekkür
    2.197 Yazısı Teşekkür aldı

yanlis anlasilma olmasin, teknigi elbette onemsiyorum, sihirli kureye bakip da yazmiyorum buraya yok kisa, yok uzun diye, ama iste
    "Yeni dönemde eğer milletvekili seçilirsem, biraz da emekli gibi yaşayıp, torunlarıma vakit ayırmak istiyorum. Seçilemezsem de TOKİ'ye geri dönerim"-TOKI Baskani!!!

11. The Following User Says Thank You to nunu For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    2.582
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.279
    Toplam Teşekkür
    249 Yazısı Teşekkür aldı

Standart ne yapmalı...

Alıntı nunu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    simdi forumlara bazen oyle grafikler koyuyorlar ki tam arap saci. surasi soyle olursa, oradan da suraya kadar sey olursa su hedefe kadar yukselir. yok efendim, tutunamazsa su noktada yatay olur, sonra bilmem ne direncini inmeye calisir, inemezse gecmeye calisir. yok elliot, yok fibonacci, yok kil, yok tuy.
    ya havle vela
    Sayın nunu,
    Bu konu çok tartışılmış ve eminim siz de çok tartışmışsınızdır.Piyasalardaki büyük oyunun küçük oyuncuları olarak kıl, tüy diye belirttiğiniz; Formasyonlar, Ewp, Fibonacci, Yatay/yükselen kanal desteği, …direnci, HO’lar ve durum gösterge indikatörleri v.b. işe yaramayacağı söyleminizden hareketle nasıl bir yol izlememizi önerirsiniz. Burada kazanmanın sırrının doğal yetenek olduğu gibi bir görüşünüz olmadığı düşüncesi ile sıradan ve teknik bilgisi olmayanlara önerinizin ne olacağını merak etmemi hoşgörü ile karşılamanızı umut ederim.

Bunların hiç biri çalışmaz, şu an çalışmadığını farketmemesinin nedeni, para kazanıyor olması,
    Kaybetmeye başlayınca o da anlıyacak, ama ne fayda, herkes aynı yoldan yaşıyarak geçiyor,tecrubenın anlamı yok...
    Obo tobo, çift dip, çift tepe, cart curt, hepsi, birilerinin bizleri çalıştığına inandırdığı şeyler...
    Çalışmaz...Neticede....
    Sayın teo,
    Sizi üzen bir zararlı trade sonrası yazdıklarınız, verdiği dersler bakımından çok hoşuma gitmiş idi.Bir süre yine bu forumda çok başarılı tradeler yaptığınıza da tanık olmuş biri olarak bu yazdıklarınızı tüm tradelerinizin yegane çıkarımı olarak mı kabul etmeliyim.Aynı soruları size de sormak isterim; burada kazanamayıp zarar eden ve piyasanın döngüsünü çözmeye çalışıp, kazanmak için burada olan siz, ben ve diğer küçük yatırımcı diye tabir edilen kişilere öneriniz nedir?

Sayın nunu ve Sayın teo’nun söylediklerine katılmadığımı ve bu piyasalarda kazanmanın formülünün şans veya yetenekle sınırlı olmadığını düşündüğümdendir sorularım.Benim mekanik bir sistemim yok, hiç olmadı veya beceremedim(yada yeterli zamanı veremedim) diyelim.Karınca kararınca okuyabildiğim teknik yöntemler vasıtasıyla ve bu forumlarda edindiğim para yönetimi ve benzeri yöntemlerle kimine göre fazla olmayan, kimine göre çok fazla kar ediyorum dönemsel bazda.Çok yetenekli ve olağanüstü doğru kararlar verebilen traderlar var elbet.Onlar zaten konu dışı.

Bol şanslar hepimize…

13. The Following 2 Users Say Thank You to mavi For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    2.582
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.279
    Toplam Teşekkür
    249 Yazısı Teşekkür aldı

yanlis anlasilma olmasin, teknigi elbette onemsiyorum, sihirli kureye bakip da yazmiyorum buraya yok kisa, yok uzun diye, ama iste
    Sayın nunu,
    Ben yazana kadar yanıtın bir kısmını vermişsiniz ama yazmış oldum.
    Başarılı trade lerinizin devamı dileklerimle...
    Bol şanslar...

15. The Following 2 Users Say Thank You to mavi For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    120
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    985
    Toplam Teşekkür
    422 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı mavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burada kazanamayıp zarar eden ve piyasanın döngüsünü çözmeye çalışıp, kazanmak için burada olan siz, ben ve diğer küçük yatırımcı diye tabir edilen kişilere öneriniz nedir? …
    Bu sorunun cevabını bilmiyorum, bende onu bulmaya çalışıyorum ama bildiğim tek şey, sizlerin yazdığı yazıları ben yıllarca deneyip kazanamadığımdır,Bu şekilde kazanıllmıyor bu benim tecrübem bunu aktardım.

Buradaki gayem sadece tecrubelerımı aktarmaktır.Hareketlı ortalama veya ew ve benzerlerını uygularak kazanılmaz, Bunun su anda farkında olmayanlara sadece bır uyarı olarak yazıyorum, Nasılsa bır gun bu benım daha once uyguladıklarımı ve kazanamadıgım yontemlerın calısmadıgını kendılerıde farkedecekler, netıcede 2x2=4 edıyor, Su an da kazanmıs olanlar bu gercegı degıstıremıyecekler uzulerek soyluyorum...

Belkıde yanlıs noktada dogruyu arıyoruz.Bu ındıkator sıstemınde veya pıvot sıstemlerınde kazanmaya yonelık bır cozum yok...Bar sıstemı open,close,hıgh,low aslında bırer safsatadan ıbaret..Bırılerı bıze bunları uygularsak para kazanacagımızı yıllarca empoze ettıler, bızler bu yazılanları uyguluyoruz ve onlar bunları uygulamayıp,sadece bızlerın elındekı paraları alıyorlar....

Baska seylere bakmak lazım gıbı gelıyor bana....
    Konu teo tarafından (12.01.09 Saat 00:15 ) değiştirilmiştir.
    Bu forumda yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu görüŞler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

17. The Following 3 Users Say Thank You to teo For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    5.260
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    7.039
    Toplam Teşekkür
    2.197 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı mavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın nunu,
    Ben yazana kadar yanıtın bir kısmını vermişsiniz ama yazmış oldum.
    Başarılı trade lerinizin devamı dileklerimle...
    Bol şanslar...
    diyorum ya, ama iste kismi var, temel analiz deseniz, onun da cok buyuk farki yok, kim bu krizin bu kadar buyuk olacagini tahmin edebilirdi ki? sevgi, saygi benden.
    "Yeni dönemde eğer milletvekili seçilirsem, biraz da emekli gibi yaşayıp, torunlarıma vakit ayırmak istiyorum. Seçilemezsem de TOKİ'ye geri dönerim"-TOKI Baskani!!!

19. The Following User Says Thank You to nunu For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    588
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.498
    Toplam Teşekkür
    784 Yazısı Teşekkür aldı

Bu sorunun cevabını bilmiyorum, bende onu bulmaya çalışıyorum ama bildiğim tek şey, sizlerin yazdığı yazıları ben yıllarca deneyip kazanamadığımdır,Bu şekilde kazanıllmıyor bu benim tecrübem bunu aktardım.

Buradaki gayem sadece tecrubelerımı aktarmaktır.Hareketlı ortalama veya ew ve benzerlerını uygularak kazanılmaz, Bunun su anda farkında olmayanlara sadece bır uyarı olarak yazıyorum, Nasılsa bır gun bu benım daha once uyguladıklarımı ve kazanamadıgım yontemlerın calısmadıgını kendılerıde farkedecekler, netıcede 2x2=4 edıyor, Su an da kazanmıs olanlar bu gercegı degıstıremıyecekler uzulerek soyluyorum...

Belkıde yanlıs noktada dogruyu arıyoruz.Bu ındıkator sıstemınde veya pıvot sıstemlerınde kazanmaya yonelık bır cozum yok...Bar sıstemı open,close,hıgh,low aslında bırer safsatadan ıbaret..Bırılerı bıze bunları uygularsak para kazanacagımızı yıllarca empoze ettıler, bızler bu yazılanları uyguluyoruz ve onlar bunları uygulamayıp,sadece bızlerın elındekı paraları alıyorlar....

Baska seylere bakmak lazım gıbı gelıyor bana....
    slında mukemmel bır yontem var sayın teo, diplere tepelere takılmadan hatta hıcbır ındıkator bıle kullanmadan, 38 40 bın arasında bır duzeltme geleceği neredeyse kesın gıbıydı,ınsan hıcbır sey bılmese bıle buna oynar, alım ıcın de satım ıcın de her zaman fırsat verıyor pıyasa, her turlu bılgı kırlenmesıne rağmen de ıslem sevıyelerı her zaman en cahıl borsacı tarafından bıle farkedılebılıyor. ncak, her gun işlem yapma sevdamız yuzunden mıdır, yoksa baska bır sey yuzunden mı bılınmez, HAY ALLAH BILE BILE BUNU NEDEN YAPTIM pozısyonları almaktan da bır turlu gerı kalmıyoruz. Ben de sızın gıbıyım. Kendıme kızfıgım cok oldu, 200 puan tepkı alayım dıye kol kesmek zorunda kaldım bırcok kez.
    Mesele bence bıraz oto kontrol ve bıraz sabır.

21. The Following 2 Users Say Thank You to tuareg For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    588
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.498
    Toplam Teşekkür
    784 Yazısı Teşekkür aldı

Bazen dıyorum kı, hıcbır sey yapmadan sabırla hexen babanın sevıyelerıne baksam daha mı ıyı ederım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 konuk)