Sayfa 151/13018 İlkİlk ... 511011411491501511521531612012516511151 ... SonSon
156216 sonuçtan 1.801 ile 1.812 arası

Konu: 1.VoBjektif Seans Odasi

Teşekkür Teşekkür 
    4.610
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.648
    Toplam Teşekkür
    494 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı halojen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mal verme soytarılığı bu başka birşey değil.... ama burdan basarlar ...ama 2-3bin puan üstten... farketmez... mal alırlarken bu kadar saçma hareketler olmuyor...

Sn halojen siz hep mal verme diyorsunuz, gercekten milyar dolarlar mertebesinde alıcı bulmaları mümkün mü ?

En son telekom arzını nasıl açıklarsınız, gercekten % 100 düşme potansiyeli olan borsaya gelecek milyar dolar olur mu ?

Benim şahsi görüşüm aşağı yukarı yontma operasyonu peşindeler ve işlerinide iyi yapıyorlar. Piyasada kolay kaybedenler azalınca zorlayarak alma peşindeler. En azından kaybetmeyecekleri kesin. Kaybetmeye başladıklarında hacim son derece düşecektir.

Borsa düşme potansiyelide yükselme potansiyelide vardır. Yanlış anlaşılmasın ben düşmez demiyorum.
    Konu hilmi tarafından (13.06.08 Saat 15:55 ) değiştirilmiştir.
    İnsanlar geleceği bilemez, düşündüğünü veya duyduğunu değil gördüğünü trade et, terse giderse stop yap.
    ---------------
    Burada yer alan bilgi ve yorum yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, hele al-sat tavsiyesi hiç değildir.

Teşekkür Teşekkür 
    4.610
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.648
    Toplam Teşekkür
    494 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı halojen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mal verme soytarılığı bu başka birşey değil.... ama burdan basarlar ...ama 2-3bin puan üstten... farketmez... mal alırlarken bu kadar saçma hareketler olmuyor...

Sn halojen siz hep mal verme diyorsunuz, gercekten milyar dolarlar mertebesinde alıcı bulmaları mümkün mü ?

En son telekom arzını nasıl açıklarsınız, gercekten % 100 düşme potansiyeli olan borsaya gelecek milyar dolar olur mu ?

Benim şahsi görüşüm aşağı yukarı yontma operasyonu peşindeler ve işlerinide iyi yapıyorlar. Piyasada kolay kaybedenler azalınca zorlayarak alma peşindeler. En azından kaybetmeyecekleri kesin. Kaybetmeye başladıklarında hacim son derece düşecektir.

Borsa düşme potansiyelide yükselme potansiyelide vardır. Yanlış anlaşılmasın ben düşmez demiyorum.
    İnsanlar geleceği bilemez, düşündüğünü veya duyduğunu değil gördüğünü trade et, terse giderse stop yap.
    ---------------
    Burada yer alan bilgi ve yorum yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, hele al-sat tavsiyesi hiç değildir.

Teşekkür Teşekkür 
    120
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    985
    Toplam Teşekkür
    422 Yazısı Teşekkür aldı

Tecrübeme göre en önemli bir ipucu yazayım.

H4 veya 240 dakikalık barı son 5 dakika kala ne tarafa doğru açarlarsa yön o tarafa oluyor.

Bu bar her 4 saatte bir atıyor...
    Bu forumda yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu görüŞler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Teşekkür Teşekkür 
    120
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    985
    Toplam Teşekkür
    422 Yazısı Teşekkür aldı

Tecrübeme göre en önemli bir ipucu yazayım.

H4 veya 240 dakikalık barı son 5 dakika kala ne tarafa doğru açarlarsa yön o tarafa oluyor.

Bu bar her 4 saatte bir atıyor...
    Bu forumda yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu görüŞler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yer
    Mersin
    Teşekkür Teşekkür 
    342
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    91
    Toplam Teşekkür
    62 Yazısı Teşekkür aldı

Demek ki neymiş: Verinin ne olduğu önemli değil, verinin nasıl algılandığı önemliymiş. Zaten bu kadar kötü haber batan şirketler vs rağmen DOW 12000-12500 arasında dansözlük yapmıyor mu? Burdaki abiler de işlerine hangisi gelirse... Yakında huniyi başımıza geçirecekler bu gidişle...
    -Objektif giriş ve çıkış

-Para yönetimi

-Hareketli stoploss

Bu üçüne uymuyorsanız ne kadar paranız olursa olsun VOBda uzun vadede para kazanmanız imkansızdır.

-----------------------------------------

Burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yer
    Mersin
    Teşekkür Teşekkür 
    342
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    91
    Toplam Teşekkür
    62 Yazısı Teşekkür aldı

Demek ki neymiş: Verinin ne olduğu önemli değil, verinin nasıl algılandığı önemliymiş. Zaten bu kadar kötü haber batan şirketler vs rağmen DOW 12000-12500 arasında dansözlük yapmıyor mu? Burdaki abiler de işlerine hangisi gelirse... Yakında huniyi başımıza geçirecekler bu gidişle...
    -Objektif giriş ve çıkış

-Para yönetimi

-Hareketli stoploss

Bu üçüne uymuyorsanız ne kadar paranız olursa olsun VOBda uzun vadede para kazanmanız imkansızdır.

-----------------------------------------

Burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Teşekkür Teşekkür 
    106
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    90
    Toplam Teşekkür
    64 Yazısı Teşekkür aldı

Bu Petrolde Veri Böyle Geliyosa Iyi

Bende Kiyamadim Shortlarima Yakinda Bana Kiyacaklar Ilk 5 9 Milyon Ytl Satişta 19 Kademe Yukari Saticilar 5100 19 Kademe Aşaği Alicilar 2000

Teşekkür Teşekkür 
    106
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    90
    Toplam Teşekkür
    64 Yazısı Teşekkür aldı

Bu Petrolde Veri Böyle Geliyosa Iyi

Bende Kiyamadim Shortlarima Yakinda Bana Kiyacaklar Ilk 5 9 Milyon Ytl Satişta 19 Kademe Yukari Saticilar 5100 19 Kademe Aşaği Alicilar 2000

Teşekkür Teşekkür 
    1.705
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.670
    Toplam Teşekkür
    3.069 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı hilm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

devamlı yeni dip gösterdiklerine göre, almadıkları kesin en azından...

yabancı payı hala %70'lerde... tepeden 20bin puan aşağıda olmamıza rağmen bana göre iyi bir seviyede... ya yeni kek yabancıya veriyorlar malı... yada da gerçekten batağa saplandılar kendi alışlarına veriyorlar...

alıcı kalmayınca da çek yukarı... vitrini düzelt... oh ne ala memleket..

Teşekkür Teşekkür 
    1.705
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.670
    Toplam Teşekkür
    3.069 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı hilm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

devamlı yeni dip gösterdiklerine göre, almadıkları kesin en azından...

yabancı payı hala %70'lerde... tepeden 20bin puan aşağıda olmamıza rağmen bana göre iyi bir seviyede... ya yeni kek yabancıya veriyorlar malı... yada da gerçekten batağa saplandılar kendi alışlarına veriyorlar...

alıcı kalmayınca da çek yukarı... vitrini düzelt... oh ne ala memleket..

Teşekkür Teşekkür 
    1.405
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.394
    Toplam Teşekkür
    771 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı traderx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    49 neki 50-51 arası diyorum ben spot için
    fakat şunuda unutmayalım piyasa kötü tek çiçekle de bahar gelmiyor baktığımız
    hiç bir data yada göstergeye güvenmeme zamanı

tepkinin bitiminden sonra zayıf görünümlü %60 gibi aşağı eğilimli yataya girebilir
    2-3 hafta gibi ama bu yazdıklarım pek güvenilir değil piyasaya gereken özeni veremiyorum son günlerde yanılma ihtimalim yüksek.

vakit görüneni değil görünmeyini karanlıkta kalanı farkedebilme zamanı ve görünen hiç bir dataya güvenmeme zamanı, mesela ben bugün grafiğe hiç bakmadım, alıcı satıcılara bir iki kez baktım okadar ayrıca yataylıkta, trend gibi bu piyasanın bir sac ayağı olmazsa olmaz ve çok normal.

düşük kaldıraç çok keyifli sıkıntı stres buhran yok çok güzel tavsiye derim

Teşekkür Teşekkür 
    1.405
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.394
    Toplam Teşekkür
    771 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı traderx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    49 neki 50-51 arası diyorum ben spot için
    fakat şunuda unutmayalım piyasa kötü tek çiçekle de bahar gelmiyor baktığımız
    hiç bir data yada göstergeye güvenmeme zamanı

tepkinin bitiminden sonra zayıf görünümlü %60 gibi aşağı eğilimli yataya girebilir
    2-3 hafta gibi ama bu yazdıklarım pek güvenilir değil piyasaya gereken özeni veremiyorum son günlerde yanılma ihtimalim yüksek.

vakit görüneni değil görünmeyini karanlıkta kalanı farkedebilme zamanı ve görünen hiç bir dataya güvenmeme zamanı, mesela ben bugün grafiğe hiç bakmadım, alıcı satıcılara bir iki kez baktım okadar ayrıca yataylıkta, trend gibi bu piyasanın bir sac ayağı olmazsa olmaz ve çok normal.

düşük kaldıraç çok keyifli sıkıntı stres buhran yok çok güzel tavsiye derim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 548 kullanıcı var. (0 üye ve 548 konuk)