Sayfa 12816/13018 İlkİlk ... 11816123161271612766128061281412815128161281712818128261286612916 ... SonSon
156216 sonuçtan 153.781 ile 153.792 arası

Konu: 1.VoBjektif Seans Odasi

Yer
    AVRUPA
    Teşekkür Teşekkür 
    181
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.800
    Toplam Teşekkür
    1.296 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı last trader Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi ve ya kötü seversin sevmessin TÜRKİYE CUMHURİYETİ başbakanı na ayakkabı atılacak ve buna sevinilecek çok ayıp bir şey bu.
    Ben şahsen RTE yi sevmiyorum ama o ayakkabı ona değil bana atılmıştır,ve şunuda biiyorum rte yi sevmeyen ler bu olaya gülmüştür,gülenerede yazıklar olsun
    haburda olanları yaşananları gordu tum turkıye

ermenılerle ısvıcrede kapalı kapılar ardında yapılan gızlı goruşmeler ve bursa da azerı bayragına yapılan şerefsızlıklerı ben hala unutmadım.

Erdoğan’ın danışmanı Cüneyd Zapsu, Amerikalılara Tayip Erdoğan hakkında, “Bu adamı kullanın!” dedi.
    İşte American Enterprise Institute adlı düşünce kuruluşundaki konuşmanın teyp kaydı:
    This man is an honest man. And he has his own beliefs and he is true to his beliefs. Please try to… I’d say “exploit”(sömürmek,istismar etmek, kendi çıkarına kullanmak) is a bad word, but kullanmak or use… (Zapsu burada Türkçe kullanmak sözcüğünü telaffuz ediyor ve İngilizce nasıl denir anlamında dinleyicilere bakıyor ve bir Türk dinleyicinin hatırlatması üzerine sözlerine devam ediyor) take advantage of this man. Because this person has so much credibility, because of his own beliefs in the Muslim world and he believes in the Western style democracy. I think instead of pushing him down, putting him to the drain, use… Here and in Europe you should take advantage of that. This is my offer… (http://www.milliyet.com.tr/2006/04/1...t/axsiy02.html)

2. The Following 3 Users Say Thank You to kayahan For This Useful Post:

Yer
    AVRUPA
    Teşekkür Teşekkür 
    181
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.800
    Toplam Teşekkür

Alıntı enorton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet aynen katılıyorum, ben de AKP politikalarını hiç sevmem ama Başbakanımıza yapılan hakaret milletimize yapılmıştır... Şiddetle kınıyorum...
    Türkiye Ermenileri Patriği II. Mesrob, 22 Temmuz seçimlerinde AKP’yi destekleyeceklerini açıkladı. (http://www.yenisafak.com.tr/politika.../destekleyecek)

4. The Following 3 Users Say Thank You to kayahan For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    1.047
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    226
    Toplam Teşekkür
    76 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı ccarcabuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayakabı atmak artık demode oldu.
    Bush efendiden sonra önüne gelen birbirine ayakkabı atar oldu.
    Yazık.
    başbakana yazar kasa atıldığınıda hatırlıyorum.Ama moda olmamıştı.
    Atmasının çok zor olmasından herhalde...

6. The Following 2 Users Say Thank You to minyas22 For This Useful Post:

Yer
    AVRUPA
    Teşekkür Teşekkür 
    181
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.800
    Toplam Teşekkür

Alıntı zozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi pkk lının Türkiye Cumhuriyeti Başbakanına ayakkabı atmasının savunulacak hoş görülecek hiç bi tarafı yok. Sevilir yada nefret edilir yaptıklarını eleştirir karakterini yapısını beğenmessiniz bu doğaldır ama aldığı sıfata (Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı) Saygı duymak zorundayız...
    Erdoğan, AJC örgütünden bugüne kadar “cesaret ödülü” alan 10 kişi içinde Yahudi olmayan tek kişi.
    Tayyip Erdoğan’a “cesaret ödülü” veren “American Jewish Congress” (AJC) adlı kuruluş, WJC’ye bağlı.
    Theodore Herzl tarafından Dünya Musevilerini bir “ulusal yurda” kavuşturma amacıyla 19. yüzyıl sonunda kurulan “World Jewish Congress” (WJC) İsrail devletini kurmakla amacını gerçekleştirmiş bir Yahudi teşkilatıdır.
    Daha önce AJC tarafından 10 kadar kişi ödüle lâyık görülmüştü; bunlar arasında İsrailli veya Musevi olmayan tek kişi Tayyip Erdoğan. Listede İsrail’in önemli bütün başbakanları var. Türkiye başbakanına bu ödülün verilmesi de, verildiği mekân da anlamlı: HSBC bankasının New York merkezi… (http://www.yenisafak.com.tr/arsiv/20...5/tkivanc.html)

8. The Following 4 Users Say Thank You to kayahan For This Useful Post:

Yer
    AVRUPA
    Teşekkür Teşekkür 
    181
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.800
    Toplam Teşekkür

Alıntı enorton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet aynen katılıyorum, ben de AKP politikalarını hiç sevmem ama Başbakanımıza yapılan hakaret milletimize yapılmıştır... Şiddetle kınıyorum...
    Kuzey Irak’ta askerlerimizin başına çuval geçirildi. Buna ciddi hiçbir tepki gösterilemedi. 13.Üstelik ağır ve ciddi çuval olayı sonrası “ABD’ye nota verecek misiniz?” sorusuna başbakan şöyle veciz(!) bir cevap verdi: “Bu müzik notası değil. Öyle aklınıza her estiğinde verilmez. Ağırlığı ve ciddiyeti vardır.” (http://www.hurriyet.com.tr/agora/art...sid=1&aid=2257)
    14. Erdoğan’dan enteresan bir açıklama: “Amerika’nın düşündüğü Büyük Ortadoğu Projesi var ya, Genişletilmiş Ortadoğu Projesi; Diyarbakır işte bu proje içinde bir yıldız, bir merkez olabilir. Bunu başarmamız lazım.”
    (15 Şubat 2004, Kanal D, Teke Tek Programı) 18.02.2004. Hürriyet Gazetesi, sayfa: 20.
    15. Sözde Ermeni Soykırımı meselesinde Dışişleri bakanlığı, yetersiz kaldı. Üstelik Sözde Ermeni soykırım yasasını kabul eden ülkelere yenileri eklendi: İsviçre (2003), Slovakya (2004), Hollanda (2004), Polonya (2005), Litvanya (2005), Arjantin (2006)…

10. The Following 5 Users Say Thank You to kayahan For This Useful Post:

Yer
    New York
    Teşekkür Teşekkür 
    2.491
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.400
    Toplam Teşekkür
    834 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı HELIKOPTER BEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haburda olanları yaşananları gordu tum turkıye

ermenılerle ısvıcrede kapalı kapılar ardında yapılan gızlı goruşmeler ve bursa da azerı bayragına yapılan şerefsızlıklerı ben hala unutmadım.

Erdoğan’ın danışmanı Cüneyd Zapsu, Amerikalılara Tayip Erdoğan hakkında, “Bu adamı kullanın!” dedi.
    İşte American Enterprise Institute adlı düşünce kuruluşundaki konuşmanın teyp kaydı:
    This man is an honest man. And he has his own beliefs and he is true to his beliefs. Please try to… I’d say “exploit”(sömürmek,istismar etmek, kendi çıkarına kullanmak) is a bad word, but kullanmak or use… (Zapsu burada Türkçe kullanmak sözcüğünü telaffuz ediyor ve İngilizce nasıl denir anlamında dinleyicilere bakıyor ve bir Türk dinleyicinin hatırlatması üzerine sözlerine devam ediyor) take advantage of this man. Because this person has so much credibility, because of his own beliefs in the Muslim world and he believes in the Western style democracy. I think instead of pushing him down, putting him to the drain, use… Here and in Europe you should take advantage of that. This is my offer… (http://www.milliyet.com.tr/2006/04/1...t/axsiy02.html)
    Beni anlamadın galiba bende sevmiyorum,benimde bildiğim okuduğum duyduğum düşündüğüm şeyler var ama yazamam ben buralarda,neyse ayakkabı olayına gülenlerin benim gözümde o atandan farkı yoktur okadar...sebeplerini önceki mesajlarımda yazdım....

12. The Following 3 Users Say Thank You to last trader For This Useful Post:

Yer
    AVRUPA
    Teşekkür Teşekkür 
    181
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.800
    Toplam Teşekkür

Alıntı zozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi pkk lının Türkiye Cumhuriyeti Başbakanına ayakkabı atmasının savunulacak hoş görülecek hiç bi tarafı yok. Sevilir yada nefret edilir yaptıklarını eleştirir karakterini yapısını beğenmessiniz bu doğaldır ama aldığı sıfata (Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı) Saygı duymak zorundayız...
    kusura bakma kardaş alma garıbın ahını derken tekel ışçılerını kastettım.

14. The Following 2 Users Say Thank You to kayahan For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    2.062
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.220
    Toplam Teşekkür
    542 Yazısı Teşekkür aldı

yan forumdan kentuf usta N guzel yazı yazmışş gece gece tebessüm etdirdi...H.BEN kardeş kapa artık konuyu sabaha kadar Coppy paste yapsan nafile.. Sİyasete girmeyeleimm. yeri burası değill..

Alıntı kentuf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vade sonuna iki gün kalmıştı.ses kayıtlarını bir akinonyalı ele geçirmiş pehh.
    --- EFG nazlı gelin garantiye sordu .Yavrum hepsi seninmi.
    ---Garanti de ona yok canim senin malın benim malım ne fark eder dedi
    ---credit suise o sırada yoldan geçen credit suise ( kadınmı erkekmi bilemiyoruz ) de kendinizce gelin güvey olmayın bakim ben ne dersem o olur dedi.
    Derken birbirlerine girdiler.
    İş yatırım Kavgadan istifade ver gülüm al gülüm muhabbeti yapmış iş yatırım .adı üstünde işten iş çıkarıyor.
    Turkish Türk işini bilir tren nereye o oraya .Trenden bağrmış millete aloo hadi ben gidiyorum gelen yokmu.
    Yatırım Finansman O sen git biz gelmiyoz yukarıda havalar daha iyi.
    İng Yahu kardeşim karar verin dümbelek olduk aşağı yukarı.
    oyak oy anam oy oyula oyula her tarafım yara bere oldu.
    marbaş Hepiniz karı gibi adamlarsınız 1000 taneyi görünce üçüşüyonuz benim gibi koysanıza kafasına kafasına.
    Halk Ben halkın çoçuğuyum iki kademe olsa yeter evde çoluk çoçuk aç aç bekler.
    Deutsche Alayınız sazan alimallah.
    Deniz Her yol paris bugün ne yapıyoz .
    akbank kodummu oturtururum kimse bir şey diyemez
    sanko haa o tarafamı devam edelim arkadaşlar
    Tera Sosisli mayönezli olsun
    Mira dalgalandı gine imkb semaları ver ule ver
    pehh.
    Hayatta BaşarıLı oLmak, iyi biR eLe sahip oLmak değiL, Kötü Bİr eL iLe iyi oynamaktır..!!!

PBNİYB : Parayı Basan N isterse Yapar Borsası

Teşekkür Teşekkür 
    4
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    8
    Toplam Teşekkür
    4 Yazısı Teşekkür aldı

Standart Deneme..Deneme..Deneme..

Kimsecikleri rahatsız etmeden deneme yapalım , değil mi..?
    Deneme..deneme..
    ilk mesaj..

17. The Following 3 Users Say Thank You to nikimyokbenimamca For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    1.462
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.915
    Toplam Teşekkür
    553 Yazısı Teşekkür aldı

Helikopter ben adlı arkadaşım önce sapla samanı ayıracaz herkesten alıntı yapıp sanki biz akp yandaşıymışız gibi anti akp propagandası yapmanın alemi yok. bu sölediklerinin hepsinin var olan konuyla uzak yakın hiç bi alakası yok ipe sapa gelmez bi şerfsizin bilmem ne kurdistan diye bağararak Turkiye Cumhuriyetinin Başbakanına ayakkabı fırlatmasın kabul edilebilecek sevinilebilecek bi tarafı yok ve bunun güzel bi şey oldunu kabul etmek için sağdan soldan arşivden yok bilmem nerden bulunan gazete küpür röpartaj vs.vs kanıt olarak göstermenede gerek yok çok sevinmek istiyosan sevin....
    "Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur..."(NFK)

19. The Following 5 Users Say Thank You to zozo For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    2.062
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.220
    Toplam Teşekkür
    542 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı nikimyokbenimamca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deneme..deneme..
    ilk mesaj..

hoşgeldin ... biri geyik muhabbetler mi demişti diye bi topik vardıorda denesen.. belki birkaş ustadın uykusu tutmaz.. bir kaç konu paylaşırrrr..
    Hayatta BaşarıLı oLmak, iyi biR eLe sahip oLmak değiL, Kötü Bİr eL iLe iyi oynamaktır..!!!

PBNİYB : Parayı Basan N isterse Yapar Borsası

Teşekkür Teşekkür 
    15.676
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    10.563
    Toplam Teşekkür
    3.668 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı nikimyokbenimamca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deneme..deneme..
    ilk mesaj..
    Hoş geldin..geç otur şöyle,sıvış bir köşeye...

Bu köşe kış köşesi,şu köşe yaz köşesi ..ortada su şisesi...

Burası RTE sevmiyenlerin,ama başkada desteklenecek kimseyi bulamayanların köşesi.. kimse şeyetmiyor..sevmiyor ama ne hikmetse...şeyyy...kem küm....

Yawww ben neler diyorum gecenin bu saatinde,hiç sevmediğim şeyleri yapıyorum ince ince...
    ataturkungencligehitabesi.com
    "Dünyada her millet icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." Mustafa Kemal ATATÜRK

Unutma ki,yüksekte yer tutanlar,aşağıdakiler kadar emniyette değildir.
    Şeyh Edebalı

"Ebu Cehillerin,Ebu Süfyanların ve Ebu Leheblerin kağıttan putlarını yıkacağım" Allahın izniyle...Mü'min Ayu

Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi olamaz.Başkalarının önerilerine göre yatırım kararı verirseniz zarar edebilirsiniz.

22. The Following User Says Thank You to EMEKDAR For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 47 kullanıcı var. (0 üye ve 47 konuk)