Sayfa 601/3250 İlkİlk ... 10150155159159960060160260361165170111011601 ... SonSon
39000 sonuçtan 7.201 ile 7.212 arası

Konu: VOBjektif Seans Odası

Teşekkür Teşekkür 
    17.466
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    20.796
    Toplam Teşekkür
    7.064 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı yaso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl tesbit ediyolar?
    çok büyük pozisyon mu açıyosun da anlıyo bunlar.? çok ilginç üstad yaa..
    Arkadaşım herşey elektonik ortamda havuz ortada, havuzu dolduran musluklar ortada, boşaltım sistemi ayarlamak ve havuzdaki suyun seviyesini alçaltıp yükseltmek hiçde zor değil, daha nasıl anlatayım, havuz problemi çözmek kadar kolay bir problem varmı? güniçinde havuzun seviyesine göre tüm musluklardan damlayan yada akan belirlenebilir, çok zor değil. güniçi uzlaşma neden değişiyor sanıyorsun sen?
    ** Savaşa başlarken ve masaya otururken her ihtimali göz önüne al!.. Ve kendini en kötü duruma hazırla!
    Hun İmparatoru ATİLLA

2. The Following 4 Users Say Thank You to bull market For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    13.899
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    189.930
    Toplam Teşekkür
    23.313 Yazısı Teşekkür aldı

Bu Özgür Borsacı nerde? temettühden bahsediyordu, 5000 puanı rüyanda görürsün diyordu. Dipde tepe arayıp tam tepeyi bulamayız diyordu, Tepe 6000 puan şaştı. Dipden 9000 puan oldu.

Demekki neymiş?

Hiçbirşeyden emin olmayacakmışşın.
    Bilmediğin işlere bulaşmayacakmışsın hadi bulaştın forumlarda yorum yapmayacakmışşın.

Ha kendin oynamak serbest.

Jelibon.
    Ben kesinlikle VOB için bir hiçbirşey yazmıyorum, analizlerim amerikan borsaları içindir. Kişisel görüştür.

4. The Following 8 Users Say Thank You to jelibon For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    22.658
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.559
    Toplam Teşekkür
    6.153 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı bull market Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım herşey elektonik ortamda havuz ortada, havuzu dolduran musluklar ortada, boşaltım sistemi ayarlamak ve havuzdaki suyun seviyesini alçaltıp yükseltmek hiçde zor değil, daha nasıl anlatayım, havuz problemi çözmek kadar kolay bir problem varmı? güniçinde havuzun seviyesine göre tüm musluklardan damlayan yada akan belirlenebilir, çok zor değil. güniçi uzlaşma neden değişiyor sanıyorsun sen?
    Peki abi short adedi ile long adedi aynı değil mi her zaman? Yani bir küçük yatırımcı kısa ise karşılığında da genellikle bir küçük yatırımcı uzun değil midir? Bir tarafın aleyhine işlem yapmaya çalıştıklarında diğer tarafın işine gelmez mi? Topyekün KY'ye karşı hareket matematiksel olarak imkansız gibime geliyor...

6. The Following 8 Users Say Thank You to Strategist For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    1.705
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.670
    Toplam Teşekkür
    3.069 Yazısı Teşekkür aldı

sanal yarışmaları da bu yüzden düzenlemeye başladılar... sistemlerinin deşifre olma oranını ölçmek için... birinciye verdikleri para 5-10bin... 1 ayda parayı 10'a katlayan adam için çerez parası...

8. The Following 7 Users Say Thank You to halojen For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    3.167
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    451
    Toplam Teşekkür
    130 Yazısı Teşekkür aldı

Uluslararası pala kafa karıştırmayı iyi biliyor, paritelere veriyor, borsaları alıyor...

10. The Following 4 Users Say Thank You to seko For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    2.246
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.878
    Toplam Teşekkür
    1.116 Yazısı Teşekkür aldı

Bir ''BULLISH WOLF VAVE'' dalgasının ardından 6 dalganın üzerinde (hedef noktası yani) hareketin devamını beklerim şu an 60 dk grafikte kanal boyunca ilerliyor. Bu durumda 69000 olsun bir milyon çiçek açsın hazır cümle ky short ken PY' nin arayıpta bulamadığı tüm pozisyonlar naturel olarak gelişti! Hayırlı uğurlu olsun cümleten geçmiş olsun!

12. The Following 2 Users Say Thank You to AMON RA For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    22.480
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    8.187
    Toplam Teşekkür
    2.054 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı ATHLON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sebepledir ki...225 250 üstünde kısalar çok dikkat etmeli...
    Bide söyle düşünmek lazım portekiz olayı palayı bozmuş olabilir geceye ne olacağı belli değil Avrupa sancılı yani belirsiszlik var yukseltip elimize verebilirler sadece bir düşünce

14. The Following 3 Users Say Thank You to oguzhan For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    17.466
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    20.796
    Toplam Teşekkür

Kim ne derse desin, ben bikaçgün aldığım pozu alimde tutmaya göreyim, başıma gelen hep aynı şey olmuştur, bu elektronik ketenpereyi bertaraf edecek sistem şart oldu, nasıl olacağını arştırıdım, bikaç yerden değişik pozlarda kaldım, mesela A kurumundan oransal olarak 2 adet kısa aldıysam, B kurumundan 8 adet uzun oldum böylece uznda kaldım terse geldim, her ikisinide kısada bıraktım yine öyle, kurumun birini kapayım öbürünü uzna geçtim, üçüncü aracıdan poz aldım onu yaptım bunu yaptım olmadı, demekki sürekli net pozları ölçen bir sistemleri var ve her açılan pozun hesabını denetliyor, muazzam bişey olması şart değil, bir program rahat yapılabilir, işin ilginci kazançlı pozu fazla taşıttırmıyorlar, oda başka bir tespit, yani kazancın üstüne oturtturmuyorlar, arada o pozları kapayacan takrar açacan hemen, yada değişik aracı kurumdan açacan, o zaman belki toplamda bişeyler oluyor, saygılar.
    ** Savaşa başlarken ve masaya otururken her ihtimali göz önüne al!.. Ve kendini en kötü duruma hazırla!
    Hun İmparatoru ATİLLA

16. The Following 2 Users Say Thank You to bull market For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    13.899
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    189.930
    Toplam Teşekkür
    23.313 Yazısı Teşekkür aldı

Bu ay sonuna kadar altının dibini bulan köşeyi döner. Ya 1080-1095 arasında ya 1040-1070 arasında.

Peki bu niye oluyor. Çin ben alacam daha, diyor piyasa artıyor, Bu sefer diyorki ben bu fiyattan almam geri çekilsin önce.

Jelibon.
    Ben kesinlikle VOB için bir hiçbirşey yazmıyorum, analizlerim amerikan borsaları içindir. Kişisel görüştür.

18. The Following 6 Users Say Thank You to jelibon For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    17.466
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    20.796
    Toplam Teşekkür

Alıntı Strategist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki abi short adedi ile long adedi aynı değil mi her zaman? Yani bir küçük yatırımcı kısa ise karşılığında da genellikle bir küçük yatırımcı uzun değil midir? Bir tarafın aleyhine işlem yapmaya çalıştıklarında diğer tarafın işine gelmez mi? Topyekün KY'ye karşı hareket matematiksel olarak imkansız gibime geliyor...
    Senin açtığın her pozun karşılığına kendisini koyan bir sitem bu, yani karşılığında başka KY var dersen hata olur, es kaza başka ky açtıysa bile onunda karşılığında poz alıyorki, herkez siteme karşı olsun, bu durum böyle olmazsa olmaz zaten
    Hun İmparatoru ATİLLA

20. The Following 2 Users Say Thank You to bull market For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.077
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.831
    Toplam Teşekkür
    915 Yazısı Teşekkür aldı

Ne diyosunzu siz? sen 100 kontratı iki üç gün elinde tutda gör bakalım neler oluyor, yani bu konuda tartışmak istemiyorum, herkezin gözlemleri kendine olsun diyim geçeyim en iyisi, ben sadece gözlemimi vede olan bitenin hangi nedenlerden dolayı gerçekleştiğini kaleme almaya çalıştım o kadar.
    şimdi illaki çoğunluk terse yakalanınca kaybedicek. bizim amacımız çoğunluk terse geldiğinde palanın tarafta olmak. kazanmanın yolu budur. yükseliyor piyasa birileri zirve arıyor shortluyor boyuna böyle ortamda kıytırık hareketli ortalama bile iş yapıyor. 2 filtre koy yatayda az işlem yaptırsın az kazan trendde kazan. 100 kontrat değilde 30 kontratla kazan. 30 taneyi az bulanda başının çaresine baksın kardeşim.

22. The Following 3 Users Say Thank You to cırcır For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    2.246
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.878
    Toplam Teşekkür
    1.116 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı jelibon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ay sonuna kadar altının dibini bulan köşeyi döner. Ya 1080-1095 arasında ya 1040-1070 arasında.

Peki bu niye oluyor. Çin ben alacam daha, diyor piyasa artıyor, Bu sefer diyorki ben bu fiyattan almam geri çekilsin önce.

Jelibon.
    Celibon üstad yorumlarını büyük beğeni ve takdirle izliyorum! İyiki varsın!

24. The Following 7 Users Say Thank You to AMON RA For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 402 kullanıcı var. (0 üye ve 402 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri