Alıntı Cerphin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iyi peki.. sen bildiğin yolda devam et diyeyim o zaman..

bende matriks yok.. sistem tester, metastock da yapılmış test sonuçları..

iki programı karşılaştıracak kadar arasındaki farkları bildiğine göre o sistem tester sonucunun da matriks değil metastock olduğunu şıp diye anlaman lazımdı..

neyse, sen herşeyi biliyorsun, biz hiçbir şey bilmiyoruz.. tavırlarından uzlaşmacı biri olmadığın belli zaten..

verdiğin sistemi, bu şekli ile değil 1 yıl, 1 ay bile kullanmam ben.. sana başarılar....
pardon ya yanılmışım.4 aylık test etmenin amacını anlıyamadım o yüzden.kel alaka geldi birden neden 1 yıl diilde 4 ay.yoksa sen 4 ay öncesiylemi para yatırıyosun sistemlere.ondan öncesi önemli diil yani e peki.matrikste en fazla hani 4 ay bakılıyoya orayla karıştırmış olmam benim herşeyi bildiğimi ve seninde bilmediğinimi gösteriyo.bune kompleks böyle?
alemsin)
karalamak diye buna derim ben asıl ama ben küsmem. küsme çağını geçeli çok oldu.foruma ilk defa giren biri direk sana gıcık olmuştur bence.biri sistem falan veriyo diğeri sırf moklamak için uraşıyo)
ayrıca sana kullan diyen oldumu naparsan yap bizene.ama belki başkaları kullanabilir iyileştirebilir.insanlar sana göre hareket etmicek heralde dimi.sen daha yüksek puan verenini koy ondan sonra seninle formüller hakkında konuşuruz belki vermiceksende hiç karalamaya çalışma.ben kullandım parada kazandım.sende daha iyisi varsa paylaş.astatinle kardeşsiniz galiba elinde kötü sistemleri olanları aşağılama gibi bir huyunuz var) yalnız dikkat edin bu huyla karşınıza benim şuan aldığımdan daha fazla insan alırsınız..