Sayfa 12/14 İlkİlk ... 21011121314 SonSon
157 sonuçtan 133 ile 144 arası

Konu: Seviyeli Tartışma

Teşekkür Teşekkür 
    3.797
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.236
    Toplam Teşekkür
    358 Yazısı Teşekkür aldı

Sayın Su-te ikide bir ona buna alınan arabalardan neden bahsediyorsun.
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Asıl matrak sensin okudukça kahkahalarla gülesim geliyor.
    Bu ne şamatadır yaaa.
    Bir mum,diğer bir mumu tutuşturmakla
    Işığından bir şey kaybetmez
    Hz.Mevlana

2. The Following 2 Users Say Thank You to V.O.B For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    347
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    908
    Toplam Teşekkür
    286 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı anonimm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    euro/usd kardeşimizin sistemine benzer bir sistemi (aynısımı acaba ) şu linklerde inceleyebilirsiniz. Para ile satıyorlar sanırım;

http://www.sinyaller.com/VOBXMETA%20v1.pdf

http://www.sinyaller.com

http://www.sinyaller.com/METAVOB.pdf

http://www.sinyaller.com/EXTRE.pdf

http://www.sinyaller.com/Fiyatlarmeta.pdf

Not: Bu bir reklam değildir, sadece ilgili sisteme ilişkin bulduğum bilgileri paylaşmak içindir.

bu sitenin sahibini tanırım... benim sitem değil... bu arkadaş ileri zeka puanları en yüksek ve dipten hesapyayan tek sinyal satıcısı

Yer
    Bi orda, bi burda
    Teşekkür Teşekkür 
    438
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.428
    Toplam Teşekkür
    351 Yazısı Teşekkür aldı

Bak burda ne yazıyo dikkat et. bu ayrıntıyı takip edenler bilir. 77275 den beri burada kırmızı SHORT diye tek kelime yazıyodu. Şu an 3 gündürde aynısı yazar yani LONG tek kelime. sadece bunu takip et gerisi palavra....

Teşekkür Teşekkür 
    1.462
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.915
    Toplam Teşekkür
    553 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı SU-TE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu arkadaşlar yazdığıma pişman ettiniz. parite dostumla eskiden birbirimizi tanırız. ve sistemlerimizin getirisini o ve ben biliriz diğer siteden. Üfürükten sallayan cümle dost ve sistem uzmanlarına tavsiyem şudur. bu işler böyle laf salatası ile olmuyor. system testerda bi sürü numarada oluyor. ayrıca o sistemin mi getirisi, bu da belli olmuyor o getiriyle acaba o sistem mi kullanılmış bi sürü numara oluyor. Ayrıca benim professinal mesleğim Grafik Sanatlar, creative director. leb demeden leblebiyi anlayabilecek mesleğin mürekkebini yalamış biriyim. Sahte para iste basim ben sana aynısı bi kamyom. Anyway, Benim reelim şudur. grafik yapıştıracaksın arkadaş. reeli bu. insanlar gözleri ile görecekler. gerisi palavra. alını satını millet görecek. nerden alınmış nerden satılmış puan hesabını millet aleni görecek. gerisi laf salatası. görmek isteyen dostlar temmuz grafiğini görsün yani sinyalleri de ondan sonra haklı eleştiri yapsın. ay be ay gönderip matrak muhabbet yapan arkadaşların şapkalarını uçurmaya ben dünden hazırım. hazır olanlar bir adım öne çıksın. grafik te grafik gerisi palavra...... Parite dostum boşver bu matrakları sen. Dedim ya yaranamazsın abicim. biz işimize bakalım. Araba muhabbetine gelince ha 2001 olmuş ha 2011 adam almış ya. bu adamın reeli de bu. adam basmış 41.000 tl ne model almışsa almış. hayrını görsün. paşa paşa kullansın. Parite dostum sana tavsiyem formüllerle uğraşma babacım. kafa yorma boşuna 4 tane indikatör senin 10 numara dediğin formüllü sistemlere 20 basıyor vallahi inan. biliyosun ben indikatör kullanma kurduyum. santim santim mesleğim gereği ileri geri çekerim. her gün güncellenir bende. hata yapmasına izin vermem. dedim ya mesleğim grafik sanatlar. bu indikatörlerin her santim hareketi benim uzmanlık alanımın sınırlarını zorlamakta hafif kalır. tabii allah herkese bu beceriyi vermiyor. kısmet bize düşmüş, Şükür Rabbime.... sen işine bak dostum para yap... biliyorum babana geçen ay araba aldığını. hayırlı olsun okudum. bol kazançlar...

1..2001 sıfır değil 2011 sıfır 2011 vectra yok sonuç= sıfır vectra yok 41000 de sıfır vectra heç yok alfa romeo alırdık o paraya be

2.. arkadaşını tanıosun getirsini biliosun ne güzel paslaşın işte.. hem arkadaşınız güzel bi topic açtı ordan devam edebilirsiniz bu topicle alakası yok bu tartışmanın

3..işinin bu konularla alakası yok astatinde su borularından elektrik üreten high enginierrr yani ama kalkıp başımıza kakalamıor bunu... yada evet kakalıor ayrıca benle selçuklunun triportör atolyemiiz var yakında hybirdleri çıkarmayı düşünüoz kısmet nasip şu krizi atlatalım

4- sen bu topiğin amacını anlamamışın biz burda bi gurup geyik gençlik bazen ay sonunda sistemlerimiz ne yapmış die sonuçlarını yapıştırıp üzerine türlü geyikler yapıoruz.. bazende ahanda kutsal kase bulduk die koca koca graflar atıoz ..adı üzerinde vob sistem perfonmans karşılaştırmaları öle ayda bir burda işimiz oluosa oluor yanii... yada olmuor araba muhabbeti yapıoz bu konuda çok hassasız
    5- tüm bunları yaparken benim sistem senin sitemi amuda kalakarken bile döver muhabbetlerine girmioruz bi ara girdiğimizde forumca tüm sistemleri dövebilecek tek bi sitem olduna inandık ve ona biat ettik o sistemi merak ediosan işte burda linki NUNU'nun mükemmel sistemleri ..

http://www.voborsa.com/forum/showthr...789#post247789

sonuç evet biz çoğu zaman matrak geçioruz gahretsin geyiği çok sevioz siz var olan topiğinizde gerçeği yaşayın yaşattırın reha muhtar nerde ya allah kazncınızı artırsın nice nice sıfır vectralar nasip eylesin
    "Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur..."(NFK)

6. The Following 7 Users Say Thank You to zozo For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    8.177
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.670
    Toplam Teşekkür
    5.355 Yazısı Teşekkür aldı

Sıfır VW BORA ya sistemimi satıyorum...
    Konu para olduğunda herkesin dini aynıdır.

Voltaire

8. The Following 2 Users Say Thank You to enorton For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    347
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    908
    Toplam Teşekkür
    286 Yazısı Teşekkür aldı

bende sıfır hacı murata (murat124) takas olunur..sistemim az kullanılmıştır. temizdir... dosta gider...

10. 14.08.10, 18:22

Teşekkür Teşekkür 
    3.797
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.236
    Toplam Teşekkür
    358 Yazısı Teşekkür aldı

Pazarlama şirketi olduğu belliydi su-te midir nedir beraber ortak çalışma.
    Hz.Mevlana

12. The Following 2 Users Say Thank You to V.O.B For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    347
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    908
    Toplam Teşekkür
    286 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı belhal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazarlama şirketi olduğu belliydi su-te midir nedir beraber ortak çalışma.
    hala iftira atmaya devam edin.. sn SU-TE ile hiç bir alakam yok.

Teşekkür Teşekkür 
    3.797
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.236
    Toplam Teşekkür
    358 Yazısı Teşekkür aldı

Bak Eur-usd karşıma bir 60 dklık koyarım senin sistemin getirisinden 10 kat fazla kazanmassam ne dersen de.
    Hz.Mevlana

Teşekkür Teşekkür 
    347
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    908
    Toplam Teşekkür
    286 Yazısı Teşekkür aldı

Bak Eur-usd karşıma bir 60 dklık koyarım senin sistemin getirisinden 10 kat fazla kazanmassam ne dersen de.
    ben kimsenin sistemi ile yarışmıyorum.. istersen dünyaları kazan.. banane ? ve kimene ..... 30 dan farklı sistem var.. kimi hisse trade kimi forkex kimi vob. şimdi varant piyasası ile uğraşıyorum... kolay gelsin size.

Teşekkür Teşekkür 
    3.797
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.236
    Toplam Teşekkür
    358 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı EURO/USD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kimsenin sistemi ile yarışmıyorum.. istersen dünyaları kazan.. banane ? ve kimene ..... 30 dan farklı sistem var.. kimi hisse trade kimi forkex kimi vob. şimdi varant piyasası ile uğraşıyorum... kolay gelsin size.
    Ondan SU-TE babana araba aldığını biliyordu belli.
    Hz.Mevlana

Teşekkür Teşekkür 
    347
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    908
    Toplam Teşekkür
    286 Yazısı Teşekkür aldı

Ondan SU-TE babana araba aldığını biliyordu belli.
    babama araba aldımda bunu SU-TE bilmiyordu.. ama öğrenmiş oldu.

ayrıca babama vectra değil bildiğin doblo aldım.. ama ikinci el.. sıfır değil

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Yer imleri

Yer imleri