5/6/7/8 Mart Turkcell süper lig tahminlerim ;

kasımpaşa - kayseri : büyük bir form düşüşü gösteren kayseri ilk 5 iddiasından koptu diyebiliriz..kasımpaşa bir nebze olsun rahatlasada halen puanlara ihtiyacı var..sonuç bahsi için zor bir maç.kasımpaşa basketbol takımı gibi oynayan bir takım,kayseri ise daha dengeli..kayserinin son haftalardaki formu gözönüne alındığında bu maçta yeniden bişeyleri ispat etmek isteyeceklerdir.her iki takımında gol bulabileceği maçta sonuç yerine gol üstü oynamak mantıklı..2,5 gol üstü tercihliyorum..

sivasspor - büyükşehir belediye : sivasspor lig sonuna kadar korkulu rüya görecek gibi.oynadıkları futbol bank asya kalitesinde bile değil..belediye için ise deplasmanda oynamanın bi farkı yok zira içsahadada boş tribünlere oynuyorlar.feneri yenerken iyi savunma ve kontra uyguladılar..genel olarak ne yaptığı belli bir takım ve sivastan çok çok iyi top oynuyorlar.ancak sivasın içinde bulunduğu durum maçı zora çevirecektir belediye adına..sivas kolay teslim olmaz,her puan ihtiyaçları var zira..sonuçtan önce gol barajı aşılmaz,2,5 gol altı seçimi ilk tecihim..sistem kuponlara direkt beraberlik yazılabilir..profesyonel kuponlar için uzak durulması gereken bir maç..

diyarbakır - bursaspor : gergin ortamda oynanacak bir maç ve bursaspor sabırlı oynar ve tahriklere kapılmazsa rahat galibiyet alabilir.ilk golü bursasporun atması maçı gol üstüne rahatlıkla taşıyabilir..seçimlerim sırasıyla 2,5 gol üstü ve bursaspor kazanır..

trabzon - gençlerbirliği : trabzon 3 maçlık beraberlik serisine son verir form düşüklüğü yaşayan gençlerbirliği karşısında.banko trabzon !

ankaragücü - antep : antep ligin en istikrarsız takımı kesinlikle.iyi gibi gözüken kadrolarına rağmen ligin en yumuşak takımı..1,80 lerin altına düşmeyecek bir oran bekliyorum ankaragücü adına ve tabiki ankaragücü galibiyeti.ankaragücü geçen hafta beraberlik serisine gençlerbirliği maçında son vermişti bu hafta duble yapıp puan olarak rahatlamalarını bekliyorum..fransız teknik adam ve ümit özattan sonra disiplinli bir futbol oynayıp gol yemiyorlar.antep bu ligde gol yemeden maç bitirebilecek sertlikte bir takım değil ve ankaragücüne karşı yediğinin fazlasını atamazlar.banko ankaragücü !

vestel - denizli : düşme potasında hayati bir maç..denizli 2 hafta üst üste galip gelerken acaba kalabilirmiyiz umutlarını yeşertti.rahat top oynuyorlar zira ligde kalmaları çok büyük süpriz olur..vestel ligin en kötü takımlarından biri ancak ligde kalmak içinde bu maç kesinlikle belirleyici olacak.vestel için karar anı ve ben tercihimi vestelden yana kullanıyorum.alternatif tercih 2,5 gol barajı aşılmaz olur ki atanın kapanacağı bir maç olacağı için mantıklı bir seçim olur..

fenerbahçe - antalya : fenerbahçenin acil galibiyete ihtiyacı var..antalyaya patlarlar,banko fener ! oran çok düşük açılacağından 2,5 gol üstüde tercihlenebilir ki antalya forvetleri formda ve gol bulabilirler..

eskişehir - galatasaray : sistem kuponlara banko beraberlik öneriyorum bu maçı.bu maçta 2,5 gol barajının aşılmasını beklemiyorum ve alternatif seçimimdir..