Sayfa 61/161 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
1921 sonuçtan 721 ile 732 arası

Konu: Fikirler -> Sistemler

Teşekkür Teşekkür 
    120
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    985
    Toplam Teşekkür
    422 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı özdenil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teo´isimli üyeden Alıntı
    Geceye flat, -100 den cıktı, longta olur ama ben arada oynamıyorum, short kesınlıkle yanlıs olur...
    Sn. Teo sözünü ettiğiniz durum kaç dakikalık grafikte ve CCI 'nın parametresi nedir acaba ?
    ben 60 dakıkada 24 perıyod oynuyorum, foreksten alışkanlık...
    Bu forumda yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu görüŞler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yer
    Eski Saray
    Teşekkür Teşekkür 
    5.603
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    11.611
    Toplam Teşekkür
    2.720 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı hdioxyde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Catedral, kırmızı oku takip et...

.

Ellerine sağlık hdioxyde Problemi halleder etmez deneyeceğim. ılgine çok teşekkürler

Yer
    Dünya
    Teşekkür Teşekkür 
    1.363
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    6.919
    Toplam Teşekkür
    1.827 Yazısı Teşekkür aldı

bu topicde iş yapıor sanırım. sahibinin beynine ve parmaklarına sağlık

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    84
    Toplam Teşekkür
    54 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı teo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgılı Hydioxyde, şu Cyber cycles'ı ,center of gravıty gıbı olanı bana dat seklınde gonderırmısın, kafayı yıyecegım, executable error verıyor yenıden...Formulu duzeltıgım halde...

Kusura bakma Teo bu mesajını geç gördüm...

.
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    Yukardaki mesajım herhangi bir analiz içeriyorsa, bilmelisiniz ki yazdıklarım sadece ve sadece görebildiklerimdir.
    Okurken 3 numara miyop olma ihtimalimi lütfen gözardı etmeyin.

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    62
    Toplam Teşekkür
    52 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı nyse-dj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece bana oluyor deyince olmuyor o zaman soyle diyeyim oyle bir zamandayizki trendler bile yatay olmus yada tersine. 450 den sattim 100 puan bile dusmedi son iki trendde 5 dklikta. Yataylikta kazanmanin yolunu aramayi birakin trendde bile kazanilmiyor.cok degil ha sadece 250 puan hedeflemistim.
    dusen trendde yukseliyor nasil issebu.
    bakin arkadaslar dun dedigimin acik bir ornegi daha 2 dusus trendinde 100 bile dusmeyen simdi trendsiz 500 puan dusuyor. (5 dklik grafik)simdiye kadar gordugum en tutarli indicator adx bile ise yaramadiktan sonra neyleyim ben bu borsayi.( ama burada ters indikator olan bir sey var gorunmeden herseyi etkileyen onu buldum)

Teşekkür Teşekkür 
    120
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    985
    Toplam Teşekkür
    422 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı hdioxyde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma Teo bu mesajını geç gördüm...

.
    teşekürler dostum
    Bu forumda yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu görüŞler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Teşekkür Teşekkür 
    120
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    985
    Toplam Teşekkür
    422 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı nyse-dj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakin arkadaslar dun dedigimin acik bir ornegi daha 2 dusus trendinde 100 bile dusmeyen simdi trendsiz 500 puan dusuyor. (5 dklik grafik)simdiye kadar gordugum en tutarli indicator adx bile ise yaramadiktan sonra neyleyim ben bu borsayi.( ama burada ters indikator olan bir sey var gorunmeden herseyi etkileyen onu buldum)
    Laquerre RSI
    -----------------------

g:=0.5;
    L0:=((1-g)*C) + (g*PREV);
    L1:=(-g*L0) + Ref(L0,-1) + (g*PREV);
    L2:=(-g*L1) + Ref(L1,-1) + (g*PREV);
    L3:=(-g*L2) + Ref(L2,-1) + (g*PREV);

cu:= If(L0>L1, L0-L1,0) + If(L1>L2, L1-L2,0) + If(L2>L3, L2-L3,0);
    cd:= If(L0<L1, L1-L0,0) + If(L1<L2, L2-L1,0) + If(L2<L3, L3-L2,0);

temp:= If(cu+cd=0, -1,cu+cd);
    If(temp=-1,0,cu/temp)

-------------------

sevıyeler 0.8 ve 0.2, ,0.8 uzerı long, 0.20 altı short, ara bolgelerde bır sey yapmayın ve flate gecın...Sınyal geldiğinde de 60 dakıkalık tickın dolmasını bekleyın ve poz alın., Bu formulu sadece 60 dak grafıkte kullanın..

asırı bolgelerınde ıslem yapsan bıle kafı, nıye moralını bozuyorsun..
    Konu teo tarafından (27.08.08 Saat 13:27 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    62
    Toplam Teşekkür
    52 Yazısı Teşekkür aldı

Laquerre RSI
    -----------------------

g:=0.5;
    L0:=((1-g)*C) + (g*PREV);
    L1:=(-g*L0) + Ref(L0,-1) + (g*PREV);
    L2:=(-g*L1) + Ref(L1,-1) + (g*PREV);
    L3:=(-g*L2) + Ref(L2,-1) + (g*PREV);

cu:= If(L0>L1, L0-L1,0) + If(L1>L2, L1-L2,0) + If(L2>L3, L2-L3,0);
    cd:= If(L0<L1, L1-L0,0) + If(L1<L2, L2-L1,0) + If(L2<L3, L3-L2,0);

temp:= If(cu+cd=0, -1,cu+cd);
    If(temp=-1,0,cu/temp)

-------------------

sevıyeler 0.8 ve 0.2, ,0.8 uzerı long, 0.20 altı short, ara bolgelerde bır sey yapmayın ve flate gecın...Sınyal geldiğinde de 60 dakıkalık tickın dolmasını bekleyın ve poz alın., Bu formulu sadece 60 dak grafıkte kullanın..

asırı bolgelerınde ıslem yapsan bıle kafı, nıye moralını bozuyorsun..
    bozulmayacak gibi degil bircok seyi yazmiyorum o kadar acayip seyler oluyorki

tesekkurler dostum dedigin gibi yapacagim.

Teşekkür Teşekkür 
    120
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    985
    Toplam Teşekkür
    422 Yazısı Teşekkür aldı

ekım vade 51900 kadar yolu var,W ve yapıyor,\/\ yaptı sımdılık,usd/jpy de de aynı goruntu var,bu W formatı sızinde bıldıgınız gıbı Adam Eve double bottom formatı oluyor

Teşekkür Teşekkür 
    72
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    436
    Toplam Teşekkür
    308 Yazısı Teşekkür aldı

ekım vade 51900 kadar yolu var,W ve yapıyor,\/\ yaptı sımdılık,usd/jpy de de aynı goruntu var,bu W formatı sızinde bıldıgınız gıbı Adam Eve double bottom formatı oluyor
    bunun oluşması için kapanışın 50200 altı olmaması min 50300 olması gerekir mi ?

Teşekkür Teşekkür 
    120
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    985
    Toplam Teşekkür
    422 Yazısı Teşekkür aldı

Teşekkür Teşekkür 
    120
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    985
    Toplam Teşekkür
    422 Yazısı Teşekkür aldı

Daha once forumda takıldığım konuyu çözdüm, Ne zaman cyber cycles sorusunun cevabı...

Trading with Cycles-John Ehler.pdf

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri