1921 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Fikirler -> Sistemler

Threaded View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    84
    Toplam Teşekkür
    54 Yazısı Teşekkür aldı

Standart Fikirler -> Sistemler

Herkese merhaba,

Umarım bu başlığı yanlış yere açmamışımdır. Eğer yanlış yerse Adminlerden doğru bölüm altına taşımalarını rica ediyorum..

Amacım, internette rahatlıkla bulunabilecek basitlikte bir sistemi burada elbirliği ile deyim yerindeyse ince ayar çekerek basit çalışan karlı bir hale getirmek...

Bunu yaparken tabii ki böyle bir forum ifşa edileceği için zaman içinde işlemez hale gelecek hatta bu sistemi alıp satmaya çalışacak insanlar bile çıkacaktır.

Açıkçası bu durumu önemsemiyorum. Çünkü burada hep birlikte keşfedeceğimiz şey sistemin kendisi değil bir sistem kurma metodolojisi...

Avantajları nelerdir? Dezavantajları ne olabilir? Bunları nasıl tespit ederiz? Nasıl gideririz.

Birazdan sizin görüşlerinize sunacağım sistem basit ve işleyen bir sistem. Testleri hiç fena değil, zaman bulunca onları da yayınlarım.

Temelde Wilders'ın Directional Movement sistemi (PDI, MDI, ADX üçlüsü) ile gene Wilders'a ait olan Parabolic Sar sistemlerinin bir melezi.

Burada ben susuyorum. Biraz grafikler konuşsun. Sonra da fikirler uçuşsun.

Herkesin katkısını bekliyoruz..

Yukardaki mesajım herhangi bir analiz içeriyorsa, bilmelisiniz ki yazdıklarım sadece ve sadece görebildiklerimdir.
    Okurken 3 numara miyop olma ihtimalimi lütfen gözardı etmeyin.

2. The Following 5 Users Say Thank You to hdioxyde For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri