XU100 Günlük Resim

Sazan Waves

Bu sabah verdiğim haftalık XU100 analizindeki, (4) nolu dalganın sonrasında oluşan ve halen içinde olduğumuz yapının etiketlenmesi ve hedefleri bence aşağıdaki gibi. (Haftalık analizde belirttiğim : “Ayrıca (4) etiketli dipten sonraki yapıyı günlük grafiklerde saymaya çalışıp haftalıkta olası 2 hedeften hangisinin günlük grafiklerde daha ağırlıklı hedef olduğunu bulmaya çalışacağım.” cümlesindeki analiz aşağıda. Ancak dalga sayımı henüz olgunlaşmadığı için henüz haftalık hedeflerin konfirmasyonuna girişmiyoruz. Önce 3 ve 4. dalgaların tamamlanmasını bekleyeceğim.

Değerlendirme :
Şu anda (5). dalganın 3. dalgasının içinde olduğumuzu düşünüyorum. Beklediğim hareket tarzı, iii hedefine vurması ve düşmesi (yada vuramadan düşmesi), düşüşün ii ve bugünlerde oluşacak tepenin arasındaki mesafenin %38’ini geri alması ve sonra, tekrar yukarı hareketle 3 hedefine ulaşması. Bu noktada 3. dalganın tamamlanacağı şeklinde.

Zaman gösterecek.
Bol Kazançlar.

Bu Da Dikkatini Çekebilir

Xu030 Yorumu

Sazan sadece bir kez yazsın. Xu030 açısından, yükselişin 110.000-112.000 bandına kadar çıkmasını , sonrasında 98.000-100.000 …

xu030 da haftalık sinyaller

xu030 da haftalık sinyaller, son sinyal çukurda kalmış, … asla kalmaz, örneklerde görüldüğü üzere bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *