vob haftalık

ve bana göre en önemli grafımız. Hatta hayati önem. 01 şubat haftası çok önemliydi. Çünkü o hafta orta vade yükselen kanal destek çizgimizin(kırmızı olan) ve uzun vade direnç çizgimizin(beyaz olan) kesiştiği hafta. ve biz o hafta hızlıca düşerek kırmızı destek çizgimize değdik ve takip eden 2 hafta içinde ciddi bir şekilde aşağı kırdık. (ne tesadüf değilmi) Ardından olağan yukarı tepkimizi verdik ve tam beyaz direnç çizgisinin üzerinde dinlenmeye başladık. Yani bir nevi açık yapanlara dedikki bakın geri dönüyoruz müsterih olun! yerse!

Bir önemli nokta daha var 24 haftalık HO da geldi o direnç çizgisinin üzerine oturdu. Yani ne oldu, Fiyat-24 haftalık HO ve beyaz direnç çizgisi hepsi aynı noktada bulustu! Peki o seviye ne? 63400! Bak sen şu kaderin ördüğü ağa döndük dolaştık yine 63400 rakamını bulduk. Yani uzun lafın kısası o 63400 yukarı geçilmeden (hemde hacimle), haftalık grafikte 2 barla bu teyid edilmeden, piyasanın yönü aşağı. Bana göre.

Ayrıca bu grafikten kuvvetle muhtemel bir OBO formasyonuda doğabilir. OBO nun boyun çizgisi 58800 civarında, bunuda günlük ve 15 dk grafiklerimizde muhtemel düşüş noktası diye belirmiştik. Sonuçta bütün taşlar yerine oturuyor gibi… Yine diyorum bunların hepsi bana göre….

Bu Da Dikkatini Çekebilir

Vadeli piyasalara Giriş

[COLOR=”Navy”]Vadeli piyasalara ilgi duyan ve yeni başlayan herkese çok önemli bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Herkesin …

Yeni tepeye gidip yada ikili tepe yapıp düşme ihtimalini nasıl görüyorsunuz?

Hayırlı cumalar cümleten. Hocam sizin yazılarınız rahatlatıyor bizi sağolun. Bir soru sormak istiyorum, yeni tepeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir