Dow haftalık olarak yükselişini devam ettirmeyebilir

Evet, şu an bende full kısadayım, avrupa akşama kadar iyi eksi olacak, biz belki ikinci seans, olmadı yarın sabaha iyi eksi oluruz, nereye göre, 57000 e göre:) 57000 den kısalar para kazandırmazsa başkada hiçbi kısa para etmez, yukarı gitsede buralara tekrar geri döner gelir diye düşünüyorum:) bu sebepten kısadayım…

Dow haftalık olarak yükselişini devam ettirmeyebilir, ettirsede 9600-9700 e kadar bir ayda ancak zorlana zorlana gider, fazlasını düşünemiyorum orada, bizimkilerde sallann sallana yükselebilir belki ama sonuçta ralli hız kesti bence, kısaya devam anasını satayım:) saygılar….

Bakın şimdi ikinci seans nasıl çakacaklar seyretmeli güzel güzel:) crash geliyor 🙂

spot oyalamasa bugün, yok oyalarsa yarın füzelerin rotası aşağı yönlü, saygılar…

Dolarda iyi düşmüş bugün, longlasakmı napsak yauvvv:)

Saat 14:30 sonrası 15:00 gibi 56000 altına sarkan vadeli, akşama 55000-55500 civarına rahat iner, olmadı yarın 54750 civarı açılış artık, buna düşüş denmez ama başlangıcı olur heralde, olmadı sabrederiz noolcak:) saygılar….

Dow açılışıda iyi eksi olur bugün, dowfutur yavaş yavaş irtifa kaybediyor, saatlik sat vermek üzere, çaktırmadan eksiyi artırıyor, ama diğer piyasalar farkında değil şimdilik, farkına vardığında atı alan üsküdarı geçmiş olacak, diyorum, saygılar….

Bu Da Dikkatini Çekebilir

Vadeli piyasalara Giriş

[COLOR=”Navy”]Vadeli piyasalara ilgi duyan ve yeni başlayan herkese çok önemli bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Herkesin …

Yeni tepeye gidip yada ikili tepe yapıp düşme ihtimalini nasıl görüyorsunuz?

Hayırlı cumalar cümleten. Hocam sizin yazılarınız rahatlatıyor bizi sağolun. Bir soru sormak istiyorum, yeni tepeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir