Sistemler açısından zaten rezalet geçmekte olan bir Haziran ayı |MASTER|

Sistemler açısından zaten rezalet geçmekte olan bir Haziran ayı mevcutken bugün sistemlerin genel olarak çarpılma rekoru kırdığı bir gündü sanırım…Bu tip hareketlerin olduğu dönemlerin – günlerin sonunda sert kırılımların olduğunu hepimiz biliyoruz…Bu kırılımın yüksek ihtimalle aşağı yönde gelişeceğini düşünüyorum…Gün boyunca Short pozisyonumu korudum.Ana sistemimde Short kapattı zaten…İnsanların yeterince yıldığını da dikkate alarak sert hareketin (muhtemelen aşağı yönde)en geç önümüzdeki hafta başından itibaren başlayacağını düşünüyorum…Herkese bol kazançlar diliyorum…Saygılar.

Bu Da Dikkatini Çekebilir

Vadeli piyasalara Giriş

[COLOR=”Navy”]Vadeli piyasalara ilgi duyan ve yeni başlayan herkese çok önemli bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Herkesin …

Yeni tepeye gidip yada ikili tepe yapıp düşme ihtimalini nasıl görüyorsunuz?

Hayırlı cumalar cümleten. Hocam sizin yazılarınız rahatlatıyor bizi sağolun. Bir soru sormak istiyorum, yeni tepeye …

Bir Yorum

  1. bence herkes aşağı beklediği için aşağı inmeyecek.ısrarla Vob30 43.000 üzerinde tutuyorlar.Dow Jones ve Dax daki düşüşü de göz önüne alırsak bence elinde yüklü miktarda kontrat olan kıpırdayamadı ve satışları da karşılamak zorunda kaldı yoksa elindeki mal haba olacak.tahminimce vade sonuna doğru bi yukarı hareket yapabilir.nedeni ise alıcısı olmayan malı otomatik olarak yukarı çekip vade biterken sıfırlayacak..ilk hedef 43,500 sonra 44,100 en son ise 45,000..
    herkese bol kazançlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *