Şu anda piyasamız cok güçlü duruyor

Şu anda piyasamız cok güçlü duruyor. 64700-900 den satış gelebilir ama geçilirse 65600-800 görülebilir. Normal şartlarda şu anda kv trend traderının kısa olmaması gerekir. 63550 den itibaren uzun beklemesi gerekirdi. Piyasanın ne yapacağını önceden bilmiyoruz. KAHİN DEĞİLİZ ama belli işaretleri alınca onlara göre yön çizebiliyoruz. mantıklı olan pzts için 63300 ün altına gelinmedikçe kısa olunmaması gerektiğidir. uzun olanlar ise verdiğim seviyelerden azar azar kar alabilirler belki. 12 yıllık borsa tecrübemde öğrendiğim en önemli şeylerden biride trendin tersine işlem yapılmaması gerktiğidir. uzun ve kısa kalmanın mantıklı olmadığı seviyeleri burada sürekli yazıyorum. umarım istifade eden oluyordur. şu anda geri çekilmeler alım fırsatı görülmelidir. 63650-850 aralığına geri çekilme olursa 63300SL lu uygun bir alım aralığı olabilir. zaten bir alttada 62600-800 seviyesi varki burdada destek bulabiliriz.
özetle pzts için 63300 ün altına gelmedikçe kısa düşünülmemeli. salı günü bu seviye değişecektir. diyeceksinizki oraya gelirse zaten 1000 puan aşağıdan kısa açmış oluyoruz ve fırsatı kaçırıyoruzç bende size derimki belli seviyelere gelmeden yön net anlaşılmıyor. zirve ve dip avcılığı yapanlar bugüne kadar %99 batmıştır.(%1 de ben varım ) kimse tepeden satıp, dipten alamaz.
Benim şahsi görüşüm 64700-900 görüldükten sonra basamak basamak aşağı gelicez ama bu birazda hissi bir görüş. teknik olarak kısaya emin olduğumda ve artık uzun mantıklı olmadığında buradan yazacağım inşallah. şimdilik kısa için teknik bir sebeb görünmüyor.
herkese keyifli haftasonları.

Bu Da Dikkatini Çekebilir

Vadeli piyasalara Giriş

[COLOR=”Navy”]Vadeli piyasalara ilgi duyan ve yeni başlayan herkese çok önemli bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Herkesin …

Yeni tepeye gidip yada ikili tepe yapıp düşme ihtimalini nasıl görüyorsunuz?

Hayırlı cumalar cümleten. Hocam sizin yazılarınız rahatlatıyor bizi sağolun. Bir soru sormak istiyorum, yeni tepeye …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *