SPOT U – 30 GÜNLÜK .

SPOT U – 30 GÜNLÜK . 


GEÇEN HAFTADA SÖYLEMİŞTİK BUNLAR TEPEDE OBO YAPMAYI SEVMİYORLAR HEM DE HİÇ . 

NEDEN ???

ÇÜNKÜ OBO DA İNSANLARI KANDIRAMAZSIN HERŞEY KABAK GİBİ ORTADADIR . EN ACEMİ BİLE AAAA BAK OBO DER . OYSA OBO GÖRÜNTÜSÜ VERİR SONRA YUKARI GİDERSEN İKİLİ TEPE GİBİ VE ÖNCEKİ TEPEYİ GEÇERSEN 1-2 GÜN OYALANIP SONRA BİR ÇAKAR GOL OLUR . KİME ŞAŞKIN TRADER A . 


ŞİMDİ AŞAĞIDAKİ GRAFİKTE DİKKAT EDİLECEK VE ÖĞRENİLECEK BİR SÜRÜ ŞEY VAR . 


1 – 97.500 DEKİ İLK TEPENİN ÜZERİNDE KAPANIŞ YAPTI BUGÜN . 

2 – AMA GEÇEN SALI 98.000 EN YÜKSEĞİNİN ÜZERİNE ÇIKAMADI .

3 – EN KLASİK TEPE FORMASYONLARINDAN BİRİNİ YAPIYOR . ÖNCE BİR ZİRVE SONRA GEVŞEME ARDINDAN İLK TEPENİN ÜSTÜNE ÇIKIŞ VE ARDINDAN HEMEN AMA HEMEN KİMSE NE OLDUĞUNU BİLE ANLAMADAN , GÖSTERGELER SAT BİLE VEREMEDEN , SÜTLER KAYMAK TUTMADAN HIZLA GERİ ÇEKİLİP İLK TEPENİN ALTINA DÜŞÜŞ . . .


4 – KISA VADELİ TEPKİLER GENELDE YA 3 , YA 5 GÜN SÜRER NEDEN ? DÜŞÜNÜNÜZ 

5 – ŞU ANDA TEPE Mİ OLUŞUYOR ? WE DON’T KNOW . AMA CİDDİ EMARELER VAR . 

İŞLEM HACMİ CİDDİ ŞEKİLDE DÜŞTÜ . ( HEMEN VADE SONU DİYE ATLAMAYIN SPOT DAN BAHSEDİYORUM) . YARIN 95.625 DEN BAŞLAYAN TEPKİNİN 5.GÜNÜ .

MUHAKKAK 97.700 ÜSTÜNDE BİR KAPANIŞ YAPMALI VE GÜNLÜK ÇUBUK MİNNACIK OLMAMALI . BAKINIZ BUGÜN SON BİR HAFTANIN EN YÜKSEK İŞLEM HACMİ OLUŞTU AMA NEDEN GÜN İÇİ EN YÜKSEK İLE EN DÜŞÜK ARASINDAKİ FARK BU KADAR AZ ? BU İŞLEM HACMİNE KARŞIN NEDEN COŞKUN BİR GÜNLÜK ÇUBUK GÖRMEDİK ?

KESİNLİKLE TARAFLI DÜŞÜNMÜYORUZ , SADECE SORU SORUYORUZ . BELKİ 105 BİNE GİDECEK OLUR MU , OLUR . . .


SADECE GÖRÜNTÜ ÇOK TEHLİKELİ . AVANTAJ LONG DA . . . AMMMA DÖNER DE İLK TEPENİN EN YÜKSEĞİNİN ( 97.328 ) ALTINA İNERSE , BİR DE DAHA DA İLERİ GİDİP GEÇEN SALI GÜNÜNÜN EN DİBİ OLAN 96.659 AŞAĞI GEÇİLİRSE İŞLEM HACMİDE CİDDİ ARTIŞ GÖSTERİRSE ARKANIZA BAKMADAN KAÇMAKTA BÜYÜK FAYDA VARDIR . ( VOB DA 98 BİNİN GÖRÜLÜP SONRA EN DİPTE KAPANAN GÜN , OBO NUN BAŞ KISMI OLABİLİR DEMİŞTİK.) 

BAKINIZ HERŞEYİ EN İNCE AYRINTISINA KADAR AÇIKLAMAYA GAYRET GÖSTERİYORUZ . SPOT PİYASAYA DİKKAT EDİNİZ . ORADA ÜÇKAĞIT DAHA ZOR GRAFİK DAHA ÇOK ŞEY ANLATIYOR . . .


Bu Da Dikkatini Çekebilir

xu030 da haftalık sinyaller

xu030 da haftalık sinyaller, son sinyal çukurda kalmış, … asla kalmaz, örneklerde görüldüğü üzere bir …

Son birkaç gündür diplerde ters obo oluştu .

101.200 üstüne çıkabilirse çok çok şiddetli bir çıkış olur . Ama adı üstünde ters obo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir