Sadece 2 olasılık var ve her biri 10.000 puandan fazlasını vaat ediyor

Kör Göze Parmak.
Sazan Waves..! (with the help of Elliott)

Sadece 2 olasılık var ve her biri 10.000 puandan fazlasını vaat ediyor.

1. Sol alt köşedeki :3’den başlayan yükselişin her bir dalgası 3 parçalı. 5 adet şekildeki gibi üçlü yapı, Expanding Triangle. Şu anda e (son dalgasındayız). Tüm Triangle ise bir B dalgası. Aşağı C geliyor. ( feci aşağı.)

2. :5’ler impulse kabul edersek, ilk 5 1. dalga, sonraki 3 adet :3’lü yapı expanded flat, son :5’li yapı ise ya C dalgası (az olasılık) yada üçün biri. Sonrası feci yukarı. Bu üçün biri ise üçün üçü nasıl olur acaba ?

Eh be güzel Sazan’ım, bir aşağı bir de yukarı dedin, nasıl trade edeceğiz derseniz. Grafikteki yatay kırmızı çizgi altında isek 1. senaryo, üstünde isek 2. senaryoya oynayarak.

Bu kırmızı yatay seviye çok önemli (Tam degeri 62.746). 1 yada 2 fake yenebilir ancak sonrasında ciddi kazanç gelir diye düşünüyorum. Grafik Saatlik, dolayısıyla kırmızı altı yada üstü saatlik kapanışlar temel alınmalıdır. (İdealde üstünde yada altında ardışık iki kapanış) Şu an itibariyle hakim senaryo 2.’si.

BOL Kazançlar.

[URL=”http://img8.imageshack.us/i/vob601u.png/”][/URL]

Bu Da Dikkatini Çekebilir

Vob eksi bir gap ile başlayıp daha sonra tekrar yukarı sürerse

Pazartesi sabahı 112.600-700’lere hadi bilemedin 113.050-113.100’lere doğru eksi bir gap ile başlayıp daha sonra tekrar …

Vadeli piyasalara Giriş

[COLOR=”Navy”]Vadeli piyasalara ilgi duyan ve yeni başlayan herkese çok önemli bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Herkesin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *