SABANCI HOLDİNG’E YENİ CEO “ZAFER KURTUL”

– SABANCI HOLDİNG’İN YENİ CEO’SU ZAFER KURTUL OLDU

Sabancı Holding’in yeni CEO’su, Sabancı Holding Yürütme Kurulu’nda Bankacılıktan Sorumlu Grup Başkanı ve Akbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Zafer Kurtul oldu.
Sabancı Holding’ten yapılan açıklamaya göre Sabancı Holding Yönetim Kurulu Görevli Üyeliği ve CEO görevini yürütmekte olan Ahmet Dördüncü, görevlerinden ayrıldı. Sabancı Holding Yönetim Kurulu, CEO görevine halen Sabancı Holding Yürütme Kurulu’nda Bankacılıktan Sorumlu Grup Başkanı ve Akbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Zafer Kurtul’u atama kararı aldı.
Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Grubumuzda, son beş yılı Sabancı Holding CEO’su olmak üzere, uzun yıllar görev yapmış olan Sayın Ahmet Dördüncü’ye katkılarından dolayı teşekkür ediyor, çıktığı yeni yolda başarılar diliyorum. Grubumuzda, Akbank’ta Genel Müdürlük, üst düzey yöneticilik ve Bankacılıktan Sorumlu Grup Başkanlığı görevlerinde bulunan Sayın Zafer Kurtul, Sabancı Holding CEO’su olarak bayrağı devralacaktır. Kendisinin başarılarının ve
grubumuza olan katkılarının devam edeceğine inanıyorum. Sabancı Topluluğu olarak her zaman olduğu gibi paydaşlarımıza değer oluşturmak için, sorumluluklarımızın bilinciyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Zafer Kurtul, yeni görevine 19 Temmuz 2010 tarihinde başlayacak.

Bu Da Dikkatini Çekebilir

Eft Hesaba Geçmedi Ne Yapmalıyım?

Eft işlemini gerçekleştirdikten sonra yani eft emrini verdikten 15 dakika sonra karşı hesaba para transferi …

Eft Saatleri Kaçta Başlıyor? Eft Emri Ne Zaman Verilmeli

Eft işleminizin gün içinde tamamlanması için bankanızın gün içi eft saatleri ne ise bu saatler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir