MetaStock Avantajları

  • Birden fazla sistemi birden fazla menkul ile test edebilirsiniz. Her menkul için en uygun sistemi bularak, işlem kararlarınızı olumsuz etkileyen zararlı duygulardan tamamen arındırılmış, başarılı alım-satım sinyalleri alabilirsiniz.
  • Binlerce menkulü tarayıp en iyi gün içi fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Bu tarama işlemi arka planda yapıldığından bilgisayarınızı diğer işler için meşgul etmez.
  • Uzman (expert) arşivi sayesinde özel alım-satım durumlarını ve trendleri bulabilir, fiyat tiplerini değişik şekillerde gösterebilir, grafiklerin üzerine işaretler yerleştirebilir, alarmlar tanımlayabilir ve 31 değişik mum grafik (candlestick) formasyonu tespit edebilirsiniz.
  • MetaStock ile gelen 230 adet indikatör ve trend çalışması içinden sizin işlem stilinize en uygun olanları bulabilirsiniz. Bu indikatörlerden 80 tanesi Geniş Piyasa (Broad Market) analizleri için tasarlanmıştır.
  • MetaStock’ta bulunan alım-satım sistemlerini çok hızlı şekilde uygulayabilirsiniz. Bu sistemleri uygulamanın ne kadar kolay ve güvenilir olduğunu göreceksiniz.
  • MetaStock’ta grafik kalitesi mükemmeldir. Hisse, tahvil-bono, endeks, fon, döviz, altın, vb grafikler size kolaylık olması bakımından otomatik olarak kaydedilir. Veya dilerseniz bu grafikleri şablon olarak da kaydetmeniz mümkündür. Ayrıca MetaStock, 9 farklı hazır grafik tarzından seçim yapmanıza olanak verir.
  • Başarı analiz araçlarının yanısıra MetaStock Professional size hisselerin temel analiz bilgilerine ulaşmanıza da yardımcı olur.
  • Dilerseniz kendi alım-satım sistemlerinizi ve indikatörlerinizi geliştirebilirsiniz. MetaStock ile hazır gelen matematik ve yatırım fonksiyonlarını kullanarak çok hızlı formüller yazabilir, böylece çok değerli olan zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz.
  • MetaStock harici hazırlanmış yazılımları destekler. Yaklaşık 13 adet eklentiyi ve çalışmayı MetaStock ile birlikte kullanabilirsiniz.

Bu Da Dikkatini Çekebilir

MetaStock Professional 11’in Yenilikleri

MetaStock Professional 11’in Yenilikleri Metastock Professional 11 ile gelen yenilikler 43 yeni indikator 6 yeni …

MetaStock Analiz Araçları

The Explorer™ (Gezgin) Kendi alım-satım sisteminize göre piyasaları tarayarak kazandırma potansiyeli olan hisseleri bulur. Kazandırma …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *