matriks sistem tester ın da müthiş bir bug (problem) ını keşfettim

Günaydın arkadaşlar,

Tatilden dolayı yazamıyorum ancak arada okuyorum. Tatili sistemlerimi geliştirmek için bir fırsat olarak gördüm ancak bu arada matriks sistem tester ın da müthiş bir bug (problem) ını keşfettim. Bu nedenle aşağıdaki konuda tecrübeli arkadaşlarımız varsa ,topiğe yada kirlilik yaratmak istemiyorlarsa özelime yazarak yardımcı olurlarsa çok sevineceğim.

Metastock da gerçek zamanlı veri kullanabilmek mümkün mü ? (evet ise data sağlayıcı matriks dışında kimler ve hangi metastock version ı gerekli)

Metastockda gerçek zamanlı veri kullanabiliyorsam ve geri planda bir sistem tester çalışıyorsa, her yeni bar oluşumunda (örneğin 15 dk lık), otomatik al ve sat sinyalleri geliyor mu, yoksa, her 15 dk da bir manuel (el ile) data al, sistem tester ı çalıştır (data alma otomatik olsa bile , her 15 dk da bir sistem testerı çalıştır) ve sinyal oluşmuş mu diye bakmak mı gerekiyor.

Demek istediğim şu, Matriks de sistem tester ı çalıştırır ve unutursunuz. Sonrasında her bar oluşumunda AL, SAT vb koşullar gerçekleştikçe otomatik uyarı penceresi çıkar. Her 15 dk da bir yeni bir sinyal oluştumu diye sistem tester ı bir kez daha çalıştırmanız gerekmez. Buna benzer bir çalışma mümkün müdür.?

Yardımcı olabileceklere şimdiden çok teşekkür ederim. Eğer yazmak uzun ve zor geliyor ise, (ve yukarda söylediklerim yapılabiliyorsa) özelime telefon numaranızı da atabilirsiniz.

Bol Kazançlar.

Bu Da Dikkatini Çekebilir

Vadeli piyasalara Giriş

[COLOR=”Navy”]Vadeli piyasalara ilgi duyan ve yeni başlayan herkese çok önemli bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Herkesin …

Yeni tepeye gidip yada ikili tepe yapıp düşme ihtimalini nasıl görüyorsunuz?

Hayırlı cumalar cümleten. Hocam sizin yazılarınız rahatlatıyor bizi sağolun. Bir soru sormak istiyorum, yeni tepeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir