sazan-Gurt Adam, Dolunay grafiği

Gurt Adam, Dolunay grafiği.

Sevgili Thracian‘ın ısrarları ile dolunay grafiğimiz.

Arkadaşımız analizi son derece başarıyla yapmış (Uzun bir süre önce, dün değil). Önce yorumu, hemen ardından benim 1-2 ilavem.

Alıntı:
Merhaba Sn. Sazan,
Uzun süredir analizlerini hem burada, hem de diger forumda takip ediyorum. Sizi rahatsiz etmeyecekse anlattiginiz kadariyla uygulamaya calistigim dolunay analizini sizinle paylasamak istiyorum. Yanlis düsündügüm yerleri düzeltirseniz sevinirim:
Dolunay 9 Martta olacak ve bu sizin terminolojinizde “Kirmizi Dolunay”. Kirmizi dolunaydan 6 bar sonra (19 Mart Persembe günü) 5-7 günlük hizli birhareket basliyor. Bu hareket son dolunaylarda hep yukariya olusmus. Hareketin muhtemel bitim tarihi de 26-30 Mart arasinda, tam secimlerin oldugu haftasonuna denk gelmesi de ayrica manidar…
9 Mart (Dolunay) ile 6 bar sonrasi (19 Mart) arasinda olacak hareketin ise yatay-asagi olacagini düsünüyorum.
Bu analiz hakkinda yorumlarinizi yazarsaniz sevinirim…
Iyi aksamlar

Xu100 Günlük grafik. İstisnasız, her kırmızı dolunay sonrası 5 yada 6. günde piyasa dip yapmış ve 6-7. günde de hareket bir yana başlamış. Sonrasında da neredeyse mavi dolunaya kadar hep aynı yönde sürmüş. Sn thracian’ın yorumundan benim tek farkım, kırmızı dolunay 11 Martta ve bugün de 6. gün. Yani gurtadam grafiği derki, hareket bugünde başlayabilir yarın da, ancak yarın ne yana dogru gidiyorsak (uzun bir bar), o yana dogru şiddetle en az 6 iş günü gideriz. Sonrasında benim için çok önemli olan tarihler 2 ve 6 nisana geliriz. Yaklaşınca da ayrıca konuşuruz.

Grafiğe ne yana gidebileceğine dar bazı ipuçları koydum. EW ve kalın kırmızı trendline’lar gibi. Ancak zaten bugün yada yarın yön belli olacak.

Bol bol kazançlar. Benden bugünlük bu kadar.

Bu Da Dikkatini Çekebilir

xu030 da haftalık sinyaller

xu030 da haftalık sinyaller, son sinyal çukurda kalmış, … asla kalmaz, örneklerde görüldüğü üzere bir …

Son birkaç gündür diplerde ters obo oluştu .

101.200 üstüne çıkabilirse çok çok şiddetli bir çıkış olur . Ama adı üstünde ters obo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir