Sayfa 5392/13018 İlkİlk ... 439248925292534253825390539153925393539454025442549258926392 ... SonSon
156216 sonuçtan 64.693 ile 64.704 arası

Konu: 1.VoBjektif Seans Odasi

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    8.177
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.670
    Toplam Teşekkür
    5.355 Yazısı Teşekkür aldı

Sanko ve ata online da zatan uzun zamandır var diye biliyorum cep üzerinden vob. Cep telefonu ya da pda üzerinden matriks var mı, o lazım esas bana

2. The Following User Says Thank You to enorton For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    13.584
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    13.700
    Toplam Teşekkür
    4.264 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı enorton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanko ve ata online da zatan uzun zamandır var diye biliyorum cep üzerinden vob. Cep telefonu ya da pda üzerinden matriks var mı, o lazım esas bana
    vardır...

içerisinde İMKB hisse senedi ve Vadeli İşlemler ve Opsiyon Borsası için derinlik verileri vedaha neler neler vardır...

Matriks Mobile, cep telefonları, Blackberry cihazları,PDA ve akıllı telefonlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş bir finansal veri ve haber izleme programıdır.

Matriks Mobile uygulamasının çalıştığı cihazın GPRS erişim imkanının bulunması gerekir.Uygulama, Java MIDP 2.0 versiyonunu destekleyen mobil cihazlarda çalışır.

http://www.matriks.web.tr/Urun.aspx?UrunID=27
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
    - - - -
    Canım Oğlum İyiki Varsın!

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    8.177
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.670
    Toplam Teşekkür
    5.355 Yazısı Teşekkür aldı

Matriks Mobile ile şimdilik Ak Yatırım, Ata Online, Eczacıbaşı, İş Yatırım, Raymond James, Yapı Kredi Yatırım ve Ziraat Yatırım’daki anlık portföyünüze ulaşarak hisse senedi işlemi yapabilir, gün içinde yaptığınız işlemleri takip edebilirsiniz.

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    13.584
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    13.700
    Toplam Teşekkür
    4.264 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı enorton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Matriks Mobile ile şimdilik Ak Yatırım, Ata Online, Eczacıbaşı, İş Yatırım, Raymond James, Yapı Kredi Yatırım ve Ziraat Yatırım’daki anlık portföyünüze ulaşarak hisse senedi işlemi yapabilir, gün içinde yaptığınız işlemleri takip edebilirsiniz.

belki genişletilmiştir içeriği.bu açıklama çok uzun zamandır duruyor güncel olmayabilir.mesela R.JAMES işlem yapamıyor piyasada ama açıklamada hala görünüyor.

bunu sormak lazım belki VOB işlemi yapılabiliyordur artık
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
    - - - -
    Canım Oğlum İyiki Varsın!

Teşekkür Teşekkür 
    5
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24
    Toplam Teşekkür
    12 Yazısı Teşekkür aldı

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=31527

MOBİL borsa ve vobu ben 6 aydır kullanıyorum bildiklerimi burada paylaştım. Ataonline üzerinden işlem yapıyorum çokta memnunun.

iş yerim köyde , her türlü ilkel şartlara ragmen teknoloninin tüm imkanlarını kullanara işlemlerimi yapmaya çalışıyorum.

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür
    1.547 Yazısı Teşekkür aldı

Cepten işlem yapmak ciddiyetsizliktir.Cepten işlemi telefon açın dealer yapsın.İşlem platformu bence bir anlam ifade etmiyor.Dowu imkb yi görmediğim bir sistem vobta emir iletse ne olur.Sistemli çalışanın sistemi sat dese de gider telefondan yapabilir bence emiri dealera söyleyerek.

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür

Alıntı parapara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=31527

MOBİL borsa ve vobu ben 6 aydır kullanıyorum bildiklerimi burada paylaştım. Ataonline üzerinden işlem yapıyorum çokta memnunun.

iş yerim köyde , her türlü ilkel şartlara ragmen teknoloninin tüm imkanlarını kullanara işlemlerimi yapmaya çalışıyorum.
    Dowla dax gözüküyormu?Cahilliğime verin.Gözüküyorsa sileyim üstteki yazımı?

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür

Alıntı abka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün geceden beri yazılanları şöyle göz ucuyla okudum...
    bak gökhan !..ankete bende olumlu oy kullandım.ama bu senin günde 100 kere ''banko fullu long-full short'' demenden rahatsız olmama sebep değildir..bunu sonuna kadar söylerim.senden önce pek çok arkadaşın lokomotifliği ile bu forum derin -çaplı forum iken şimdi çok yüzeyselleşti..çünkü sayfaların %50 sinde ''banko fullu long-kısa'' nidaları yükseliyor...temele dayalı olmayan agresif,heyecanla söylenen bu rüzgarın foruma derinlik getirmediği kesindir..çünkü daha önce yazan kaliteli 3-4 arkadaşı artık pek göremiyorum...(hani bir ortamda çok bagıran biri olunca ,entellektüel ,derin arkadaşlar kabuguna çekilir...işte asıl rahatsızlığım bu oldugundan,..çok bagırılmasına karşıyım)
    benim portfoy,özel yaşantımla ilgili kesin yanlış bilgiye sahipsin..bunlar üzerinde tartışmak gereksizdir.istersen 1 tr portföylük ekstrede burada hazırlanır..bu anlamsızdır..gecenlerde risk analizi için yapıştırdım..4 ayda 28.000 puan kazanan( ayda; max.8.000,min 6.000 puan gibi homojen ,dengeli) sistemle full ,pramit oynasan inan 10 milyar 1 yılda 1 tr yi gecer..
    --- ms de sistem arayışları her zaman devam eder..sistemde evrim, azalan artış egrisiyle herzaman devam eder...zaten forumun amacı da çok paylaşım,iletişimdir...zafer naraları atmak değil..
    üstelik ben rastgele oluşan portföye özenmem..bu ülkede sayısal 6 lının tutma ihtimali oldugu gibi...50 pozisyonun peşpeşe gelme kombinasyonuda ihtimal dahilindedir..
    Sizin bence bu arayışlar ile sayısal lotodaki kombinasyon kadar da vobtaki 50 kere peşpeşe gelme kombinasyonu kadar da şansa sahip değilsiniz.Çünkü yöntem yanlış.Siz mesela burası dip imkb tarihte buranın altına zor inmiş falan demiştiniz 34000 civarları idi imkb100.Ama imkb100 daha sonra 21000 oldu ve size çok kişi Allah demekki inermiş dedi.Siz bırakın işlem yapmayı hala 3 yıldır sistem peşindesiniz.Sistemi deneyeceksiniz de para kazanacaksınız da biz yaşlanacaz da.Çocuklar büyüyecek de.Ölme eşşeğim ölme.Eee ne zaman yiyecez bu paraları.Sizin sistemler çok güzel gider 2 yıl test edersiniz.Pat 2 yıl 1 ay sonra terse getirmeye başlar.Testlerde kazandıran sistem gerçek hayatta kazandırmıyor maalesef.Sebebi ise gerçek hayat duygular girer.Sisteme girmez.Ayrıca bu aynı paritede demo hesapta paranın 50 ye katlanması ile gerçek hayatta fxte bir halt olmaması.Siz bence bu gibi şeylerle uğraşarak sadece zaman kaybı yapıyorsunuz.böyle birşey olsa zaten borsacıların yüzde 95 i kaybetmez.Siz gerçek hayatta ne iş yapıyorsunuz acaba.Güzel kazanıyorsanız borsa hobi mi?Ayrıca sistemlerinize hiç duygu katmadan 5 10 adetle oynasanıza?Siz zaten borsadan ev almış birisiniz bunu anlatmıştınız zamanında.Duygu katmadan bakalım ne kadar oynanıyor.Sisteme duygu gireceğine göre asla sisteme uyulmayacak o yüzden boş birşeyin peşinde zaman kaybettiğinizi iddia ediyorum.Ben zaten akşama kadar alsat yapıyorum yüzde 50 şansım var ya düşer ya artar.Ama şunu unutmayın ben de birşey var peşpeşe 50 doğru poz peşinde koşacağıma 49 yanlış poz alıp 1 doğru pozisyonun verdiği moralle o 49 yanlışı telafi edebiliyorum.Kombinasyonlardan da biraz anlıyorsunuz.Madem bu iş kombinasyonlarla da olabiliyorsa bir de bu yönde deneyin.Başta pozisyonda bekleme yolunu seçmiştim.1 2 kazandık sonra margin callar gelince anladım ki en çok 15 günde silinirim.Demekki başka alternatif aramam lazımdı.Buldum sanırım.Neyse epey uzun yazdım herkes sistemine devam etsin.Giden ömür boşa harcanan ömür fena koyar adama.

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür

Alıntı mbm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bak gökhan beyyyy....
    birincisi
    ben kızıp gidiyorum..geri geliyorum...
    sen kovulup gidiyorsun geri geliyorsun....

aradaki fark ne acaba....

ikincisi seni anlamaya çalışıyorum... gerçekten işin zor.. hem yüklü dönüyorsun...
    hem teraya kazandırmak zorundasın hemde tepeye çıkmışken tepede kalmaya çalışıyorsun...

gerçekten senin yerinde olmak istemezdim.. birilerine bir şey ispat etmek zorunda hissetmen senin yaptıgın işlemleride etkiler.....sana tavsiyem olsun......

geçen gün dedin ocak ayından sonra hiç kazanmadım diye... senin al satlar için şubat ve mart en iyi dönemdi...yatay piyasa...

bu çıkışta al sat yapmak kazandırmazki...çıkıp inmediki..sadece çıktı...
    o yüzden seni anlıyorum... burda deşarj olmaya ihtiyacın var....

ama bu deşarj başkalarına faydası yoksa ve anlamsız geliyorsa orda dozunu azaltman lazım.....

uzatmayayım.....kolay gelsin sana
    Çıkışta alsat kazandırmaz kazanmasını bilmeyene kazandırmaz.Benim portföy 1e 3 gösteriyor 34000 den 33200 e düştükten sonraki günden bu yana.Yaklaşık.

Teşekkür Teşekkür 
    1.741
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    536
    Toplam Teşekkür
    290 Yazısı Teşekkür aldı

gokhan ve noel baba son mesajlarınızı tartışma topiğine taşıyorum
    İletişim: mersiyk@voborsa.com

Analizinin arada kaynamamasını isteyenler,analizlerini aynı zamanda Analiz Deposu topiğine koyabilirler.

12. The Following User Says Thank You to mersiyk For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    5
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    11
    Toplam Teşekkür
    10 Yazısı Teşekkür aldı

kovuyor musun bizi mersyk
    -----
    gökhan geyik tarafına gel bakem bunlar bizi burada istemeyo

Teşekkür Teşekkür 
    16.774
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.572
    Toplam Teşekkür

Alıntı mersiyk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gokhan ve noel baba son mesajlarınızı geyik tartışma topiğine taşıyorum
    Tamam sen 4. kız idin forumda tanıdığım seni unutmuşum.Şimdi gidiyorum ok.Yoksa bastonu geçircen kafama biliom.

15. The Following User Says Thank You to GOKHANFINDIK For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1151 kullanıcı var. (0 üye ve 1151 konuk)