Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Silindi

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    0
    Toplam Teşekkür
    0 Yazısı Teşekkür aldı

Exclamation Silindi

Silindi...........

Teşekkür Teşekkür 
    12
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    68
    Toplam Teşekkür
    27 Yazısı Teşekkür aldı

üstad işe yararmı ? vobda zararım var baya(

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    0
    Toplam Teşekkür
    0 Yazısı Teşekkür aldı

Kardeşim doğruları söylücek olursak ben kullanmıyorum çünki yurtdışına cıkıcak gibiyim ama babamda dahil olmak üzere yakın arkadaşlarım bunu kullanıyorlar ve eğitimlerini alıyorlar.Gayer güncel ve detaylı anlatımı vardır. Gönül rahatlığıyla alabilirsin. Zaten anlamadığın yerde her hafta cumartesi günü yapılan özel analizleri isteyen müşterilerine pazar yada pazartesi günü msn yada mail yoluyla ulaştırıyor.

Teşekkür Teşekkür 
    2.471
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.987
    Toplam Teşekkür
    374 Yazısı Teşekkür aldı

sistemi olan uygular para kazanır niye satmaya çalışır ki...para tuzağı geliyor bunlar bana

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    0
    Toplam Teşekkür
    0 Yazısı Teşekkür aldı

ya sistemi olmayanlar ne yapıcak ?
    hiç bir bilgisi olmayan kişiler ordan burdan toplama bilgiylemi hareket etsinler !
    bu zaman kaybıdır.

Teşekkür Teşekkür 
    2.471
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.987
    Toplam Teşekkür
    374 Yazısı Teşekkür aldı

o zaman ücretsiz paylaşın isteyen kullansın.

7. The Following User Says Thank You to kokohan23 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    0
    Toplam Teşekkür
    0 Yazısı Teşekkür aldı

eğitim kitini ben programlamıyorum bilmem farkındamısın
    yani bana ait bi program değil zaten.

Teşekkür Teşekkür 
    11
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    304
    Toplam Teşekkür
    59 Yazısı Teşekkür aldı

Bu kopek balığı teknığı bende
    var
    yanlız
    handıkapı kesınlıkle var nedır dersenız verılen ındıkatorlerın barların hareket ettığı alana yanı ekrana atılıyor tam tersı ındıkatorlerı yenı bır pencerede topladınızmı yanı tek pencerede gorunurde gene sıkıntı yok gıbı ama grafığı sıkıştırayım gerıde ne olmuş goreyım dedınızmı al veren veya sat veren noktalar patır patır dokuluyor kaymalar başlıyor verılen sıstemde sıhhat problemı var bence
    ısteyen olursa yazarım buraya hangı ındıkatorlerı kullandıklarını dılım doncuğunce nasıl alınır satılır anlatırım ama ben bullanmıyorum onu dıyem kaymalar kafamda soru ışaretıne neden oluyor eğer gerçekten sıstem başarılı ısekı ben hıç araştırmadım hıç zarar olmamalı bu sıstemde mutlaka karla kapanmalı

10. The Following 4 Users Say Thank You to gani For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.263
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.804
    Toplam Teşekkür
    227 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı gani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kopek balığı teknığı bende
    var
    yanlız
    handıkapı kesınlıkle var nedır dersenız verılen ındıkatorlerın barların hareket ettığı alana yanı ekrana atılıyor tam tersı ındıkatorlerı yenı bır pencerede topladınızmı yanı tek pencerede gorunurde gene sıkıntı yok gıbı ama grafığı sıkıştırayım gerıde ne olmuş goreyım dedınızmı al veren veya sat veren noktalar patır patır dokuluyor kaymalar başlıyor verılen sıstemde sıhhat problemı var bence
    ısteyen olursa yazarım buraya hangı ındıkatorlerı kullandıklarını dılım doncuğunce nasıl alınır satılır anlatırım ama ben bullanmıyorum onu dıyem kaymalar kafamda soru ışaretıne neden oluyor eğer gerçekten sıstem başarılı ısekı ben hıç araştırmadım hıç zarar olmamalı bu sıstemde mutlaka karla kapanmalı
    Repaint yapan ve sonradan bakıldığında mükemmel görünen ancak işlem esnasında işe yaramayan sistemleri bilirsiniz sanırım. Mesela basitçe şöyle bir örnek vereyim, fiyatlar o ana kadarki en düşüklerde geziniyor diyelim,bu hissede burası dip diyorum, hisse dönerse gerçekden haklı cıkıyorum orası dip olmuş oluyor, yok aşağı kaymaya devam ederse ben, yok eski dediğimi unut burası dip diyorum ve elbette bir yerde dibi yakalıyorum, hisse yükselişe geçincede son dediğim dipden dönmüş oluyor. başarılımıyım? kaldıki dipden dönüşde belli bir yerde kar almam gerekiyor. Bunu yapmasamda bulduğum dibin bir işe yaramadığını görürüm demi. en basit indicatör ilede dibi ve tepeyi bazen yakalayabilirsiniz, bazende yakalayamassınız. yani kesin kural yok. bu yüzden borsada kazanların sayısı yok denecek kadar az.
    Bu arada eskiden yönetim böyle başlıkları anında silerdi.
    eski nickim:trader38
    Burada yazılanları beyninde özümleme yapmadan uygulayan kişilerin zarar etmesi kaçınılmazdır. ben daha kendini kurtaramamış acemi bir vobcuyum

12. The Following 6 Users Say Thank You to matador38 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    2.471
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.987
    Toplam Teşekkür
    374 Yazısı Teşekkür aldı

gani gibi bende almıştım bu sistemi hatta finnete abone bile olmuştum.kullandıkları indikatörü de biliyorum.zoom yapınca veya daraltınca indikatörün değeri ve kestiği noktalar bile değişiyor.tamamen para tuzağı itibar etmeyin.

14. The Following User Says Thank You to kokohan23 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    1.705
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.670
    Toplam Teşekkür
    3.069 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı matador38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Repaint yapan ve sonradan bakıldığında mükemmel görünen ancak işlem esnasında işe yaramayan sistemleri bilirsiniz sanırım. Mesela basitçe şöyle bir örnek vereyim, fiyatlar o ana kadarki en düşüklerde geziniyor diyelim,bu hissede burası dip diyorum, hisse dönerse gerçekden haklı cıkıyorum orası dip olmuş oluyor, yok aşağı kaymaya devam ederse ben, yok eski dediğimi unut burası dip diyorum ve elbette bir yerde dibi yakalıyorum, hisse yükselişe geçincede son dediğim dipden dönmüş oluyor. başarılımıyım? kaldıki dipden dönüşde belli bir yerde kar almam gerekiyor. Bunu yapmasamda bulduğum dibin bir işe yaramadığını görürüm demi. en basit indicatör ilede dibi ve tepeyi bazen yakalayabilirsiniz, bazende yakalayamassınız. yani kesin kural yok. bu yüzden borsada kazanların sayısı yok denecek kadar az.
    Bu arada eskiden yönetim böyle başlıkları anında silerdi.

evet kesinlikle .. tüm tepe ve dipleri formüle dökmek imkansızdır... inanmayın böyle şeylere..

öyle bir formül olsa zaten piyasa olmazdı...düz mantık..

16. The Following 3 Users Say Thank You to halojen For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    8.177
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.670
    Toplam Teşekkür
    5.355 Yazısı Teşekkür aldı

Borsada sürekli kazandıran formulu buldum ama salağım ve satıyorum
    Konu para olduğunda herkesin dini aynıdır.

Voltaire

18. The Following 2 Users Say Thank You to enorton For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri