Sayfa 16/61 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
726 sonuçtan 181 ile 192 arası

Konu: Seans & Strateji

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    5
    Toplam Teşekkür
    4 Yazısı Teşekkür aldı

o kadar ılgınc kı bızım vadelı pıyasa da anlık hareketler tamamen dow future ları ve dolar/yen parıtesıne gore oluyor. sankı bızım spot un vadelısı degıl de ....

110,18 dolar/yen
    13179 dj futures. onemlı bır degısıklık olmadan baska mesaj gecmeyecegım bu seans. Ikıncı seans ıse dışarıda olacagım hıc msg gecemeyecegım. Data verecek arkadaslar olursa ıkıncı seans katılımını beklerım her zaman . Netıcede sadece bır kısı uzerınde yuk olunca burada data verıp mesaj yazmak da cok yorucu oluyor. Hatta datalar faydasız dıyorsanız bız onları goruyoruz dıyorsanız hıc vermesem mi ? Ne dersiniz? neticede en faydalı formatı bırlıkte olusturup bırlıkte faydalanacagız burada.
    Bu forumda yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu görüŞler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    0
    Toplam Teşekkür
    0 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı traderslm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mesaj yazmadan sorunu olan bazı arkadaslar varmıs sanırım sn haguan la baktık su an herkes mesaj yazabılıyor sısteme bır kısıtlama yok sadece mesaj yazmadan once HIZLI CEVAP butonuna basmanız gerekıyor ardından mesajınızı yazabılıyorsunuz.
    Sn.traderslm;
    Sevgili kardeşim,burayı senteye geçtiğin mailden öğrendim,sevindim,inşallah eski dostlar yine bir yerlere toplanırız.Emekleriniz için de teşekkürler.
    bu arada küçük bir hatırlatma senteden bazı arladaşlar buraya kayıt olamamktan şikayetçi tavsiye eden bölümüne isminizi yazıyorlarmış oysa buradaki nick inin yazsalar sistem hemen kabuleder. ben bu nick i yazdım hemen okeyledi.senteye böyle bir açıklama geçersen iyi olur sevgilerimle.
    Konu seamen tarafından (16.11.07 Saat 16:28 ) değiştirilmiştir.
    seaman

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    5
    Toplam Teşekkür
    4 Yazısı Teşekkür aldı

tavsiye eden kısmına bırsey yazmanıza gerek yok ama illaha yazacaksanız benım nick name i yazmanız gerekiyor traderslm olarak. Senteaktif e de ılgılı bır maıl gonderdım sn seaman.
    Bu forumda yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu görüŞler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    5
    Toplam Teşekkür
    4 Yazısı Teşekkür aldı

ilgimi çeken bir noktayı hemen belirteyim bu seans ki toplam hacim 353 milyon ytl genelde dususlerın ardında dip yaptıgımız yerlerde bu tarz hacımler olur o yuzden belırtmek ıstedım manıdar geldı bana. Bu hacımle burada tutundugumuza gore pıyasa 54400 altındakı gecen haftakı salınımı sanal olarak degerlndırıyor ve pıyasanın 54400 de yenı dıp yapması gerektıgını soyluyor olabılır. Sadece bır not bu burası dıptır demek ıcın degıl ama hacım bır sınyalse bu seanslık 500 mılyon ytl altındakı hacım boyle bır ısaret verebılır.

Beyın fırtınası yapıyoruz boş duranı allah sevmezmiş.

110,21 dolar/yen
    13170 dj futures
    1,1860-1,1870 dolar bankalar arası
    16,41 tahvıl bıraz bıraz tahvıle alım dolara satıs gelıyor gıbı sabaha gore.

-8,5 mılyon ytl de para cıkısı soz konusu.

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    5
    Toplam Teşekkür
    4 Yazısı Teşekkür aldı

bugun biraz erken veda olacak ama ogleden sonra özel işlerim dolayısıyla dışarıda olacağım. Pazartesi sabah haftalık ve gunluk yorumda ve ardından da burada gorusmek uzere hepınıze saglık ve mutluluk dolu tatiller dilerim.

110,18 dolar/yen
    16,40 tahvil
    1,1870-1,1880 dolar kotasyonları
    427 mılyon ytl toplam hacım bır oncekı mesajda bunla ılgılı bır not gectım bakalım ne denlı bır gosterge olabılecek.
    55100 uzerı kapanıs yapması pıyasanın kuvvetlı oldugunu ve bu seanslık duran hacım olayını destekleyebılır. İzleyip göreceğiz tekrar.
    -11 mılyon ytl para cıkısı 11,55 ıtıbarıyle
    gorusmek uzere ...

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    117
    Toplam Teşekkür
    82 Yazısı Teşekkür aldı

Seans arası ben de Tüm Eski Dostlara "Selammm ve Hoşgeldiniz" diyeyim..
    Bildik ve tanıdık isimleri görmek ne güzel..

Ben bir süredir sürekli bu forumu takip ediyor ve çoook başarılı buluyorum; yakında hepiniz bunu göreceksiniz zaten..

Traderslm Dostumuzun bizi başka bir platformda buluşturması nedeniyle de kendisine teşekkürlerimi sunarım..

Teşekkür Teşekkür 
    7.391
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.235
    Toplam Teşekkür
    1.578 Yazısı Teşekkür aldı

sn traderslm ikinci seans buralarda olamıyacak el birliği ile onun yoklugunu hissettirmeye çalışmak lazım ama ne yapsak yerini dolduramayız

Teşekkür Teşekkür 
    7.391
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.235
    Toplam Teşekkür
    1.578 Yazısı Teşekkür aldı

İmkb 100 olarak 54900 üzeri hareket edip bugunu kapatırsak sanırım yükselişin ılk adımlarını atmış olucaz

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    0
    Toplam Teşekkür
    0 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı HKAYIKCI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seans arası ben de Tüm Eski Dostlara "Selammm ve Hoşgeldiniz" diyeyim..
    Bildik ve tanıdık isimleri görmek ne güzel..

Ben bir süredir sürekli bu forumu takip ediyor ve çoook başarılı buluyorum; yakında hepiniz bunu göreceksiniz zaten..

Traderslm Dostumuzun bizi başka bir platformda buluşturması nedeniyle de kendisine teşekkürlerimi sunarım..
    ben fb bayrağı sildim zira o size aittir.yerine küçük bir hatırlatma 6 kasıma ait bir saat koydum sevgilerimle,biraz uğraşla beni bulursun,burada nick im başka ama işte kopya kar yağarsa seni yine benden başka arayan olmaz.
    seaman

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    117
    Toplam Teşekkür
    82 Yazısı Teşekkür aldı

ABD Eylül Ayı Net Sermaye Girişleri (TS; 16.00).

ABD Eylül Ayı Sanayi Üretim Endeksi (TS; 16.15, Beklenti %0.1).

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    5
    Toplam Teşekkür
    4 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı haguan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sn traderslm ikinci seans buralarda olamıyacak el birliği ile onun yoklugunu hissettirmeye çalışmak lazım ama ne yapsak yerini dolduramayız
    erken bitti işim geldim sagol svg haguan ..
    1,1830-1,1850 dolar kotasyonları
    110,58 olmus dolar/ yen
    16,40 larda bıraktıgımız tahvıl de 16.37 de o da ıyı borsa da ılk seans sonrası hacım durmust denebılır 500 mılyon ytl altında hacım bu seans tepkı alımları geldı demek asagı vermek ısteyen yok dıye. Kapanısımız nerede olacak bakalım ben yokken 388 mılyon ytl hacım yapmıssınız cok degıl ama ılk seansa oranla cok sayılır hemde tepkı alırken demek yukarı gıtmeye daha ısteklıyız ?

-26 mılyon ytl para cıkısı var yalnız .
    dj future 13207

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    5
    Toplam Teşekkür
    4 Yazısı Teşekkür aldı

5 dk lık dow future grafıklerıne baktım da 13400 den ıkı gun once baslayan dusustekı dusen kanalı kırmıs cok onemlı bır detay degıl ama pıyasanın dırı durusu bu yuzden bıraz da sanırım ıkıncı seans ve takıbı 110.60 lara gelen dolar/yen parıtesı sabah 110 lardaydı hatta bız acılırken bır ara 109.80 lerı gormustuk . 110.70 de orada onemlı bır gunluk dırenc var gordugum kadarıyla uzerıne atabılecek mı bakalım .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)