115 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Sistem Geliştirme...

Threaded View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Teşekkür Teşekkür 
    121
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    154
    Toplam Teşekkür
    50 Yazısı Teşekkür aldı

Standart system tradıng

Paylasımlarınızdan oturu teekkur ederım..Eski forumlardan tabiki faydalanacagiz ancak cogu zaman 1000 lerce sayfanin icersinde boguluyoruz...Su an Chaos Trading uzerinde calisiyorum..Ben Palayi bilmem ancak sistemli calismak her zaman para kazandirir..

Kendimden bahsedeyim bu VOB a 2.5 ay once girme tahlisizligine bulundum...Zannadersem 84.500 den short yapmistim (bana gore cok yukselmisti...)Yaklasik 35.000 kaybettim...Saclarim dokuldu,psikolojim bozuldu....Ne yapsan kendime gelemiyordum..Sonucta bu parayi cikarmam gerekiyordu..Sonra Ali persembenin Kitabini gordum inceledim hosuma gitti..Bana cok faydasi oldugunu soyleyebilirim,System olarak yeterli degildi ama mantik acsindan faydali oldu Ali persembeden sonra system trading uzerinde calismaya basladim...Amazon.com dan ,Wilder.com dan onlarca kitap siparis ettim...Kitaplar ve arastirmalarim sonucunda begendigim ve test ederek feasible buldugum sistemleri sizlerle paylasmak isterim..Sizlerinde katikisiyla iyi biseyler yapacagimizi dusunuyorum..

Endustri muhendisiyim,MBA derecem var..Bilgisayar Dili ve Algoritmalari Uzerine Olimpiyatlara katildim..Olimpiyat Birincisi olmam (1995) kotu bir trafik kazasi nedeniyle engellendi..

Narlidereyi iyi biliirim..Arkadasimda orda askerik yapti..

Parabolic Sar a hastayim//Vobta uygun bir sistemle cok guzel seyler yapiyor kendimce gelistirmeye calisiyorum...
    Chaos Trader...

2. The Following 8 Users Say Thank You to izmirli For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri