Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
49 sonuçtan 25 ile 36 arası

Konu: Borsada kaybetmeye son...mutlaka okuyun

Yer
    teprik ederim
    Teşekkür Teşekkür 
    66.763
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    55.837
    Toplam Teşekkür
    13.699 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı Astatin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeşim apla,
    selpatros bir soru sorduydu..köpekbalığı tekniği şu an gold da ne diyor...ama şu an ne dediğini soruyorum..yoksa aylar önce 800 den falan al vermiştir eminim de şu an ne diyor aceba... denksinedvens
    ikinci topik açmış ..ayıp etmiş .... .. istemiyorum yorum falan patron .... verdiğim teşekkürleride geri alacam ..

mondiyosagnesyncşayne tekniği bana yeter ...........
    2013,00

2. The Following 2 Users Say Thank You to selçuklu For This Useful Post:

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür
    33.405 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı selçuklu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikinci topik açmış ..ayıp etmiş .... .. istemiyorum yorum falan patron .... verdiğim teşekkürleride geri alacam ..

mondiyosagnesyncşayne tekniği bana yeter ...........
    2-3-4 de açsın patron.. bak gızcazz halkı kurtarmaya gelmiş sistem al deyince alacak sat deyince sat..biz bunu nassı düşünemedik..vay beah..vay köpekbalığı vay..akıllı hayvanmış...
    patron bak kitabıın duyulmasını istemiyo musun yoksa sen..yoksa sen bir kezimmisin
    ya şaka bir yana, bu kitabın reklamı aynı anda bir sürü google reklamlarında çıkarken, sistelere de aynı gün böyle okuyup faydalananlarca bol bol link atılmıştı değil mii
    yeşim apla, takdir eden okuyucu yorumları lazımsa yazıyım ben bi kaçtane..ühühühü..
    BANGA mühim

4. The Following 2 Users Say Thank You to Astatin For This Useful Post:

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür

yeşim aplaya avatar...
    BANGA mühim

6. The Following 6 Users Say Thank You to Astatin For This Useful Post:

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür

Alıntı yeşim2010 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Yeşim geçen hafta tanıştığım bir kitap hayatımı değiştirdi.Adı KÖPEKBALIĞI TEKNİĞİ;Borsada kaybetmeyi gerçekten unuttum.
    Adım Yeşim herkese merhaba...Bir süredir uzaktan üye olmadan forumunuzu takip ederken rastladım small46 rumuzlu üyenin tanıttığı KÖPEK BALIĞI TEKNİĞİ adlı kitaba.Adam 10 yıldır borsayla uğraştığını ama bu kitapla para kaybetmeyi unuttuğunu söylüyordu.İlgimi çekti tıkladım,yazılanlar yorumlar bana inandırıcı geldi.Kitabı aldım.Gerçekten bu kadar memnun kaldığım hayatta çok az şey oldu.En önemlisi psikolojim düzeldi.Sistemin al sinyali verdiği alıyor sat dediği yerden kazanıyorum.Harika bir şey...O arkadaş gibi beni de banlayacaklarını düşünüyorum.O yüzden tıkladığınız siteleri kayda alıp sonradan incelemenizi de tavsiye ederim.
    Bu kitap hakkında kötü söz söyleyenler suyu kesilen birtakım adamlar,aracı kurumlardır.Ben buna şahitim.Arkadaşlarım sizler de kazanın.Bu iletiyi siz de arkadaşlarınıza önerin.Saygılarımla. BENİ BANLARLARSA BİLİN Kİ BAZI KESİMLER BU KİTABIN DUYULMASINI İSTEMİYORDUR.
    Yeşim apla, ciddi bir soru sana..
    Daha geçen hafta linkle tanıştın kitapla..Sonra kitabı okudun, hatmettin..önerdiği sistemi öğrendin..bu sayede psikolojinde düzeldi ve bu kadar kısa bir süre zarfında bir de zebil gibi para kazandın hemi
    bravo apla teprik ederim...1 hafta içinde oldu hepsi hemi....teprikler
    k
    BANGA mühim

8. The Following 9 Users Say Thank You to Astatin For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    5.260
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    7.039
    Toplam Teşekkür
    2.197 Yazısı Teşekkür aldı

yaf kizdirmayin yesim ablamizi, o da oyle yolunu bulmus iste. vayy be yaslanmisim ama,, eskiden kapi kapi dolasilip celik tencere pazarlanirdi, simdi de forum forum dolasilip sistem pazarlaniyor.
    "Yeni dönemde eğer milletvekili seçilirsem, biraz da emekli gibi yaşayıp, torunlarıma vakit ayırmak istiyorum. Seçilemezsem de TOKİ'ye geri dönerim"-TOKI Baskani!!!

10. The Following 4 Users Say Thank You to nunu For This Useful Post:

Yer
    teprik ederim
    Teşekkür Teşekkür 
    66.763
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    55.837
    Toplam Teşekkür
    13.699 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı Astatin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeşim apla, ciddi bir soru sana..
    Daha geçen hafta linkle tanıştın kitapla..Sonra kitabı okudun, hatmettin..önerdiği sistemi öğrendin..bu sayede psikolojinde düzeldi ve bu kadar kısa bir süre zarfında bir de zebil gibi para kazandın hemi
    bravo apla teprik ederim...1 hafta içinde oldu hepsi hemi....teprikler
    k
    valla on numero soru patron ... teprik ederim ....
    2013,00

12. The Following 2 Users Say Thank You to selçuklu For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    5.260
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    7.039
    Toplam Teşekkür
    2.197 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı selçuklu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla on numero soru patron ... teprik ederim ....
    he yafff, adam daha normal hayatta alip satmayi bilmiyor ki borsa da kazansin. insan bi yazdigini okur be kardesim. ''bir hafta'' yerine "yaklasik 3-3,5 ay once falan'' der
    "Yeni dönemde eğer milletvekili seçilirsem, biraz da emekli gibi yaşayıp, torunlarıma vakit ayırmak istiyorum. Seçilemezsem de TOKİ'ye geri dönerim"-TOKI Baskani!!!

14. The Following 7 Users Say Thank You to nunu For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    22.658
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.559
    Toplam Teşekkür
    6.153 Yazısı Teşekkür aldı

Yaw bırakın aplamız anlatsın... Ben de artık borsada kaybetmek istemiyorum... üvvv... Belki bir yolu yordamı vardır... Siz çözemediniz diye kıskanıyosunuz bence Yeşim Apla'yı... Yeşim Apla.. Bak nası savunuyorum seni.. Kitabı bana bedavaya yollarsın di mi apla... üvvv...

Ben Pala'ya inanmıyorum ama o bana inanıyor...

16. The Following 3 Users Say Thank You to Strategist For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    2.537
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.841
    Toplam Teşekkür
    4.570 Yazısı Teşekkür aldı

stro patron Muhahahah şemsiyeyi ters tutuyon patron üwww öbür türlü tutsan paraları toplardın böyle akıp gidiyiii üwwwwwwwwwwwwwwww ühühühüühühü... üwwww çamaşırları derede yıkıyom üwwwwwww üwwwww homelesemm benn üwww

18. The Following 3 Users Say Thank You to seagate For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    1.462
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.915
    Toplam Teşekkür
    553 Yazısı Teşekkür aldı

ne tür köpekbalığı acep büyük beyazmı, kaplan mı vobix durumu yeterince anlatmış,, başka kapıya yeşimcim...

http://finans.ekibi.net/forum/kopek-...su-t-6400.html
    "Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur..."(NFK)

20. The Following User Says Thank You to zozo For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    4.408
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.055
    Toplam Teşekkür
    4.288 Yazısı Teşekkür aldı

hay allaaam...tatil tatil gitmeyin Yeşim Apla nın üstüne..Yeşim apla..Fukara aplası,bırakın açsın yolumuzu,ama gıçı gırık Di+,- lerle olmasın...eheueheu...

köpekbalıı teknii alana bi de yanında istavrit teknii veriolarmış...Bilancho zamanı promosyonuymuş..stoklar sınırlıımış...
    gene güldüm ya..)
    --Eksiklik Kendi Özümde--

22. The Following 2 Users Say Thank You to ATHLON For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    8.177
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.670
    Toplam Teşekkür
    5.355 Yazısı Teşekkür aldı

Vobix işte

Alıntı VOBiX Nickli Üyeden Alıntı
    Borsada Köpek Balığı Tekniği adında bir kitap çıkmıştı bundan aylar önce. Elbette her zamanki sizi uyarma ihtiyacı hissetmiş ve aşağıdaki yazıları yazmıştım.
    Boğalar, ayılar, tilkiler bitti şimdi bir de köpekbalıkları çıkmış.

Burada yazdığı gibi ben trend değişmeden trendin değişeceğini anlayabiliyorum bu işi çözdüm diyen var mı?

Ebook yazmışlar 89TLye satıyorlar.
    Satın almayın da sadece sayfada yazanlara bir bakın!

Yatırım camiaası nerelere gidiyor anlamış değilim.

10-Bu site veya Köpek Balığı Tekniği E-Kitabında anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve sizin çalışmanızla, bu işe vereceğiniz emekle gelişeceğini bilmeniz gerekmektedir. Bu site ve site aracılığıyla satılan kitap kimseye para kazanma garantisi vermez.
    Sorumluluk Sınırları / Garantiden Feragat

Köpek Balığı Tekniği E-Kitabı Borsada Köpek Balığı Tekniğini 89 TL (Türk Lirası) karşılığı Xticaret.com firması tarafından ödeme alınmak koşuluyla satılmaktadır. Satın aldığınız bu elektronik kitap karşılığı Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne % 10 stopaj ödenmektedir. Köpek Balığı Tekniği E-Kitabı'nı satın aldığınız ve sağlıklı bir şekilde ürünü açabildiğiniz anda Köpek Balığı Tekniği E-Kitabı sahiplerinin size karşı sorumluluğu bitmiştir. Köpek Balığı Tekniği E-Kitabı bu konulardan sorumlu değildir. Köpek Balığı Tekniği E-Kitabı'nda anlatılan yöntemlerden yaşanacak yasal sorunlardan kopekbaligiteknigi.com ve Köpek Balığı Tekniği E-Kitabı sahipleri sorumlu değildir. Köpek Balığı Tekniği E-Kitabı'nda yer verilen firmalarla ve o firmaların internet siteleriyle kopekbaligiteknigi.com ve Köpek Balığı Tekniği E-Kitabı'nın herhangi bir ortaklığı veya başka türlü bir bağı yoktur.
    ki mesaj ise büyük ihtimalle kitabın yazarına ait. Çünkü Köpek Balığı Tekniği sitesindeki ilk yorumun aynısı.
    Alıntı magnum70 Nickli Üyeden Alıntı
    kitabu suçluyorsunuz ama içeriğini bilmiyorsunuz.ben kitabı alalı 4 hafta oldu 25.05.2010 tarihinde 3.64 den bjkas aldım ve 8 gün sonra 03.06.2010 tarihinde tekniğin sat dediği yerde 4.28 den sattım. yüzde 18 para kazandım.küçük yatırımcıyı koruyan bu tekniğin yazarına teşekkür ederim.şimdide 9.10 dan afmas aldım bakalım ne olacak..
    Kitabı kötülemedim. Burada hiç bir üyeyi bir şey satın almaya yönlendirmediğimiz için "satın almayın" ifadesini kullandım. Ayrıca kitap piyasaya bu hafta çıktı. İlk satışını da bu ay gerçekleştirdi. Bu tür kitaplarda para iade grantileri ve bonuslar olur ama yazar sanırım kendine güvenemediğinden para iadesi vermek yerine kitap açıldığı anda sorumluluğunun bittiğinden bahsetmiş. Benim eleştirdiğim kısım yazarın kitabı alanlarla irtibatını kitap açıldığı anda kesmesi. Kitabı yazsın satsın, basılmış kitaplardan farklı değil fakat dijital ürün sektörü böyle işlemiyor malesef.

Bu forumda VOB üzerine onalrca konu ve yazı var. Üstelik 18 adet de teknik sistem var. Bunlar tammen ücretsiz. Üstelik konuyu okuduktan sonra sorumluluğumuz biter demiyoruz. Elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. Sürkli iletişim halindeyiz.
    Alıntı magnum70 Nickli Üyeden Alıntı
    kitabu suçluyorsunuz ama içeriğini bilmiyorsunuz.ben kitabı alalı 4 hafta oldu 25.05.2010 tarihinde 3.64 den bjkas aldım ve 8 gün sonra 03.06.2010 tarihinde tekniğin sat dediği yerde 4.28 den sattım. yüzde 18 para kazandım.küçük yatırımcıyı koruyan bu tekniğin yazarına teşekkür ederim.şimdide 9.10 dan afmas aldım bakalım ne olacak..
    Şu renkli bölüm kitabın sitesindeki yazının aynısı. Kitabın sitesine iki üç gündür ulaşılamıyor.
    YAZARIN YORUMU
    Kitap ve kitabın içindeki teknik tamamen doğrudur. 2 yıldır denenmiş uygulanmış ve kanıtlanmıştır.
    Bazı kişiler tekniğimizi bu kadar basit ve kolay olamaz bu iş diye eleştiri yapıyorlar.
    Ama aynı kişiler 3-5 aracı kurumun bir araya gelip küçük yatırımcıya oyun oynadıklarını ve onu soyduklarını hiç söylemiyor.
    Biz istedikki 1 defa bile olsa küçük balıklar büyük balık yesin, büyük balığın peşinden gidip onlarla birlikte kazansınlar diye bu tekniği öğretmek amaçlı sizlere destek veriyoruz.
    Borsada fırsatlar hiç bitmiyor ama bir türlü bu oyunlar yüzünden küçük yatırımcı para kazanamıyor. Büyükler ise doldurdukça dolduruyor.
    Şimdi doldurma sırası sende
    Doğru zamanda , doğru yerde , doğru senette olacaksın ve balık tutmayı öğreneceksin.
    Hiç korkma msn ve mail desteği ile sizin yanınızdayız
    Önceki mesajımdan bir gün sonra açılan Köpek Balığı Tekniği kitabı sitesinde yazar sözde bana gönderme yapmış. Sözde her şeyi bilen yazarımız diyor ki üç beş aracı kurumun milleti soymasıan sesimiz çıkmıyormuş. Bankacılık kanunun elverdiği yasalar çerçevesinde bugüne kadar kime karşı sessiz kalmışım? En ünlü kademsitinden tanınmış aracı kurumuna karşı lafımı esirdeğimi gören var mı?

Daha sonra küçük balığın büyük balık yemesi için destek verdiklerini söylemişler. Diyorum ki amacın birilerine yardım etmekse neden 89TLye satıyorsun? Bedava versen incilerin mi dökülecek? Biz burada özellikle VOB konusunda tüm bildiklerimizi ve teknik sistemleri açık açık formülleriyle BEDAVAya paylaştık. Bizim incilerimiz dökülmedi sizinkiler de dökülmez merak etmeyin. Madem amacınız sürekli soyulduğunu iddia ettiğiniz küçük yatırımcıya destek vermek ne amaçla 89 TL alarak bir darbe de siz vuruyorsunuz?

Adam oturmuş 520 sayfalık Trend Takipçisi - Tüm Zamanların En Çok Kazandıran Yatırım Stratejisi Vaatler ve Kanıtları isminde bir kitap yazmış. Bu kitabı yazmasındaki amaç bilgisini satmak olmasına rağmen sadece 26 TL istiyor fakat küçük yatırımcıya yardımcı olmak isteyen Köpek Balığı Tekniği e-kitabı 89 TL. Büyük ihtimalle de bu e-kitap 50 sayfa ya vardır ya da yoktur. O da grafiklerin zoruyla. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

Daha diyecek çok sözüm var ama Köpek Balığı Tekniği yazarının bu inadı bırakması için bir şans veriyorum kendisine.
    Neyse yazarımız inadı bırakmadı ve bakın ne yaptı? Sitesine aynen aşağıdakini yazmış. O yazılalı üç aydan fazla oluyor ve yazı yazıldığı zamanlarda IMKB100ün en yüksek gördüğü rakam 57000 idi.
    [align=center][/align]
    Dün IMKB100 kapanışı 67,217 oldu. Yani o yazı yazıldıktan sonra üç ay geçemsine rağmen borsa düşeceğine 10,000 puan yani %20ye yakın yükseliş yaptı. Eğer o yorumu Köpek Balığı Tekniğine göre yaptıysa bu teknik bir işe yaramıyordur. Yok kendi egoalrına yenik düşerek kendini bir şey sandığı için yaptıysa piyasadan daha öğrenecek çok şeyi var demektir. En azından -cak -cek ekleriyle kesin ifadelerde bulunmamayı öğrenecek. Siteyi inceleyin yukarıdaki yazıyı en kısa zamanda kaldıracaktır. :tokmak:

NOT: Sakın ama sakın bu yazıyı kaldırmam için yine mail atmayın. Önce Köpek Balığı Tekniği hakkındaki gerçekleri anlatın. Örneğin endekslerde işe yaramıyor diye sitende yaz ondan sonra gel görüşelim. Milletin umutlarıyla oynamayın.
    Konu para olduğunda herkesin dini aynıdır.

Voltaire

24. The Following User Says Thank You to enorton For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri