Sayfa 13/13018 İlkİlk ... 3111213141523631135131013 ... SonSon
156216 sonuçtan 145 ile 156 arası

Konu: 1.VoBjektif Seans Odasi

Teşekkür Teşekkür 
    11
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    71
    Toplam Teşekkür
    16 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı ahfado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarın asya ile beraber cümbür cemaat aşağılara doğru yuvarlanırız....
    Bunu kimse yazmaya cesaret edemiyor bari ben yazayım......
    Dow 135 puan ekside ve bir haftadır yükselen nikei var,sabah % -2 ,-3 gibi asyayı görürsek şaşırmayalım...ve biz halen bugünkü kapanışımızın üstündeysek gözü kapalı uzun yaparım....

Herkes yazıyor nerdeyse Tam tersi yükselişi herkes yazamıyor, yani bir karşıt felsefe uygulayacaksak long daha şanslı derim , saygılar...
    "every second of my pathetic life as useless as this button"
    -John Locke-

Teşekkür Teşekkür 
    11
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    71
    Toplam Teşekkür
    16 Yazısı Teşekkür aldı

Dow 135 puan ekside ve bir haftadır yükselen nikei var,sabah % -2 ,-3 gibi asyayı görürsek şaşırmayalım...ve biz halen bugünkü kapanışımızın üstündeysek gözü kapalı uzun yaparım....

Herkes yazıyor nerdeyse Tam tersi yükselişi herkes yazamıyor, yani bir karşıt felsefe uygulayacaksak long daha şanslı derim , saygılar...
    "every second of my pathetic life as useless as this button"
    -John Locke-

Teşekkür Teşekkür 
    13.899
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    189.930
    Toplam Teşekkür
    23.313 Yazısı Teşekkür aldı

Düşeceğimiz veya çıkacağımız yarın sabah 9.20 lerde belli olur yanlız her iki poziyonda olanlarda tam terse geçmek için fırsat bulabilecekler, böylecede kayıplar azalır hoş olur herkesin içi de rahat eder. Sabah ola hayrola.

Herkese iyi geceler.

Teşekkür Teşekkür 
    13.899
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    189.930
    Toplam Teşekkür
    23.313 Yazısı Teşekkür aldı

Düşeceğimiz veya çıkacağımız yarın sabah 9.20 lerde belli olur yanlız her iki poziyonda olanlarda tam terse geçmek için fırsat bulabilecekler, böylecede kayıplar azalır hoş olur herkesin içi de rahat eder. Sabah ola hayrola.

Herkese iyi geceler.

Yer
    ANKARA
    Teşekkür Teşekkür 
    5.260
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    5.747
    Toplam Teşekkür
    1.994 Yazısı Teşekkür aldı

normal şartlarda spot 100 çok net uyumsuz ...aşagı gelmesi lazım...
    öyle oldugunu düşündüğüm ve beklediğim için kısayım geceyede zaten....

hatta sert aşagı beklentim var..bu topiğin ilk başlarında yazdım zaten.grafikle.

ama yazmakla yada cesaretle olmuyor...
    yarını görüp yaşamak lazım.. vadeliden bahsediyoruz.....

kırk tilki dolaşıyor kafada...
    Bu forumda yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır

6. The Following User Says Thank You to mbm For This Useful Post:

Yer
    ANKARA
    Teşekkür Teşekkür 
    5.260
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    5.747
    Toplam Teşekkür
    1.994 Yazısı Teşekkür aldı

normal şartlarda spot 100 çok net uyumsuz ...aşagı gelmesi lazım...
    öyle oldugunu düşündüğüm ve beklediğim için kısayım geceyede zaten....

hatta sert aşagı beklentim var..bu topiğin ilk başlarında yazdım zaten.grafikle.

ama yazmakla yada cesaretle olmuyor...
    yarını görüp yaşamak lazım.. vadeliden bahsediyoruz.....

kırk tilki dolaşıyor kafada...
    Bu forumda yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır

8. The Following User Says Thank You to mbm For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    106
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    90
    Toplam Teşekkür
    64 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı fahri78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün akşamüstü yapılan yorumlar.. Bu kadar yanlı, hatalı, yanlış yorumu birarada görmedim.. Pozisyona göre bu tür yorumlar yapılmak zorundamıdır?

valla ben uzun olduğumu belirttim zaten nasıl yanlı oluyor fahri bey onu anlamış değilim güzel grafikler yoluyorsunnuz tebrikler ama saatliklerde daha yeni sata geçmiş dow 22 günlük hareketli ortalamsı 12500 hemen kırmaz ilk gün üstüne atar böyle bi gerilimde yarın tüfe baskısı falan uzun kalmak insanı bayıyo aslında bence akp kapatılır türban reddedilir ecb faiz indirmicek her seferinde sattış yiyoruz o da prş türbanda perşembe nasıl rahat olalım uzunlarla en kısa zamanda sata geçeriz gibi geliyo neyse slm

Teşekkür Teşekkür 
    106
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    90
    Toplam Teşekkür
    64 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı fahri78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün akşamüstü yapılan yorumlar.. Bu kadar yanlı, hatalı, yanlış yorumu birarada görmedim.. Pozisyona göre bu tür yorumlar yapılmak zorundamıdır?

valla ben uzun olduğumu belirttim zaten nasıl yanlı oluyor fahri bey onu anlamış değilim güzel grafikler yoluyorsunnuz tebrikler ama saatliklerde daha yeni sata geçmiş dow 22 günlük hareketli ortalamsı 12500 hemen kırmaz ilk gün üstüne atar böyle bi gerilimde yarın tüfe baskısı falan uzun kalmak insanı bayıyo aslında bence akp kapatılır türban reddedilir ecb faiz indirmicek her seferinde sattış yiyoruz o da prş türbanda perşembe nasıl rahat olalım uzunlarla en kısa zamanda sata geçeriz gibi geliyo neyse slm

Teşekkür Teşekkür 
    120
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    985
    Toplam Teşekkür
    422 Yazısı Teşekkür aldı

Bu bar şeklini Metastock support ediyormu acaba...Bilen varsa lütfen yazabilirmi...

Equivolume was invented by Richard W Arms Jr. and introduced in his book Volume Cycles in the Stock Market.

The height of each bar (or box) represents the trading range for the period - the highest and lowest prices recorded - while the width of the bar represents volume traded during the period.

We can tell a great deal about the commitment of buyers and sellers from the shape of the box.

An oversquare day shows that buyers and sellers are both strongly committed to their positions. This is a powerful reversal signal after a strong trend. Power days show strong commitment by buyers in an up-trend (or sellers in a down-trend) and serve as confirmation of breakouts above resistance levels (or below support levels) in a chart pattern
    Konu teo tarafından (02.06.08 Saat 23:31 ) değiştirilmiştir.
    Bu forumda yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu görüŞler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Teşekkür Teşekkür 
    120
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    985
    Toplam Teşekkür
    422 Yazısı Teşekkür aldı

Bu bar şeklini Metastock support ediyormu acaba...Bilen varsa lütfen yazabilirmi...

Equivolume was invented by Richard W Arms Jr. and introduced in his book Volume Cycles in the Stock Market.

The height of each bar (or box) represents the trading range for the period - the highest and lowest prices recorded - while the width of the bar represents volume traded during the period.

We can tell a great deal about the commitment of buyers and sellers from the shape of the box.

An oversquare day shows that buyers and sellers are both strongly committed to their positions. This is a powerful reversal signal after a strong trend. Power days show strong commitment by buyers in an up-trend (or sellers in a down-trend) and serve as confirmation of breakouts above resistance levels (or below support levels) in a chart pattern
    Bu forumda yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu görüŞler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Teşekkür Teşekkür 
    6
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3
    Toplam Teşekkür
    2 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı serkanyurttas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BUGÜN ıYı KEKLENDıK DıYORUM YURTDIşINA NE KADAR BAKMIYACAZKı şimdiden 48500 garanti açılış bence

DOWPEK DAYANACAK GıBı DURMUYOR kapanış en dipten bile olabilir 12500 geçecek güç yok 122490 ları satış fırsatı olarak kullanırlar yukarı yapsa dahi en iyi kapanışı 12460 dan olur kötüsüde 12430 kanaatim 48800 seviyelerine yakın bi açılış bekliyorum vob da

yarına 49175 üzeri açılış olur f lere bişe olmazsa sabha kadar
    ben 0,60 + bekliyorum 49400 gibi
    Çok kısa zamanda çok isabetli tahminler olmuş...
    Sn fahri78 buda benden ek olsun...

Teşekkür Teşekkür 
    6
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3
    Toplam Teşekkür
    2 Yazısı Teşekkür aldı

BUGÜN ıYı KEKLENDıK DıYORUM YURTDIşINA NE KADAR BAKMIYACAZKı şimdiden 48500 garanti açılış bence

DOWPEK DAYANACAK GıBı DURMUYOR kapanış en dipten bile olabilir 12500 geçecek güç yok 122490 ları satış fırsatı olarak kullanırlar yukarı yapsa dahi en iyi kapanışı 12460 dan olur kötüsüde 12430 kanaatim 48800 seviyelerine yakın bi açılış bekliyorum vob da

yarına 49175 üzeri açılış olur f lere bişe olmazsa sabha kadar
    ben 0,60 + bekliyorum 49400 gibi
    Çok kısa zamanda çok isabetli tahminler olmuş...
    Sn fahri78 buda benden ek olsun...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 800 kullanıcı var. (0 üye ve 800 konuk)